Close

Kärcher K4 vs. Kärcher K2: Hangi basınçlı yıkama makinesi size uygun?

Kirli bir araba yolunu, arabayı veya başka bir dış alanı temizleme talihsizliğine sahip olan herkes, kesin olarak bir şey bilir: basınçlı yıkayıcılar bu işin aracıdır. bulmak için birçok farklı sürümü test ediyoruz.en iyi basınçlı yıkayıcılarve Kärcher K4 ve Kärcher K2 sürekli olarak en üst sırada yer aldı.

Artık çok sert bir kıştan ilkbahara girdiğimize göre, evinizi ve aracınızı temizlemek muhtemelen en büyük öncelik olacak. Bunu elden yapmak veya işi yapması için başka birine ödeme yapmak seçeneklerdir, ancak biz kişisel olarak daha hızlı ve daha kolay basınçlı yıkama yöntemini tercih ediyoruz.

Testlerimizde bir marka açıkça öne çıktı: Almanya'da kurulan Kärcher, üst düzey Kärcher K7'den fantastik orta sınıfa kadar piyasadaki en iyi ve en güvenilir basınçlı yıkama makinelerinden bazılarını yapıyor.Karcher K4Kärcher K2 bütçesine ve aradaki her şeye. Elbette başka markalar da var, ancak testlerimizde en tutarlı olanı Kärcher.

Bugünün en iyi Karcher K2 fırsatları 120 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Kärcher K2 Kompakt Basınç... Amazon £108,50 Görüntüle Kärcher K2 Compact Home... Amazon Prime £124 Görüntüle Karcher K2 Power Control Home very.co.uk £139,99 Görüntüle Karcher K2 Güç Kontrolü Ana Sayfası Littlewoods £ 179,99 Daha Fazla Fırsatı Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Karcher K4 Tam Kontrol Evde Basınçlı Yıkama makinesi fırsatları Karcher K4 Tam Kontrol Evde Basınçlı Yıkama Makinesi... Tooled Up 274,95 £ Amazon İngiltere Görünümü Benzer Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter, aşağıdakileri bulmak için bir dizi farklı bahçe ekipmanını test etmek için saatler harcadı.en iyi basınçlı yıkayıcılar, NSen iyi kablosuz çim biçme makineleri, NSen iyi bahçe hortumu, veçok daha fazlası. Sonunda bahar geldiğinde, bahçe donanımınıza yatırım yapmak veya bunları yükseltmek için daha iyi bir zaman olmamıştı.


Şimdi Kärcher K4 ve Kärcher K2 en iyi basınçlı yıkama makinesi karşılaştırmamıza geçelim.

Karcher K4


(İmaj kredisi: Karcher)

Kärcher K4 vs. Kärcher K2: hangisi daha güçlü?

Söylememiz gereken ilk şey, yüklere ve çok fazla güce ihtiyacınız olduğundan eminseniz, Kärcher K7 tam size göre bir makinedir, en yüksek noktasında 180 bar basınç sunar ve zorlu kirleri bile kolayca sıyırmak için yeterince güçlüdür. . Ancak daha az yoğun görevler için K2 ve K4 oldukça güçlü olacaktır.

K4, en güçlü haliyle 130 bar basınç sunarken, K2, her ikisi de saygın teklifler olan 110 bar sunar. K4'ün maksimum akış hızı 420 iken, K2'nin en yüksek akış hızı 360'tır.


Bunların her ikisi de çoğu yüzeyi rahatça temizleyebilir ve eski arabalar veya güzel kaldırımlar gibi daha hassas alanlarda iyi çalışır.

Karcher K2

(İmaj kredisi: Karcher)

Kärcher K4 vs. Kärcher K2: taşınabilirlik ve hortumlar

Çoğu insan için basınçlı yıkayıcıyı hareket ettirebilmek gerçekten önemlidir; O kadar büyük ve güçlü bir şey elde etmenin bir anlamı yok ki, günlerinizi onu bir yerden bir yere savurarak geçiriyorsunuz.

K4 ve K2, taşınabilirliğe ihtiyaç duyduğunuz durumlar için idealdir: K4 aksesuarsız 11,4 kg, K2 ise 4,3 kg olarak gelir. Ayrıca K2'nin sadece 3,7 kg ağırlığındaki kompakt bir versiyonu da var.


Hem K2 hem de K4, standart olarak 6 metrelik hortumlarla gelir ve her ikisinde de K7'nin içerdiği yerleşik hortum makaraları yoktur.

Kärcher K4 vs Kärcher K7

(İmaj kredisi: Kärcher)

Kärcher K4 vs. Kärcher K2: Kazanan...

Kärcher K4 ve Kärcher K2 arasındaki farklar oldukça küçüktür: her ikisi de iyi fiyatlara mevcuttur, her ikisi de uygun su basıncına, aynı uzunlukta hortuma, çok çeşitli ataşmanlara ve aksesuarlara vb. sahiptir.

Daha kapsamlı bir makine olduğu için fazladan para ayırabiliyorsanız, ikisinden K4'ü öneriyoruz, ancak K2'de kesinlikle yanlış bir şey yok. Her ikisinde de iyi bir anlaşma bulabilirseniz, hata yapmayacaksınız.

Bugünün en iyi Karcher K4 Tam Kontrol Evde Basınçlı Yıkama fırsatları Karcher K4 Tam Kontrol Ana Sayfa... Aletli 274,95 £ Amazon İngiltere'yi Görüntüleyin Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Karcher K2 fırsatları 120 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Kärcher K2 Kompakt Basınç... Amazon £108,50 Kärcher K2 Compact Home'u Görüntüle... Amazon Prime £124 Karcher K2 Power Control Home'u Görüntüle very.co.uk £139,99 Karcher K2 Power Control Home'u Görüntüle Littlewoods £ 179,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz