Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu PS4 Pro 1 TB paketini tüm yıl boyunca gördüğümüz en düşük fiyata almak için son gün

Bu PS4 Pro 1 TB paketini tüm yıl boyunca gördüğümüz en düşük fiyata almak için son gün

Evet, sadece Mart ayının başındayız, ancak cızırtılı sıcak anlaşmalara şimdiden göz kulak oluyoruz ve bu onlardan biri. Bu sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-review1 TB konsol paketinin fiyatı düştü ve maaş gününden sonra kendinizi tedavi etmeyi planlıyorsanız, güçlü yeni bir konsoldan daha iyi ne olabilir ve BAFTA Rockstar'dan Red Dead Redemption 2'yi aday gösterdi?


Noel öncesi bu paketin geçen yıl en düşük fiyatı olan 250 £ 'a düştüğünü gördük ve Kara Cuma, Noel ve yeni ile tatil sezonuna kadar bunun tekrarlanmasını bekleyemiyoruz.PS5başlatma, hala bir hırsızlık.

ÜzerineeBaySadece 314,99 £ karşılığında kendinize konsolu ve eleştirmenlerce beğenilen oyunu satın alabilirsiniz. Ancak gece yarısına kadar vaktiniz olduğu için hızlı davranın! Aşağıdaki anlaşmaya göz atın:

PS4 Pro 1 TB | Red Dead Redemption 2 |Oldu: 349,95 £ | Şimdi: 314,95 £ | Kaydet: 35 £ | Promosyon kodu PETAL10 ile
PS4 Pro, bu nesli gördüğümüz en iyi ayrıcalıklara sahip ve Rockstar'ın Red Dead Redemption'ı platforma özel olmasa da, son yılların en beğenilen oyunları arasında yer alıyor. Ayrıca, PS4 Pro'nun 4K grafikleriyle zenginleştirilen ve Wild West maceranızı olağanüstü bir hale getiren açılışı harika görünüyor. Promosyon kodunu kullandığınızdan emin olunPETAL10% 10 indiriminizi almak için!Anlaşmayı Görüntüle


Yılın geri kalanı, yeni nesil konsollar piyasaya çıkmadan önce, şimdi PS4'e özel oyun kütüphanesine dalmak için harika bir zaman. AAA oyunlarının fiyatları, PlayStation Hits koleksiyonunun bir parçası olarak 15 sterline kadar düşürüldü, böylece aşağıdaki oyunları satın alabilirsiniz:Horizon Zero Dawnve God of War genellikle maliyetlerinin bir kısmına.

Bu harika bir şey, ancak kararınızı vermek için yalnızca gece yarısına kadar vaktiniz var!


Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fırsatları 674 Amazon müşteri yorumu PlayStation 4 Pro 1TB Console ... Amazon Prime 564 $ Siyah paketi görüntüle Sony PlayStation 4 Pro 1TB ... Amazon Prime 569,99 $ PlayStation 4 Pro 1TB Konsolunu Görüntüle Amazon Prime 593,88 $ Görüntüle 130'dan fazla kontrol ediyoruz en iyi fiyatlarla her gün milyon ürün Bugünün en iyi Horizon: Zero Dawn fırsatları 163 Amazon müşteri yorumu Horizon Zero Dawn -... Amazon Prime 29,96 $ Horizon Zero Dawn'ı görüntüleyin, 1 ... Amazon 31,67 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar