Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Leesa indirim kodları ve fırsatları: Bugün 350 $ 'a kadar tasarruf edin

Leesa indirim kodları ve fırsatları: Bugün 350 $ 'a kadar tasarruf edin

Bu sayfa, Leesa indirim kodlarının, fırsatlarının ve tekliflerin paylaşılmasına adanmıştır.en iyi şilteleretrafında. Siz de şanslısınız: Leesa, Tatil İndirimini düzenliyor, bu da350 $ 'a varan indirimşilteler ve ücretsiz bir organik çarşaf seti de alırsınız. Hak talebinde bulunmak için Leesa indirim koduna ihtiyacınız yoktur: tasarruf otomatik olarak uygulanır. Bu tekliflerin diğer markaların yaptıklarına kıyasla nasıl olduğunu görmek için en iyiye rehberimize gidin.ucuz yatak fiyatları.


En büyük indirim üst düzey Leesa Legend'de (350 $ 'a kadar), ardından orta sınıf Leesa Hybrid'de (250 $' a kadar) ve Leesa Original'de 150 $ 'a varan indirim var. Ve anlaşmayı tatlandırmak için, hangi yatağı seçerseniz seçin, ücretsiz bir çarşaf seti de alacaksınız. Leesa şilteler 100 gecelik, risksiz deneme ile birlikte gelir. Ne düşündüğümüzü öğrenmek için, bizimLeesa Original yatak incelemesi.

Leesa Orijinal anlaşma |150 $ 'a varan indirim | Şimdi 624 $ 'dan | Ücretsiz organik çarşaf seti
Her boyutta fiyat düşüşü!
Original, Leesa'nın en ucuz yatağı ve 'hayranların favorisi'. Tamamen köpükten oluşan bu şilte, sıcaklığı düzenleyen, şekillendiren ve basıncı azaltan şekilde tasarlanmıştır ve şık gri renkli bir örtüye sahiptir. Şu anda, seçtiğiniz boyuta bağlı olarak 150 $ 'a varan indirim var.Anlaşmayı Görüntüle


Leesa Hybrid anlaşması |250 $ 'a varan indirim | Şimdi 899 $ 'dan | Ücretsiz çarşaf seti
Her boyutta fiyat düşüşü!
Leesa kış satışında ödüllü, orta sınıf Hybrid'de 250 $ 'a varan indirim var. Bu yatak, Leesa'nın birinci sınıf köpüğünü 1.000'den fazla cep yayıyla birleştirerek konfor ve gelişmiş destek sunar. Üst katman da hava akışını desteklemek için deliklidir.Anlaşmayı Görüntüle


Leesa Legend anlaşması |350 $ 'a varan indirim | Şimdi $ 1,499'dan | Ücretsiz organik çarşaf seti
Her boyutta fiyat düşüşü!
En pahalı Leesa, aynı zamanda en büyük tasarruflara sahip olandır. Leesa Legend, özellikle kalça ve omuzlarınızın mutlu olmasını sağlamaya odaklanan, uçtan uca destek için iki farklı boyutta yay katmanı içerir. Seçtiğiniz boyuta bağlı olarak şu anda 350 $ 'a varan indirim var.Anlaşmayı Görüntüle

En iyi Leesa yatak fiyatlarından daha fazlası

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç Leesa şilte vardır.Leesa Orijinalşilte 10 inç, köpük esaslı, orta boy bir yataktır. Satın alabileceğiniz en ucuz Leesa yatak ve aynı zamanda en hafif olanıdır. Hibrit yatak mı tercih ediyorsunuz? Orta menzil seçin, ortaLeesa Hibrit. 11 inç derinliğindedir ve kalçalarınızda ve omuzlarınızda daha iyi basınç rahatlaması için köpük ve cep yaylarından yapılmıştır. Son olarak, premiumLeesa Efsanesiyatak (orta sertlikteki), ekstra mikro cep yayları ile serinin en gelişmiş desteğini sunar.


İşte tüm modeller için bugünün en iyi Leesa yatak fiyatları - Leesa yatak indirim koduna bile ihtiyacınız yok.ucuz yatak fiyatlarıaltında.

Günün en iyi Leesa yatak fiyatları İndirimli Fiyat Leesa Yatak (Orijinal) İkizLeesa YatakLeesa.com - Yatak ...699 624 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Leesa Legend Twin XLLeesa Legend yatakLeesa.com - Yatak ...1.699 1.549 $ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Leesa yatak fiyatı: Leesa yatak ne kadar?

Bütçe ve orta sınıf Leesa şilteler, rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır ve genellikle yataklarından daha ucuza gelir.kutuda yatakrakipler. Bununla birlikte, amiral gemisi Leesa Legend yatak nispeten pahalıdır.

ABD'de tam fiyata, en ucuz Leesa yatağı - Leesa Original - ikiz için 499 dolar, ikiz XL için 599 dolar, dolu için 899 dolar, kraliçe için 999 dolar ve kral ve kral için 1.199 dolar.

