Close
  • Ana
  • /
  • Robotlar
  • /
  • Bu harika Star Wars ses değiştiricileriyle tıpkı R2-D2 gibi ses çıkarmayı öğrenin

Bu harika Star Wars ses değiştiricileriyle tıpkı R2-D2 gibi ses çıkarmayı öğrenin

Tamam, sesinizi tam olarak tercüme etmiyor (aksi takdirde Bocce konuşan birini isterdik), ancak Canadian AE Innovations'ın bu yeni maskeleri gerçek sesinizin sesini ve titreşimini kaydediyor ve Astromech tarzı bir düdük sesi yayıyor , bipler ve horlamalar.

Nihai droid cosplayini mi inşa etmek istiyorsunuz? Bu sizin için oyunun kurallarını değiştiren bir aksesuar olabilir. Her kaskın altına yerleştirilmiş, normal konuşma sesini algılayan ve R2-D2-esque monolog ile değiştiren dahili bir boğaz mikrofonu vardır. Ve yakınlarda duran birine bir sürü anlaşılmaz bip sesi gibi gelse de, maskelerden birini takarsanız, esasen şu şekilde çalışan bir hoparlör ve verici sayesinde diğer kullanıcının gerçekte ne söylediğini duyabileceksiniz. telsizler.

Ekip yalnızca R2'nin görünüşüne ve sesine dayalı bir dizi prototip tasarladı, ancak turları yapan süper sevimli bir BB-8 sürümü olsaydı çok daha fazla dikkat çekeceklerine bahse gireriz. Kendi tasarımınızı yeniden yaratmak / beyninizi jöleye dönüştürmek istiyorsanız, tüm tasarımlarını ve ses dosyalarını Hackster'da (mühendisler ve donanım üreticileri için çevrimiçi topluluk) bile yayınladılar.

Üzerinden:Hackster


Neden kontrol etmiyorsunuz:İngiltere'nin gelmiş geçmiş en büyük filmi ... Star Wars The Force Awakens