Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Layla Hybrid yatak incelemesi: Yatağın iki yanında konfor

Layla Hybrid yatak incelemesi: Yatağın iki yanında konfor

Layla Hybrid yatak, doğru konfor seviyesini elde etmek için hem yayların hem de hafızalı köpüğün hibrit bir karışımını kullanır. Aynı zamanda hibrit konfor sağlar: bir taraf daha sıkı destek sunarken diğer taraf daha yumuşak bir his verir. Biraz daha fazla desteğe veya biraz daha fazla konfora ihtiyacınız olduğuna karar verirseniz, yeni bir yatak satın almanıza gerek yoktur;en iyi yataksizin için sağlamlık.

Layla Hybrid yatağın hafif bir dezavantajı, derinliğinin (13 inç) diğer yataklardan daha hantal hale gelmesidir. Şilte, daha kolay taşıma için özel omuz askılı bir spor çantasına sarılmış halde gelir, ancak Kraliçe boyutu 104 lbs ağırlığındadır. Kayışlarla bile, onu merdivenlerden yukarı taşımak şöyle dursun, kapımdan içeri zar zor sokabiliyordum. Şilteyi ikinci kat (veya daha yüksek) bir yatak odasında kullanmayı planlıyorsanız, arkadaşlarınıza ve komşularınıza önceden rüşvet verin. Yardıma ihtiyacın olacak.

  • Pazarlık mı arıyorsunuz? Bunlaren ucuz yatak fiyatlarıŞimdi canlı

Layla Hybrid yatak incelemesi: tasarım

Layla Hybrid yatak, polyester, suni ipek, viskon ve Lycra karışımından yapılmıştır ve bir naylon kemer içerir. Yatak ağırlığı bedene göre değişir: Twin (67 lbs), Twin XL (78 lbs), Full (88 lbs), Queen (104 lbs), King (128 lbs) ve Cal King (127 lbs).

Layla Hybrid, her biri ek ücrete tabi olan yastık, çarşaf ve şilte temeli gibi isteğe bağlı eklentilerle birlikte gelir. Yatak örtüsünün kendisi, Layla Hybrid'e havalı ve modern bir görünüm kazandıran nötr bir gridir. Denemek için en çok heyecanlandığım özellik çift sertlikti. Yatağın bir tarafı ekstra sertlik sağlarken, diğer tarafı daha yumuşak ve rahat bir his verir.


Bu şiltenin yumuşak tarafı, 2,5 inçlik bakır jel hafızalı köpük katmanından, 2 inçlik maksimum hava akışı destek köpüğü katmanından ve Layla'nın ayrı ayrı sarılmış bobin sistemine sahip altı inçlik bir katmandan oluşur. Sağlam taraf, daha sonra 1 inçlik bir bakır jel bellek köpüğüne ve bobin sistemine ek olarak 1,5 inçlik bir maksimum hava akımı destek köpüğüne sahiptir.

Yatak örtüsü yumuşak, nefes alabilen kumaştan yapılmıştır ve kolay çıkarılması için bir fermuar içerir. Layla'ya göre, bakır jel hafızalı köpük katmanları, hızlı soğutma ve vücut ısısı transfer mekanizmaları, derin sıkıştırma alanları için değişken destek ve antimikrobiyal koku kontrolü içerir. Maksimum hava akışı desteği köpük katmanları, maksimum soğutma için derin kanallar ve özelleştirilmiş destek sağlayan Layla'nın yüzey modifikasyon teknolojisini içerir. Infinity Edge Bireysel Sarılmış Bobinler sistemi, maksimum hareket kontrolü için cepli bobinler ve üstün kenar desteği için çift bobin çevresi içerir.


Layla Hybrid yatak incelemesi

Merkezi sonsuz kenar bobinleri, maksimum havaalanı destek köpüğü, ardından bir bakır jel bellek destek köpüğü tabakası ve ardından süper yumuşak kumaş örtüler ile sıkıştırılır.


(İmaj kredisi: Layla Uyku)

Layla Hybrid'in bağımsız hareket eden yayları sayesinde her türlü ayarlanabilir tabanla çalışır. Layla Hybrid yatak boyutlarının her birinde bobin sayıları şu şekildedir: Twin (674), Twin XL (714), Full (913), Queen (1041), King (1313), CA King (1295).

Bakır ile aşılanmış bellek köpüğü, Değişken Destek adı verilen sıkılaştırıcı bir yanıtla vücut ağırlığına tepki verir. Geleneksel hafızalı köpükten farklı olarak, Layla Hybrid yatak, derin sıkıştırma alanlarında daha fazla destek sağlar. Değişken Destek, dahili cepli bobin sistemi ile birleştiğinde, Layla Hybrid'i üstün hareket kontrolüne sahip bir şilte yapar.

Layla, iki benzersiz sertlik seçeneği ve Değişken Destekli bakır katkılı hafızalı sünger içeren bir yatak sunarak, karın üstü, yan ve sırt üstü uyuyanlar için konforlu bir yatak tasarladı. Yerleşik tutamaklar, ayarlamaları kolaylaştırır. Sertliğini değiştirmek isterseniz, şilteyi çevirmeniz yeterlidir.

Layla Hibrit Yatak


Layla Hybrid şiltenin yumuşak ve sert tarafı net bir şekilde işaretlenmiştir.

(İmaj kredisi: Kerry Pluck)

Layla Hybrid yatak incelemesi: sertlik ve konfor

Şilteyi yerleştirme zahmetine rağmen, uzanırken ilk tepkim 'bu sıcak bir kucaklama gibi hissettiriyor' oldu. Sağlam olan ancak vücudumun rahatça hareket etmesine izin verecek kadar sağlam olan daha sıkı tarafla başladım. Genel olarak, Layla Hybrid iyi ve rahat bir ilk izlenim bıraktı.

Sert bir şilte seviyorsanız, Layla Hybrid'in sert tarafı, hafızalı köpük şilte beklediğimden çok daha destekleyici. Sertliği tercih eden yan, karın ve sırt üstü uyuyanlar bu yatakta rahat edecekler. Yumuşak taraf rahattı ama yine de bol omurga desteği sağladı. Şiltenin sert ve yumuşak yanları, rahatınız için net bir şekilde etiketlenmiştir ve tahminde bulunma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Kraliçe boy bir yatağı test ettim. Ben uyurken eşimin yatağa girip çıkması beni hiç rahatsız etmedi. Yatağın bir tarafındaki normal hareket diğer taraftaki uyuyana aktarılmayacaktır.

Çok farklı iki uyku deneyimi arıyorsanız, bu yatak size göre değil. İki taraf arasında gözle görülür bir sertlik farkı olsa da, fark beklediğimden çok daha ince. Aynı şekilde, daha fazla “aşırı” Yatağınızı hissedin, Layla Hybrid size göre değil. Sert tarafın hala biraz desteği var ve yumuşak tarafın hala biraz desteği var. Yatağınızın kaya gibi sert veya zemine kadar yumuşak olmasını tercih ediyorsanız aramaya devam edin. Layla, yumuşak tarafın sıkılığını 4/10 olarak tahmin ederken, daha sert tarafın 7/10 olarak geldiğini tahmin ediyor. Şilteyi daha da yumuşatmak isterseniz, ek ücret karşılığında her iki tarafa da bir Layla Topper eklenebilir.

Layla Hibrit Yatak

Layla Hybrid şilte bir spor çantası içinde rulo halinde gelir ancak oldukça ağırdır.

(İmaj kredisi: Layla Uyku)

Layla Hybrid yatak incelemesi: fiyatlandırma

Layla Hybrid düzenli olarak şu şekilde fiyatlandırılır: Twin (1299$), Twin XL ($1399), Full (1599$), Queen (1699$), King (1899$), Cal King (1899$). Fiyatlar kaliteye göre makul.

Layla şu anda yatağınızda 200 dolar indirim ve iki ücretsiz yastık içeren bir bahar indirimi yapıyor. Satın almadan önce olası satışlar için web sitesini kontrol edin. Bambu çarşaflar (145 $), şilte temeli (boyuta bağlı olarak 249-399 $) ve ekstra yastıklar (her biri 99 $) gibi eklentiler ek bir ücret karşılığında sipariş edilebilir.

Layla Hybrid yatak incelemesi: teslimat ve iade

Layla Hibrit Yatak, genellikle 5-6 iş günü içinde kargoya verilir. Layla, alt 48 eyalete ücretsiz gönderim sağlıyor. Nakliye ücretleri Hawaii, Alaska ve Kanada siparişleri için geçerlidir. Layla iadeler için sizden hiçbir ücret talep etmeyecektir.

Layla Hybrid yatağı 120 gece para iade garantisi ile deneyebilirsiniz. En az iki hafta kullandıktan sonra yatağı sevmediğinize karar verirseniz, paranızı sorgusuz sualsiz geri alırsınız. Layla, iade edilen şilteleri yeniden kullanmak için kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve hayır kurumlarıyla ortak çalışır, böylece iade edilen ürünler boşa gitmez.

Layla yatağına güvendiği için köpükteki sarkma ve çatlakları kapsayan 10 yıl garanti sunuyor. Tüm Layla Şilteler ABD'de bir Amerikan işgücü tarafından yapılır.

Layla Hibrit Yatak

Poligon dokulu yüzey, konforu artırmaya yardımcı olur.

(İmaj kredisi: Layla Uyku)

Layla Hybrid yatak almalı mıyım?

Layla Hibrit Yatakta uyumaktan keyif aldım. Yan uyuyan biri olarak, hem sert hem de yumuşak taraflarda rahattım. Sırt üstü uyuyan eşim daha yumuşak tarafı tercih etti, ancak daha sıkı tarafta yattıktan sonra herhangi bir rahatsızlık yaşamadı. Genel olarak, çoğu uyuyan için Layla Hybrid'i rahat bir seçenek olarak tavsiye ederim.