Close
  • Ana
  • /
  • Evcil Hayvanlar
  • /
  • ULTIMATE evcil hayvan kamerası ile işteyken evcil hayvanlarınıza göz kulak olun

ULTIMATE evcil hayvan kamerası ile işteyken evcil hayvanlarınıza göz kulak olun

Çoğu insan için sevgili evcil hayvanlarının aileden biri olduğunu söylemek güvenlidir.


Onları kendi başlarına bakmaları için evinizde yalnız bırakmak, siz ve hayvan için endişe uyandırıcı olabilir. Ancak, bu endişeleri hafifletmek için yapabileceğiniz bir şey var.

Orada yüz yüze olmanın bir sonraki en iyi yolu, siz ev dışındayken tüylü arkadaşınıza göz kulak olmak için bir evcil hayvan kamerası kurmaktır. İster tam bir gün için dışarıda olun, ister mağazalara yeni gelmiş olun, onları görebileceğinizi bilerek, onlarla konuşun ve hatta onlara tuhaf ikramlar kesinlikle zihninizi rahatlatmanıza yardımcı olacaktır.

  • En iyi evcil hayvan kamerası: evde yalnız kaldıklarında evcil hayvanlarınıza göz kulak olun
  • En iyi köpek kamerası: evde olmadığınızda her zaman evcil hayvanınıza göz kulak olun

Piyasada, çeşitli bütçelerde çok çeşitli evcil hayvan kameraları bulunmaktadır. Bununla birlikte, en iyi evcil hayvan kamerasını istiyorsanız, Furbo Köpek Kamerasından daha iyisini yapamazsınız (bunu bir kedi veya başka bir evcil hayvanla kullanmanızı engelleyecek hiçbir şey yoktur!)

160 derece geniş açı, 4x yakınlaştırma ve tam HD video kalitesinin yanı sıra kızılötesi gece görüşüyle, evcil hayvanınızın üzerinde yüksek kaliteli bir saat tutabilecek ve tam olarak ne yaptıklarını görebileceksiniz.


(İmaj kredisi: Gelecek)

Gerçek zamanlı uyarılar, kamera bir ses duyduğunda veya bir hareket algıladığında telefonunuza ping atar ve 2 yönlü ses sistemi sayesinde evcil hayvanınızla da konuşabilir ve onlara ruhunuzla olduğunuzdan emin olabilirsiniz. gerçekte değilse. Ayrıca, onu birden fazla aile üyesiyle çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz, böylece herkes sırayla Fido'yu izleyebilir.


Furbo, özellikle köpekler için tasarlanmış bir ikram dağıtıcısı içerdiğinden, evcil hayvanınız muhtemelen evden çıkmanızı dört gözle beklemeye başlayacaktır. Onu, köpeğinizin en sevdiği 100 atıştırmalıkla doldurabilir ve siz dışarıdayken sabırlarını ödüllendirmek için onlara uzaktan bir ödül atabilirsiniz. Furbo, zaten kullanıyor olabileceğiniz pozitif pekiştirme eğitimini taklit eden bir tıklama sesi kullanır.

Diğer harika ekstralar, köpeğinizin dikkatini çekmesini ve köpekler ile insanları ayırt etme yeteneğini sağlayan köpek dostu renk sinyalleridir - böylece hırsızlık önleme cihazı olarak da kullanılabilir.


Bir başka iyi haber de, kameranın 2 yıllık bir garantiye sahip olması ve sizin için olmadığına karar verirseniz şu anda daha uzun bir iade süresi olması.

Furbo köpek kamerasını doğrudan Furbo web sitesinden ve ayrıca Amazon ve diğer perakendecilerden satın alabilirsiniz.

Bugünün en iyi Furbo fırsatları Furbo Dog Camera: Treat ... Amazon Prime 249 $ İncele En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter'te Pet Tech Week
Pet Tech Week, yeni kardeş sitemiz PetsRadar.com ile birlikte size sunuldu. PetsRadar.com, güvenilir tavsiye ve en iyi evcil hayvan ürünlerinde en iyi fırsatların benzersiz bir kombinasyonunu sunan sağlıklı, mutlu evcil hayvanlara giden yeni bir yoldur - bugün göz atınwww.petsradar.com.


Bunu beğendin mi?

  • En iyi evcil hayvan süpürgeleri: evcil hayvan kılı için ilk on elektrik süpürgesi