Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • SON ŞANS! PureGym'den ucuz spor salonu üyeliği teklifi - YOK katılım ücreti

SON ŞANS! PureGym'den ucuz spor salonu üyeliği teklifi - YOK katılım ücreti

Ocak ayı, yani çoğumuz aynaya baktık ve bayram tatili sırasında dünyadaki tüm yiyeceklerle kendimizi doyurmanın vücudumuza bir iyilik yapmadığını fark ettik. Bir spor salonu üyeliğine kaydolmak hiç bu kadar çekici görünmemişti ve düzenli olarak demir kilisesini ziyaret etmeyi ciddi bir şekilde düşünüyorsanız, PureGym'in size bir teklifi var: 6 Ocak gece yarısına kadar kaydolun ve katılım ücreti ödemeyin.


• PureGym'e kaydolduğunuzda katılım ücreti yok, ZEROJF kodunu kullanın - anlaşma 6 Ocak 2020 gece yarısı sona eriyor!

PureGym, bir aylık periyodik sözleşme temelinde çalışır, bu nedenle daha sonra fikrinizi değiştirseniz bile, üyeliğinizi herhangi bir noktada dondurabilir veya iptal edebilirsiniz. Ayrıca, tüm PureGyms 24 saat açıktır ve ellerinde kişisel antrenörler de vardır - ancak muhtemelen saat 3'te egzersiz yapmayı planlarken bulamayacaksınız, üzgünüm.

PureGym'e bugün katılın |Düşük fiyatlar | Birleşik Krallık'ta 250'den fazla spor salonu | Hiçbir sözleşme
Bir spor salonuna katılmayı mı düşünüyorsunuz? PureGym, Birleşik Krallık'ta 250'den fazla üniteye sahiptir ve kaydolduğunuzda bir kişiye de ihtiyacınız olmayacaktır - fikrinizi değiştirirseniz istediğiniz zaman bırakın. Öğrenciler, sabit süreli üyeliklerde daha da fazla tasarruf eder:% 30'a varan indirim. Aşağıdaki butona tıklayarak size en yakın spor salonunu bulun. 6 Ocak gece yarısından önce kaydolun ve katılım ücreti ödemeyin (kodu kullanınZEROJF)! Anlaşmayı Görüntüle


PureGym üyeliğine neden kaydolmalısınız?

PureGym, yine de PureGym'e göre İngiltere'nin en sevdiği spor salonu. PureGym'in spor salonu müdavimlerine sunabileceği çok şey var: 24 saat açılış süresi, sözleşmesiz üyelikler ve ülke çapında 260'ın üzerinde spor salonu, bu yüzden kesinlikle yakınınızda bir PureGym var. Size en yakın olanı burada bulabilirsiniz.

PureGym özellikle derslere katılmak isteyenler için idealdir: Her hafta seçebileceğiniz 50'den fazla ders vardır ve daha da iyisi, üyeliğinize grup dersleri dahildir!


• PureGym'e kaydolduğunuzda katılım ücreti yok, ZEROJF kodunu kullanın - anlaşma 6 Ocak 2020 gece yarısı sona eriyor!

Aynı zamanda bir PureGym Elçisi olan Sir Chris Hoy'un sözleriyle: 'PureGym, hevesli, destekleyici kadrosu ile gerçekten harika fitness tesisleri sunuyor. Gerçekten harika bir çalışma için nüfusun% 99'unun isteyebileceğinin% 99'unu sunuyorlar '. Ve bunun yarısı bile doğru, tüm spor salonu ihtiyaçlarınızı PureGym ile bulacaksınız.


Günümüzün en iyi kettlebell ve halter fırsatları Bowflex SelectTech 1090 ... Bowflex SelectTech Dumbbells Amazon $ 764,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünJAXJOX KettlebellConnect 2.0JaxJox KettlebellConnectelma229,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz