Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Kinect Star Wars incelemesi

Kinect Star Wars incelemesi

Kinect Star Wars fırsatları Resim 1/5

Kinect Yıldız Savaşları

Kinect Yıldız Savaşları
Resim 2/5

Kinect Yıldız Savaşları

Kinect Yıldız Savaşları
Resim 3/5

Kinect Yıldız Savaşları

Kinect Yıldız Savaşları
Resim 4/5

Kinect Yıldız Savaşları


Kinect Yıldız Savaşları
Resim 5/5

Kinect Yıldız Savaşları

Kinect Yıldız Savaşları

Biraz zaman aldı ama Kinect Star Wars sonunda geldi ve ışın kılıçlarımızı umursamadığımız gibi havada sallayabiliriz. Şey, neredeyse ...


2012: Microsoft'un Kinect'i zorlu oyun kitlelerine getirdiği yıl. Xbox 360 eklentisinin entegre edilmiş halini gördük.Kütle etkisi 3veHayalet keşif gelecek asker, ancak umutlarımız Kinect Star Wars'a bağlıydı ve daha fazlası olduğunu kanıtlıyordu.Pingtwitter'ün 2011 Yılın CihazıKinect Sports and Dance Central'dan daha fazla.

Skywalker'ı ve şirketini izlemek için yerel Odeon'larında sıraya giren 80'lerin çocukları, ilk yutturmaca ve bizim yüksekliğimizden ayrı ayrı ve toplu olarak galaksiler olan bir önceki Star Wars dünyasında geçen bu mini oyun koleksiyonuyla hayal kırıklığına uğradılar. beklentiler.


Kinect Star Wars: Özellikler

Menü ekranında R2-D2 ve C-3PO'nun görüntüsüne sersemlemiş olduğunuzda, beş oyun modu seçiminiz var, ancak ışın kılıcınızı sallamak için en hızlı yolu istiyorsanız, o zaman bağırmanız gerekir, 'Xbox, Duels of Fate.' Anında kılıç hareketi yapabileceğiniz yer burası, ancak Darth Vader ile yüzleşmeden önce bir dizi bire bir savaşlarda yolunuzu müzakere etmeniz gerekecek.

Jedi Destiny: Dark Side, ilk önce Jedi'ların yollarını öğrenmesi gereken genç bir padawan'ı oynarken üçüncü şahıs kampanya aksiyonunu bulacağınız yerdir, bu da kılıcınızı kullanmak, Gücü kullanmak, hareket etmek, zıplamak vb.

Temel bilgiler yoldan çıktığında, hikayeyi ileriye taşıyan kesik sahnelerle düzenli olarak bölünen droid orduları ve ödül avcılarıyla savaşa atılacaksınız.

Phantom Menace'den ilham alan podracing, tekli yarışlar veya hikaye tabanlı bir Destiny modu sunuyor. Kontroller açısından, çoğu Kinect sürüş oyunuyla çok tutarlıdır, bu nedenle yakındaki bir rakibe yumruk atma veya görüşünüz engellendiğinde ön camı silme özelliğine sahip hayali bir direksiyon simidini tutmak ellerini uzatır.


Yıkıcı bir ruh hali içinde mi hissediyorsunuz? Eh, Rancor Rampage büyük ölçüde Jedi canavarının Dönüşünü kontrol etme ve görünen her şeyi puan için parçalama yeteneğinizle ilgilidir. Seviyeleri tamamlamak için, sağlığınızı yenilemek için droidleri yerken belirli bir mesafeye enkaz atmak gibi belirli hedeflere ulaşmanız gerekir.

Son olarak ve kesinlikle en az değil, aslında Star Wars'un Dance Central'ı yaptığı Galactic Dance-Off. Jabba'nın Sarayı ve Ölüm Yıldızı arasında değişen yerlerde, Star Wars'un yeniden çalışmasıyla pop şarkılara geçmeniz gerekecek. Yani Hologram Kız açıkça Gwen Stefani'nin Hollerback Girl'den ilham aldı ve I'm Han Solo, Jason Derulo's Riding Solo.

