Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • SON ŞANS: Ayda yalnızca 4,17 £ ödeyerek Disney Plus UK'yi bir yıl boyunca edinin

SON ŞANS: Ayda yalnızca 4,17 £ ödeyerek Disney Plus UK'yi bir yıl boyunca edinin

Kaydolmayı bekliyorsanızDisney Plus İngiltereo zaman ne bekliyorsun?


Disney şu anda, kaydolabileceğiniz bir ön sipariş teklifi sunuyorbir yıllık Disney + sadece 49,99 £. 12 aylık bir süre, ayda 4,17 £ gibi şaşırtıcı derecede düşük bir fiyat ödediğiniz anlamına gelir. Ancak, bu inanılmaz fırsat YARINDA bitiyor, bu yüzden bu harika tekliften yararlanmak için bir gününüz daha var.

4,17 £! Bu, ülkenin neresinde olduğunuza bağlı olarak bir bardak birayla aynı fiyattır. Yaniolağanüstüdeğer. Ayda 4,17 £ ve Disney, Marvel, LucasFilm, Pixar ve Fox'un eksiksiz kütüphaneleri ve National Geographic'ten çok sayıda içerik dahil olmak üzere 1.000'den fazla film ve TV şovuna erişebilirsiniz.

Bu, sınırsız, sınırsız, 4K, HDR, Dolby Atmos paketleme içeriği harikası için 4 £ 'dan biraz fazla. Yenilmezler veya Yıldız Savaşları gibi gişe rekorları kıran filmleri inanılmaz 4K kalitesinde izleyin ve ardından tamamen restore edilmiş klasik animasyonu izlemek için yerleşin.

Bu rakamı şu anda 4K akış erişimi için £ 11,99 ücretlendiren Netflix ile karşılaştırın ve yalnızca bir kazanan var. Fiyatın üçte birinde Disney +, aileler ve bireyler için kesinlikle akıllıca değildir.


Pingtwitter ekibinin birden fazla üyesi bu anlaşma ile Disney Plus UK'ye çoktan kaydoldu ve şimdi, cips aboneliğimiz kilitli olduğundan, Disney + 'ın yayına gireceği gün olan 24 Mart 2020'ye kadar günleri geri sayıyoruz. . Aynı zamanda bu mükemmel ön sipariş anlaşmasının sona erdiği gün, bu yüzden çok geç olmadan Disney + ile ilgileniyorsanız, bundan şimdi yararlanmayı unutmayın.

Disney Plus İngiltere ön sipariş anlaşmasının tüm detayları aşağıda görülebilir:


Disney Plus Birleşik Krallık | 1 yıllık abonelik |59,9949,99 £ (4,17 £ p / m) | Sınırlı süreli teklif |Şu an müsait
500'den fazla film ve 7500'den fazla TV şovu bölümü ile Disney +, akış hizmeti kalitesi için yeni bir ölçüttür. Ve, 24 Mart 2020'deki resmi Birleşik Krallık lansmanından önce, Disney, sadece 49,99 £ karşılığında tam yıllık bir abonelik sunan mükemmel bir ön sipariş teklifi sunuyor. Bu, ayda 4,17 £ süper düşük bir para anlamına geliyor.Anlaşmayı Görüntüle


Disney Plus UK yayına girdiğinde ilk olarak neyi izleyeceğiz? Birincisi, The Mandalorian, o sevimli bebek Yoda yüzünden ve sonra, Avatar'daki Pocahontas-in-space-kitty-cat destanının keyfini çıkarmaya geçmeden önce, sözleşmeye bağlı olarak Jeff Goldblum'a Göre Dünya'yı izlemekle görevlendirildik. muhteşem 4K HDR. Ayrıca, 500'den fazla film ve 7.500'den fazla TV şovu bölümüyle, bir sonraki izlemek için izle seçiminde şımarık olacağız. Belki bizimSimpsonlar'ın izlemeye değer bölümleribir sonraki ...

Günün en iyi Disney + fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Anlaşmayı Görüntüle-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Anlaşmayı Görüntüle-deDisney +
  • Marvel filmleri sırayla nasıl izlenir - tamamen ücretsiz