Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Keen Revel IV Polar High incelemesi: Sağlam bir kış yürüyüş botu

Keen Revel IV Polar High incelemesi: Sağlam bir kış yürüyüş botu

Oh, dışarıda hava korkunç - ama soğuk hava cephesi, rahatça yürüyüşe çıkamayacağınız anlamına gelmemeli. Ayağınıza sıcak, su geçirmez kışlık botlar giymek, dışarıda daha uzun süre soğukta olmanın keyfini çıkarmanın kesin bir yoludur ve Keen'in Revel IV Polar High botu (139,99£/196$) yürüyüş botu ile kar botu arasındaki boşluğu kapatmak için burada.

Bu tasarım, yağmurlu, karlı ve buzlu koşullarda yürürken, ağırlık ve hacimden biraz ödün verseniz bile güvenilir bir şekilde sıcak ve koruyucudur ve ayrıca kaygan yüzeylerde mükemmel tutuş sağlar. Bir yaz siklet veya dört mevsimlik bir botun peşindeyseniz, kılavuzlarımıza gidin.en iyi kadın yürüyüş botlarıveen iyi erkek yürüyüş botları. Ancak kışa dayanıklı bir bot çekici geliyorsa, Keen Revel IV Polar High incelememiz için okumaya devam edin.

Keen Revel IV Polar High incelemesi: Tasarım ve özellikler

Bu, zorlu kış koşulları düşünülerek tasarlanmış bir bottur. Keskin iddialı Revel IV Polar botları, 200 g'lık güçlü yerleşik yalıtım sayesinde ayaklarınızı -40°C'ye kadar sıkıca tutacak. Onları bu dondurucu soğuklarda test edemesek de, -5°C'de botlarla yürüyüş yaptık ve daha derin karda ilerlerken bile ayaklarımızı ne kadar sıcak tuttuklarından etkilendik.

Su geçirmez bir zar, şiddetli yağmurun ortasında saatlerce yürürken veya birkaç santim karda ayakta dururken bile ayaklarınızı kuru tutar. Yetersiz dolaşım veya soğuk algınlığından muzdaripseniz, bu beygirler kesinlikle iyi bir çağrıdır ve ayrıca dışarıda çalışan veya tüm günlerini soğukta geçiren herkes için idealdir. Revel IV Polar botları, kış ve kayak tatillerinde günlük kullanım için veya sadece sert kış havalarında köpeği gezdirmek için de kullanışlı olması harika.


Keen Revel IV Polar High yürüyüş botu incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Revel IV Polar'ın diğer göze çarpan özelliği, Keen'in kendi markası olan Polar.Traction teknolojisiyle tasarlanan tabanıdır. Bu tabanlar kaygan buz üzerinde test edildiğinde bile hayal kırıklığına uğratmadı, bu da ıslak veya buzlu patikalarda yürümeye veya dolu kar üzerinde yürüyüş yapmaya çalışırken çok fazla güven katıyor.


Ayakkabı yaparken her zaman çevre dostu çözümler kullanan markalardan satın almanızı öneririz ve Keen's Revel IV Polar da bu kutuyu işaretler - bu botun çoğu geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır ve tasarım PFC'dir (genellikle su geçirmez botlarda kullanılan zararlı kimyasallar) -Bedava.

Keen Revel IV Polar Yüksek inceleme: Performans ve konfor

Revel IV Polar botlar, hareket halindeyken iyi bir konfor sunar ve sert deriden yapılmış olmasına rağmen içeri girmelerine gerek yoktur. 650g'de, bu büyük dozda ilave yalıtım nedeniyle ortalama yürüyüş botunuzdan oldukça daha ağır hissediyorlar ve biraz sürüklenme hissetmeden saatlerce yürüyüş yapamayacaksınız. Botlar ayrıca ayak altında oldukça hacimli hissettiriyor - bunlar kesinlikle neredeyse orada olmayan spor ayakkabı gibi yazlık botlar değil ve havalar ısındığında giyecek kadar nefes alabilir değiller.


Kalıbı oldukça geniş, daha kalın yürüyüş çorabı giymeyi kolaylaştırdığı için beğendik ve bu aynı zamanda daha geniş ayakları veya bunyonları olan herkese de uyuyor. Daha geniş kesime rağmen, ayak bileği sizi dengede tutmak ve desteklemek için sıkıca bağcıklı olabilir ve botun daha uzun kesimi yağmur ve kardan büyük koruma sağlar.

Keen Revel IV Polar High yürüyüş botu incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Keen Revel IV Polar High incelemesi: Karar

Bu hava koşullarına dayanıklı ve sıcak tutan deri yürüyüş botları, kış için güvenilir bir seçimdir. Zaten hafif bir yazlık botunuz varsa, soğuğu hissediyorsanız veya tüm kış boyunca dışarı çıkmayı seviyorsanız, bunlar yürüyüş botları serinize harika bir katkı sağlar ve paranızın karşılığını verir.