Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Keen Ridge Flex WP yürüyüş botu incelemesi: bu milleri hatırı sayılır bir rahatlıkla ezmek

Keen Ridge Flex WP yürüyüş botu incelemesi: bu milleri hatırı sayılır bir rahatlıkla ezmek

Keen Ridge Flex WP yürüyüş botu, utangaç ve emekli ayaklar için değildir. 2021 için yepyeni, imza niteliğindeki tıknazlık ve geniş ön ayaklı Keen stili, anlaşmayı imzalamak için çeşitli yenilikler ve bazı çevresel referanslarla birlikte burada canlı ve iyi durumda. Keen bazıen iyi erkek yürüyüş botlarıveen iyi kadın yürüyüş botlarıetrafında – bu tarz onların arasında mı? Tam Keen Ridge Flex WP yürüyüş botu incelememiz için okumaya devam edin.


Keen Ridge Flex WP Yürüyüş Botu incelemesi: tasarım

'Meşgul' olarak hayırsever bir şekilde tanımlanabilecek genel bir görünümle, buradaki tasarım paylarında kesinlikle çok şey oluyor. Bununla birlikte, sergilenen çok çeşitli malzemelerde en az belirgin olmayan bazı teknolojik yenilikler de vardır. Keen, yerine dikilmiş çok sayıda koruyucu kaplama katmanının yanı sıra sağlam bir burun kısmı eklemeden önce nispeten geleneksel bir deri çizme ile başladı. Keen'e göre deri, kapalı döngü temelinde çalışan LWG sertifikalı tabakhanelerden çevre kaynaklıdır.

Cömert bir başparmak halkası arka kısmı süslüyor, dokuma, aynı dokumanın ayrı halkalarından yapılmış bağcık sisteminin bir parçasını oluşturmak için bagajın etrafında dolaşıyor ve içinden geçen yansıtıcı bir şeritle övünüyor. Dahili olarak, ayak parmaklarını nefes alabilir ancak kuru tutmak için tasarlanmış bir şirket içi 'Keen Dry' membranı vardır.

Keen Ridge Flex WP yürüyüş botu incelemesi

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Ancak, büyük gürültü 'körük esnekliği'dir; Bu teknoloji, esasen ayak parmağı kutusu boyunca oluklu bir TPU şeridi ve topuktaki başka bir bölümdür. Keen'in buradaki konsepti, botun daha kolay esnemesini sağlamanın yanı sıra, geleneksel bir botta çatlama gibi tekrarlanan kullanımın en fazla aşınma ve yıpranmaya neden olduğu alanları idare etmektir.


Keen Ridge Flex WP yürüyüş botu

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Keen Ridge Flex WP: performans ve konfor

Konfor aslında Keen Ridge Flex WP'nin süper gücüdür, çoğu ayak şekli için cömertçe geniş bir uyum sunar ve lüks bir şekilde yastıklı ayak bileği ve topuk yakalama sistemi bol miktarda rahatlık sağlar. Bağcık sistemi ayağınızı rahatça kilitlemek için fazlasıyla yeterlidir ve başparmak halkası, bir çadır kapısında otururken botları kolayca sürüklemenizi sağlar. En hafif botlar değiller, ancak ezici bir ağırlıkta değiller, bu nedenle çeşitli koşullarda çok yönlü yürüyüş için iyi bir uzlaşma.


Körük Flex konsepti, özellikle parmak kutusunda çok iyi çalışıyor. Ek, her çift botta oluşacak kaçınılmaz kıvrımın tam içindedir ve Keen'in, Keen Ridge Flex WP'nin bükülmek için %60 daha az enerji harcadığını iddia edip etmediğini değerlendirmek zor olsa da, fark edilir derecede kolaydır. giymek. Botlar, kutudan çıkar çıkmaz eski bir favori gibi hissettiriyor ve bu oldukça büyük bir başarı. TPU eklentisinin standart bir bot burnu kadar uzun süre dayanıp dayanmayacağı başka bir sorudur, ancak muhtemelen yine de botun geri kalanının çoğundan daha uzun ömürlü olacaktır.

Keen Ridge Flex WP yürüyüş botu


(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Son olarak, dış taban, çeşitli arazileri kavramak için harika bir iş çıkarır, 5 mm'lik çıkıntılar çamurlu ve çimenli yokuşlarda sağlamlık hissi verir ve patikalarda ve patikalarda mükemmel bir şekilde basar. Karmaşık taban olukları, daha sert, kil tarzı çamurları toplayabilir, ancak ilerlemeyi engellemek için yeterli değildir ve burun kısmı hafif kayşatları kolaylıkla savuşturur. Membran kesinlikle suyu dışarıda tutar, ancak ayağın çoğu deriyle kaplandığından nefes alabilirlik oldukça sınırlıdır. Büyük bir sorun olacak kadar değil, ancak yazın yükseklerde hızlı yürüyüşler planlıyorsanız, piyasada daha fazla nefes alabilen botlar var.

  • işteyürüyüş botları nasıl kırılır
  • ... vekabarcıklar nasıl önlenir

Keen Ridge Flex WP Yürüyüş Botu incelemesi: karar

Keen Ridge Flex WP yürüyüş botları, özellikle konfor alanında genel olarak bir başarıdır. Körükler Flex gerçekten de botun esnemesini kolaylaştırıyor ve genel olarak yapı kalitesi, özellikle de bota gerçekten sağlamlık katan deri elemanlar da zamana karşı koyacak. Nefes alabilirlik makul, ancak şaşırtıcı değil, çekiş iyi ve RRP pazarın en tatlı noktasında.

Buradaki gerçek manşet rahatlıktır, Keen Ridge Flex WP yürüyüş botları kutudan çıkar çıkmaz giyilebilir ve ‘giymenin’ büyük bir yolculuktan önce aylarca botlar. Bu, sağlamlık pahasına da değildir, genellikle hafiflik ve esneklik için değiş tokuş edilen ilk şeydir. Bunlar, uzun mesafeli patikalar, yürüyüşler ve genel patika yürüyüşleri için ihtiyacınız olan botlardır - her alanda ve her koşulda dışarı çıkmanın çeşitli ve güzel bir yolu.