Orta sınıf Leesa Hybrid, bir ikiz için 1.009 $, bir ikiz XL için 1.199 $, bir tam için 1.499 $, bir kraliçe için 1.799 $ ve bir kral ve bir cal kral için 1.999 $ 'a mal oluyor.


Serinin en üstünde, Leesa Legend yatağı ikiz XL için 1.999 $, tam bir 2.299 $, bir kraliçe için 2.499 $ ve bir kral ve bir cal kral için 2.999 $ 'dır.

Leesa yatak fiyatları, indirimleri ve fırsatları

(Resim kredisi: Leesa)

Daha fazla Leesa yatak satışı: ABD

Leesa yatak indirimlerini kendiniz mi tercih edersiniz? İşte mükemmel Leesa yatağı alabileceğiniz yerler ...

Leesa Black Friday yatak fırsatları: Rehberiniz

2020 Leesa yatak Black Friday anlaşması, tüm ürün yelpazesinde fiyat düşüşlerini beraberinde getirdi. En büyük indirim en üst seviye Leesa Legend (500 $ 'a kadar) ve ardından orta seviye Leesa Hybrid (350 $' a kadar) oldu. En ucuz seçenek olan Leesa Original, 200 $ 'a varan indirim aldı. Ayrıca bedava yastıklar atmışsın.

2019'da Leesa yatak Black Friday satışı, şilte fiyatını 350 $ 'a düşürdü (seriyi yukarı çıkardıkça indirim arttı) - ki bu 2018'de büyük bir artış oldu. Ardından, yatak fiyatının düşürüldüğünü gördük. 160 $, siparişinize 75 $ değerinde ücretsiz bir yastık eklendi.

Black Friday 2020'ye giden yolda Leesa, Black Friday 2019 için sunulan indirimleri, Leesa Legend'de (2020'de yeni) daha da büyük bir fiyat düşüşü ve ücretsiz olarak atılan iki yastıkla eşleştirdi.

Black Friday Leesa yatak anlaşmasını beklemeli misiniz?

Tabii ki değil. Şimdi yeni bir yatağa ihtiyacınız varsa, tüm yıl boyunca birçok harika Leesa yatak indirimi vardır. Öne çıkan özellikler arasında Boxing Day ve Ocak satışları, Şubat ve Mart (ikincisi ulusal uyku ayıdır),Amazon Prime Günüve yaz indirimleri. Ancak bu tarihler arasında bile mükemmel bir Leesa yatak indirim kodu, promosyon veya fırsat bulmak genellikle mümkündür - en iyileri bu sayfada olacaktır.

Kaçırdığınız Leesa fırsatları ...

Leesa'dan bekleyebileceğiniz fiyat düşüşleri hakkında size daha iyi bir fikir vermek için, bunlar son zamanlarda kaçırdığınız anlaşmalardır.

SÜRESİ DOLDU Leesa Black Friday anlaşması | 500 $ 'a varan şilte + 2 ücretsiz yastık
2020 siber haftası
Black Friday ve Cyber ​​Monday 2020 için Leesa, Legend'den 350 $ 'a, Hibritte 250 $' a kadar ve Orijinalde 150 $ 'a kadar indirim yaptı. Her üçünde de ücretsiz olarak atılan 2 ücretsiz yastığınız var.

SÜRESİ DOLDU Leesa yatak anlaşması | Leesa.com'da şiltelerde 400 $ 'a varan indirim
Eylül 2020
İşçi Bayramı için Leesa'nın üç şiltesinin hepsinde büyük bir fiyat düşüşü var: Orijinalden 200 $ 'a varan indirim (üç kat premium köpük), Hybrid'den 300 $' a varan indirim (aynı premium köpük artı bir kat cep yayları), ve Legend'den 400 $ 'a varan indirim (üstün konfor için birinci sınıf köpük artı iki kat cep yayı).Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU Leesa yatak anlaşması |Leesa.com'da şiltelerde 300 $ 'a varan indirim
Haziran 2020Orijinal Leesa şilte, 20.000'den fazla kullanıcı değerlendirmesinden alınan 5 üzerinden 4,5 yıldıza sahiptir; Premium Leesa Luxury Hybrid de müşterilerden övgü dolu yorumlar aldı. Bu ödüllü şiltelerden şu anda 300 dolara kadar indirim alabilirsiniz.Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU Leesa yatak anlaşması | Leesa.com'da şiltelerde% 20'ye varan indirim
Ağustos 2020
Şu anda Leesa'nın üç şiltesinin hepsinde% 20'ye varan indirimden yararlanabilirsiniz: Orijinal (üç katmanlı birinci sınıf köpük); Leesa Hybrid (sıçrayan bir yay tabakası ekler); ve Leesa Legend (üstün konfor için birinci sınıf köpük artı iki kat cep yayı).Anlaşmayı Görüntüle