Kinect Star Wars: Oynanış

Peki nereden başlayalım? Kampanya odaklı Jedi: Destiny, daha fazla droidi öldüren ortamlardan sürekli olarak hareket ettiğinizde ve sonra aynı şeyi tekrar yaptığınızda, kesik sahneler oyunun daha ilginç unsurlarından bazılarını çalıyor gibi görünürken, hızlı bir şekilde kendini tekrarlı hissediyor.

Özellikle sanal ışın kılıcımızı sallarken hareket tanıma bizi hayal kırıklığına uğrattı, bu da çoğu zaman saldırıların kesin yönü üzerinde sınırlı kontrolümüz olduğunu hissetti. Aynı zamanda Güç'ü kullanırken sürekli olarak yanlış nesneleri toplamak sinir bozucu bir süreçti.

Ayrıca, başka bir oyuncunun aksiyona girip çıkabileceği bir kooperatif modu var, bu gerçek eğlencenin yattığı yerdir, ancak yine bölünmüş ekranda aksiyon çılgınca olabilir ve Kinect sensörünün başa çıkması gereken bir aksiyon aşırı yüklemesi gibi hissedebilir.

Pod yarışı, Kinect tabanlı sürüş oyunları açısından masaya farklı bir şey getiriyor ve kontroller iyi çalıştı, ancak yarışlar sırasında daha karmaşık hareketlerin bazılarını çekmekte zorlandık Kampanya modu, Bölüm 1'i vermeye yardımcı oluyor. eyleme bir bağlamda ilham verdi, ancak hiçbir şekilde derinlemesine değil.

Duels of Fate harika olabilirdi, ancak serbest dövüşe yer olmadığından, esasen Darth Vader ile o dövüşe girmeye çalışmaktan vazgeçmenizi isteyecek kadar yorucu sıra tabanlı savaşa zorlanıyorsunuz. Çocuklar hiç şüphesiz Rancor saldırısından keyif alacaklar, öte yandan yetişkinler tamamen farklı bir teklif olabilir.

Kinect Star Wars ile ilgili en üzücü şey, oynamadan önce en çok alay ettiğimiz oyun modunun en etkileyici olduğu ortaya çıktı.

Galactic Dance Off alabileceğiniz kadar bayat ve yenilik ama vücut tanıma son derece iyi çalıştı ve aslında Han Solo gibi dans etmekten oldukça keyif aldık. Yine de, burası Star Wars makyajlı Dance Central ve ne kadar Star Wars hayranının oturma odasında dans etmek istediğinden o kadar emin değiliz.

Kinect Star Wars: Karar

Çok uzaktaki bir galakside harika bir Star Wars Kinect yatıyor ve umarım bunun gibi bir şey görünmez veya oynamaz. Kinect Star Wars, kazançlı bilim kurgu serisini yeni, daha genç bir izleyici kitlesine getirmekle ilgiliyse, bu popüler ve özlenen oyun serisinin onları gerçekten ne kadar eğlendireceğini sorarız.

Çeneniz kesinlikle grafiklerde düşmeyecek ve bazı oyun modlarında yaşadığımız tepkisizlik gerçek bir sorundu. İki oyunculu eylem, kilidini açacak çok sayıda yeni içerik varken, işlemlere biraz eğlence katıyor, ancak bunu şimdiye kadar başlatılan çarpıcı Kinect oyunlarına göre yargılayacak olursak, bu kesinlikle Cennet'in Çocuğu değil.

Paranızla ayrılmaya karar verirseniz, oyun ömrünü muhtemelen ona yatırım yapacağınız birkaç saatin ötesine uzatmak için daha büyük bir hareket tanıma performansı sunan sağlam bir tek sefer modu görmeyi tercih ederdik.

Bunu George Lucas'ın filmlerinden biriyle karşılaştırmak zorunda kalsaydık, uzun süredir hafızadan silmeye çalıştığımız ve Kinect Star Wars oynadıktan sonra hissettiğimiz benzer bir duygu olan Attack of the Clones'u seçerdik.

Kinect Star Wars kullanılabilirliği: Şimdi mevcut

Kinect Star Wars fiyatı: 29,99 £

Oyun yarışması:Tom Clancy's Ghost Recon Online: beta anahtar eşantiyonu