Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • Kärcher K2 kılavuzu: Bunun sizin için mükemmel basınçlı yıkayıcı olup olmadığını öğrenin

Kärcher K2 kılavuzu: Bunun sizin için mükemmel basınçlı yıkayıcı olup olmadığını öğrenin

Havaların yavaşlaması ve baharın gelmesiyle birlikte, dış mekanlarınızı temizlemeyi düşünmeye başlamış olabilirsiniz. bulmak için birçok farklı modeli test ettik.en iyi basınçlı yıkayıcılarve bugün harika bir ekonomik basınçlı yıkama makinesi olan Kärcher K2'den bahsediyoruz.

Tanıdık olmayanlar için Kärcher, sürekli olarak piyasadaki en iyi ve en güvenilir basınçlı yıkama makinelerini yapan bir Alman markasıdır ve çok da yakın değildir. Yüksek güçtenKarcher K7taşınabilirKarcher KHB5, temizlik ihtiyaçlarınız bu hassas, gelişmiş makineler tarafından kolayca karşılanacaktır.

Basınçlı yıkayıcılar, ulaşılması zor veya özellikle yapmanız gereken zor temizlik parçaları için kullanışlıdır. Büyük bir araba yolunuz veya verandanız veya özellikle çamurlu bir arabanız varsa, kova ve süngeri bir kenara bırakıp basınçlı yıkayıcıya geçerek kendinize çok zaman ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Kärcher K2, şirketin kapsamlı basınçlı yıkama makineleri yelpazesinin en alt ucunda yer alır, ancak bunun sizi, bunun en üst düzey bir ürün olmadığını düşünmenize kandırmasına izin vermeyin. K7'nin birçok ek özelliği olmasına rağmen, K2 daha çıplaktır ve bu nedenle çok daha ucuz ve saklanması daha kolaydır.


Gelelim rehbere...

Bugünün en iyi Karcher K2 Tam Kontrol Basınçlı Yıkama fırsatları Benzer Amazon ABD'yi Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Karcher K2 kılavuzu


(İmaj kredisi: Karcher)

Kärcher K2: Özellikler

Kärcher K2, nispeten hafif yükleri basınçlı yıkayıcılarıyla temizlemek isteyen kişiler için mükemmeldir. Çıkarması gerçekten zor olan kir ve lekeleriniz varsa, Kärcher K4'e veya sorun gerçekten aşırıysa Kärcher K7'ye bakmaya değer, çünkü bunlar daha fazla para ve daha fazlasıyla çok fazla güç sağlarlar. toplu.

K2, aksesuarsız 4,3 kg gibi hassas bir ağırlığa sahip, K4'ün 11,4 kg ve K7'nin 17,7 kg'ının çok altında, bu da onu çok portatif ve bahçenizdeki ve evinizin etrafındaki garip noktalara taşımayı kolaylaştırıyor. Fiziksel olarak K2, 176 x 280 x 443 (U/G/Y, tümü milimetre cinsinden) boyutlarındadır ve taşınabilirliğe katkıda bulunur.


Ama ne kadar güçlü? Kärcher'e göre K2, maksimum 110 bar basınç ve 360 ​​litre/saat akış hızı sağlar. Karşılaştırıldığında, K4 maks. 130 bar ve 420 litre/saat akış hızı ve K7, 145 bar ve 500 litre/saat akış hızı sunar.

K2 ile birlikte verilen hortum dört metreye kadar uzanır; bu, daha küçük alanları olan çoğu insan için kolayca yeterli olacak saygın bir uzunluktur.

Karcher K2 kılavuzu

(İmaj kredisi: Karcher)

Kärcher K2: Tasarım ve Özellikler

Tasarım listenizdeki en önemli şey olmasa da Kärcher's K2, çarpıcı sarı ve siyah tasarımıyla çekici bir basınçlı yıkayıcıdır. Kompakt ve taşıması kolay olduğundan, çamaşır makinesini ulaşılması zor yerler arasında taşıması gereken herkes için idealdir.


İhtiyacınız olan her şey, mızraklar ve kablolar için yerleşik depolama ile birlikte basınçlı yıkayıcının üzerinde bulunur.

K2, özellikle ekonomik bir basınçlı yıkayıcı için özellikler söz konusu olduğunda mükemmeldir: ideal güç ayarını seçmek için temizleme borusunu çevirmeniz yeterlidir ve yerleşik bir deterjan tüpü vardır. K2 ayrıca kiri çıkarmak için tasarlanmış bir mızrak ile birlikte gelir.

Karcher K2 kılavuzu

(İmaj kredisi: Karcher)

Kärcher K2: Satın almalı mıyım?

Bize göre, evet! Piyasadaki en iyi ekonomik basınçlı yıkayıcıdır ve daha pahalı K4 ve K7 modelleriyle karşılaştırıldığında bile parasının karşılığını büyük bir patlama ile karşılar. K2 ile zor kir ve lekeleri çıkarmada sorun yaşamadık.

Eski bir araba veya taş işçiliği gibi temizlemeniz gereken daha hassas şeyler varsa, o zaman K2 mükemmeldir: daha az güçlü basınç ve akış hızı aslında değerlidir.

şuraya bakmanızı tavsiye ederizKärcher K4 ve K7, özellikle basınçlı yıkayıcıya harcayacak daha büyük bir bütçeniz varsa, çünkü faydalı olabilecek bazı özellikler vardır. Ancak çoğu insan için Kärcher K2 en iyi basınçlı yıkayıcıdır.

Bugünün en iyi Karcher K2 Tam Kontrol Basınçlı Yıkama fırsatları Benzer Amazon ABD'yi Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz