Close
  • Ana
  • /
  • Bisikletçilik
  • /
  • Le Col X McLaren Project Aero, dünyanın en hızlı yol bisikleti aşınmasına hizmet ediyor

Le Col X McLaren Project Aero, dünyanın en hızlı yol bisikleti aşınmasına hizmet ediyor

Le Col, oldukça fazla parayla satın alınabilecek en iyi bisiklet kıyafetlerinden bazılarını üretirken, McLaren hız ve teknik mükemmellik arayışıyla dikkat çekiyor. Bu, esas olarak otomobil alanındadır, ancak marka, yıllar içinde bisiklete birkaç ayak parmağını sokmuştur. Yol bisikleti hız satıcıları Specialized ile işbirliği yaptı, ancak aynı zamanda elektrikli katlanır bisikletiyle Brompton'a da yardımcı oldu.

Şimdi Le Col ve McLaren, Project Aero için bir araya geldi. Tamamen hız için yapılmış, kesinlikle şık yol bisikleti kıyafetleri üretiyorlar. Hatta dünyanın en hızlı takım elbisesini ya da kendi deyimiyle 'dünyanın önde gelen aero takım elbiselerine göre kanıtlanmış bir avantajı' olan birini tasarladıklarını bile iddia ediyorlar. Yakında bir deri takım elbise ile formalar ve çoraplar da var.

Standart kite göre hız avantajları sunmanın yanı sıra, Le Col X Mclaren Project Aero kıyafetleri, onu destekleyen türde bir çerçeveye sahip olduğunuz sürece harika görünüyor. Kıvrımlı, teknik, İtalyan kumaşları ve şık grafikler, vücut yağ oranınız yaklaşık 12'nin altında olduğu sürece gerçekten bir çizgi keseceğiniz anlamına geliyor. Le Col bunu 'ultra basınçlı bir uyum' olarak tanımlıyor ve şaka yapmıyorlar.

Le Col X McLaren Project Aero: fiyat ve bulunabilirlik

Le Col X McLaren Projesi Aero


(İmaj kredisi: The Col)

Mclaren koleksiyonunu şimdi Le Col'da satın alabilirsiniz. Fiyatlandırma formalar için 170 £/325 AU$'dan ve takım elbiseler için 350 £/665 AU$'dan başlıyor - formalar için erkek ve kadın bedenleri mevcut, kadınların hızlı kıyafeti Temmuz'da geliyor.

Bu biraz fazla görünüyorsa, sadece 35 £/67 $'a birkaç çorap alabilirsiniz.


Le Col ayrıca 50 £ üzerindeki siparişler için Birleşik Krallık içinde ve 90 AU $ üzerindeki siparişler için Avustralya'ya ücretsiz kargo hizmeti sunar.

Le Col X McLaren Project Aero: hız için tasarlandı

Le Col X McLaren Projesi Aero


(İmaj kredisi: The Col)

Le Col giyim Londra'da tasarlanmış ve İtalya'da üretilmiştir. İngiliz bisikletçi Yanto Barker tarafından kurulan marka, 'bisiklette en geniş test ve geliştirme ağlarından birine' sahip ve kesinlikle Project Aero için tüm durakları kaldırmış görünüyorlar.

Le Col & McLaren'in yepyeni koleksiyonu, 'mevcut lider Dünya Turu hız takımlarından ve deri takımlarından daha hızlı test edilen' rüzgar tünelini döven Speedsuit'i, formaları ve çorapları içeriyor. Kısa bir süre sonra bir deri elbise gelecek. Koleksiyonu tamamlayan formalar ve çoraplar da var. Çorapsız bisiklet koleksiyonuna sahip olamazsınız.

Le Col'daki terziler ve McLaren'deki aerodinamikçiler, Project Aero ile sürükle ve kazan yarışlarını azaltmak için her şeyi yaptılar. “Aero bisiklet giyiminde bir adım değişikliği olarak bilimsel olarak kanıtlanmış bu koleksiyon, hakikat yarışında kendisi için konuşuyor” diye bağırıyorlar.

McLaren aero uzmanı Matt Williams, 'Bu koleksiyon, Dünya Turu'ndaki en hızlı TT sürücülerine verilen en iyi forma karşı test edildi. Rüzgar tünelinde gördüğümüz sonuçlar, yolda ve pistte - yarış koşullarında gördüklerimizle mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Bu kitin aero mühendisliği, diğer her şeyi geride bırakıyor.”


Le Col'un kurucusu Yanto Barker, 'Project Aero, Le Col'un hiç bitmeyen hız ve performans arayışını temsil ediyor. Bu kiti geliştirmek için McLaren ekibinden aerodinamik uzmanlar ve mühendislerle rüzgar tünelinde saatler harcadık ve onların sürüklenme ve hava akışının daha ince ayrıntılarına ilişkin görüşlerini almak inanılmazdı.'

Le Col X McLaren Projesi Aero

(İmaj kredisi: The Col)

Amiral gemisi ürün,Le Col X McLaren Projesi Aero Speedsuit.

Şimdi dikkat edin: Speedsuit, '300 watt'ta 40km'de mevcut Dünya Turu'nun önde gelen hız takımlarından 32 saniye daha hızlı test etti ve hatta TT'ye özel skinsuitlerde 35kph'de 6 watt'lık kazançlar sunuyor.' Bu yardımcı olacağı anlamına gelmelisensiz de daha hızlı sürün.

Elit İtalyan Tripping kumaşları kullanılarak yapılan bu model, gamzeler ve çift yoğunluklar dahil olmak üzere aerodinamik yardımcılarla doludur ve vücudunuza son derece yakın bir şekilde eşleştirilmiştir.

Bu sizin için yeterince aero değilse, bir Le Col x McLaren Project Aero Uzun Kollu Skinsuit de 'yakında geliyor'.

Le Col X McLaren Projesi Aero

(İmaj kredisi: The Col)

Le Col x McLaren Project Aero ayrıca şunları içerir:kısa ve uzun kollu Formalar, elbette.

Yine markalar, 'oradaki en yüksek performanslı aero mayo' olduklarını iddia ediyor. Rüzgar tünelinde test edildiler ve oradaki bulgular günlük sürüşünüze çevrildi

Le Col X McLaren Projesi Aero

(İmaj kredisi: The Col)

Stratejik olarak yerleştirilmiş, havayı tetikleyen ön paneller ve yüksek hızlı likra, 'hava akışını bozar ve ön yüzeyleri geçen havanın yolunu yumuşatarak motosikletin verimliliğini artırır.'

• Pingtwitter'ünen iyi bisiklet formaları

Le Col X McLaren Projesi Aero

(İmaj kredisi: The Col)

Son fakat en az değil, oradaLe Col x McLaren Projesi Aero Çorapları.

Bunlar, sıkıştırıcı silikon kavramalı bir üst kısımda formalar ve takım elbiselerle aynı açma kumaşını kullanır. Muhtemelen sizi fark edilir şekilde daha hızlı sürmenize neden olmayacak olsalar da, çok iyi görünüyorlar ve kesinlikle rahat olacaklar.

Daha fazlasını öğrenin ve hemen Project Aero'ya para yatırın

Le Col X McLaren Project Aero: Koleksiyonda neler var?

Tüm bilgiler doğrudan Le Col'dan.

Le Col x McLaren Projesi Aero Speedsuit (SS) - 375,00 £/665.00 AU$

MALZEME: Ana gövde: %74 polyester %26 elastan, Üst kol %86 Polyester %14 Elastan

Düşük profilli yarış radyo cebi. İki düşük profilli aero cep.

Ön kenarda elit İtalyan açma kumaşları.

Yıkıcı, katmanlı kumaşların haritalanmış kullanımı, üç boyutlu akış topolojisini manipüle eder ve yüzey sürtünmesini azaltır.

Sürtünmeyi azaltan ön kaplı fermuar

Son derece sıkı ve agresif uyum.

Hafif ve hassas malzemeler.

Pürüzsüz aero profilini korumak için yüceltilmiş ve kabartmalı logolar.

Kol manşetlerinde McLaren x Le Col bantlama.

Le Col x McLaren Projesi Aero Chamois - agresif pozisyonlar için kesilmiş ve yerleştirilmiş.

Güvenli oturması için iç silikon şeritli ham kesim kenarlı bacak manşeti

Le Col x McLaren Projesi Aero Kısa Kollu Jersey - 170,00 £/325.00 AU$

MALZEME: %80 naylon %20 elastan ön malzeme, %90 polyester %10 elastan arka ve yan paneller.

Güvenli oturması için iç silikon şeritli ham kesim kenarlı bacak manşeti.

Ön ve kollarda hava açıcı Yüksek Hızlı Lycra kumaş.

Düşük profilli aero kaplama için katlanmış elastik bantlı manşetler. Aero bitirmek için kabartmalı ve çift yüceltilmiş logolar ve tasarım. Düşük profilli Yarış Radyo cebi. Fermuarlı cepli 3 düşük profilli arka cep. Güvenli oturması için Le Col x McLaren etek ucu tutucusu. Lazerle kesilmiş kauçuk McLaren Sekmesi ve görünürlük için iki arka yansıtıcı şerit.

Le Col x McLaren Project Aero Uzun Kollu Jersey – £195.00/370.00 AU$

MALZEME: %80 naylon %20 elastan.

Diğer tüm tasarım öğeleri kısa kollu forma ile aynıdır.

Le Col x McLaren Projesi Aero Çorapları – 35,00 £/67,00 ABD Doları

Üst malzeme - %82 polyester/ %18 elastan. Alt malzeme - %100 Poliamid.

Güçlendirilmiş parmak kutusu ile havlu yastıklı burun ve taban.

Geliştirilmiş nefes alabilirlik için Hex Yapı tabanı. Üst kısımda Aero Channeled Speed ​​kumaşlar. Güvenli çorap yüksekliği için önceden uygulanmış yapıştırılmış tutucu. Arka kısımda güç ve rahatlık için düz kilitli dikiş. Örme ve yüceltilmiş Le Col x McLaren Markası. İç manşete doğrudan uygulanan silikon.