Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Lego Marvel Super Heroes incelemesi

Lego Marvel Super Heroes incelemesi

Lego Marvel Super Heroes, 360 LEGO Marvel Super Heroes ... Amazon $ 19,95 LEGO Marvel Super Heroes X Görüntü 1/5

Lego Marvel Super Heroes incelemesi


Lego Marvel Super Heroes incelemesi
Resim 2/5

Lego Marvel Super Heroes incelemesi

Lego Marvel Super Heroes incelemesi
Resim 3/5

Lego Marvel Super Heroes incelemesi

Lego Marvel Super Heroes incelemesi
Resim 4/5

Lego Marvel Super Heroes incelemesi

Lego Marvel Super Heroes incelemesi
Resim 5/5

LegoLego Marvel Super Heroes incelemesi Marvel Super Heroes incelemesi


Lego Marvel Super Heroes incelemesi

Tüm Traveller's Tales Lego oyunları gibi en yeni Lego oyunu, her yaş grubundaki oyuncuya hitap ediyor. İşte Lego Marvel Super Heroes incelememiz

Lego Marvel Superheroes'da emin ellerde olduğunuzu bilmenizi sağlayan erken bir an var. Oyuncuların Örümcek Adam, Demir Adam ve Hulk'u Sandman'ı devirmek için kullandıkları açılış savaşından sonra, Nick Fury'nin Ajan Maria Hill'den S.H.I.E.L.D.'nin takımı için öğle yemeği sipariş etmesini talep ettiği bir ara sahne oynanır.

& ldquo; Şawarmalar alalım & rdquo; diyor. & ldquo; Stark bir yer biliyor. & rdquo; Hill, Fury'nin emri hakkında ne düşündüğünden kimseyi şüphe bırakmayacak şekilde yüzüne bir menü sallayarak cevap verir: şallar istiyorsun dostum, onları kendin alabilirsin.


Traveller's Tales'in, bu oyunu oynayan herkesin Stark'ın shawarmas'a olan ilgisini veya Ajan Hill'in kim olduğunu ve hatta onunla Fury arasında oynanan dinamiği bilecek kadar emin olduğu gerçeği çok şey anlatıyor.

Lego Marvel Superheroes tarafından yapılan bir oyundurMarvelMarvel hayranları için hayranlar. Bu, Lego oyunlarının sağlam temellerinin bir kanıtıdır, bu önemli faktör, bu karakterlerden herhangi birinin kim olduğunu bilmeseniz bile, bu unvandan aldığınız keyfi almayacaktır.

Lego Marvel Süper Kahramanlar: Oynanış

Bunun nedenlerinden biri, Lego Marvel Superheroes için temel şablonun rahat bir şekilde tanıdık olmasıdır. O zamandan beri bu oyunlardan birini oynayanlarLego Yıldız Savaşları2006'da ne bekleyeceğini bilecek.


Oyuncunun (veya oyuncuların) faaliyetlerindeki aslan payı bloklara vurmak, saplama toplamak, düşmanları devirmek, platform yapmak, Lego mekanizmaları inşa etmek, koleksiyon parçaları toplamak ve garip bulmacayı çözmektir. Denenmiş ve test edilmiş olduğu kadar katı bir formül.

Söylendiği gibi, Traveller's Tales'ın oyunlarının çoğunun temel deneyimini değiştirmeden bırakabilmesinin nedenlerinden biri, geliştiricinin karışıma yeterince yeni düğüm atmasıdır.

Yani, örneğin, Demir Adam ile hala çivi toplarken ve düşmanları ezerken, uçup onun itici ışınlarını da kullanabilirsiniz. Hawkeye ile hileli oklar atabilirsiniz. Hulk ile bir şeyleri parçalayabilirsiniz… evet, pekala, bu biraz açık.

Oyun mükemmel değil. Örneğin, Bay Fantastic ve Captain America ile birlikte Baxter Binası'nda yolumuza çıkmaya çalışırken oyunun başlarında kendimizi oyunda bulduk; vurgulandığında devam etmek için bir ağ askısına ihtiyacımız olduğunu söyleyen bir kapı ile karşılaştık. Bay Fantastik'in bu işlevi yeterince yerine getirebileceğini bir süredir fark etmemiştik.

Lego Marvel Süper Kahramanları: Özellikler

Oyuncuların Lego Marvel Süper Kahramanlarına kolayca yatırım yapmalarının diğer nedenleri, hayranların canını sıkan içeriğin önden yüklenmiş olması ve yazının bir çivi kadar keskin olmasıdır.

İlk olarak, oyun gizli içerikle dolup taşıyor. Serideki diğer girişler gibi, oyuncular belirli bir yeteneğe sahip bir karaktere ihtiyaç duyacakları ve ilk oyunlarında bulunamayacakları alanlar bulacaklar.

Lego setleri ve Altın Tuğlalar bulacaklar. Koleksiyon için tüm seviyeleri tekrar tekrar araştırmak için ilham alacaklar. Lee adam Stan, seviyeler hakkında bile gizlidir ve onu çıkarmak için biraz keşif yapılması gerekir. Burada ortaya çıkarılacak içeriğin derinliği oldukça şaşırtıcıdır.

İkincisi, Marvel Evreninin hayranı olmanıza bakılmaksızın oyun hem eğlenceli hem de davetkardır - eğer öyleyseniz, bundan çok daha fazlasını elde edeceksiniz. Traveller's Tales, ana görsel üslup ipuçlarını son zamanlardaki Marvel filmlerinden alır - dolayısıyla shawarma gag - ama aynı zamanda Marvel'in arka kataloğunun derinliklerine iniyor, referansları, arsa noktalarını ve ezoterik karakterleri karışıma atıyor. Howard The Duck'ın kilidi açılabilir bir karakter olduğu bu on yılda oynayacağınız muhtemelen tek oyun budur.

Geliştiriciler ayrıca oyunculara, bir merkez olarak açık dünya şehri sağlayarak, kilidini açtıkları karakterlerle basit bir şekilde hareket etme fırsatı veriyor. Oyuncular, kilidini açtıkları çok sayıda karakterden herhangi birini kullanarak New York'un devasa bir Lego sürümünü keşfedebilirler ve haritanın kendisi koleksiyon parçalarıyla doludur. Orada günler geçirebilirsin.


Lego Marvel Süper Kahramanları: Karar

Başka bir deyişle, Lego Marvel Superheroes, geliştiricinin önceki çabalarından herhangi biriyle herhangi bir deneyime sahip olsaydınız, Traveller's Tales'den bekleyeceğiniz türden bir oyundur. Bu geliştiricinin önceki çalışması sizi soğuk bıraktıysa, bu oyun fikrinizi değiştirmeyecektir.

Bununla birlikte, Marvel Evreninin hayranıysanız veya son Marvel filmlerine geçici bir ilgi duyuyorsanız, bu oyun sahip olduğunuz her türlü kaşıntısını giderecektir. Çarpıcı bir oyun işçiliği parçası ve her yaştan herhangi bir oyuncunun baştan çıkarılması muhtemel.

Lego Marvel Super Heroes çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Lego Marvel Super Heroes fiyatı: 39,99 £ (Xbox 360)