Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Lenovo Smart Display 7, ihtiyaç duyulan Amazon Echo Show 5 rakibi IFA 2019'dur

Lenovo Smart Display 7, ihtiyaç duyulan Amazon Echo Show 5 rakibi IFA 2019'dur

Lenovo Smart Display 7 - temel özellikler


(Resim kredisi: Lenovo)

Boyutlar:155 x 176 x 83 mm
Ekran:7 inç IPS dokunmatik ekran, 1024 x 600
İŞLEMCİ:MediaTek 8167S 1.5GHz
Kamera:2 MP geniş açılı
Asistan:Google Asistan
Ses:2 x 1,5 inç 5W Stereo Hoparlörler
Küçük:Çift Mikrofon Dizisi
Fiyat:129 £
Yayın tarihi:3. Çeyrek, 2019

Lenovo, yeni ve daha küçük bir varyantını duyurduPingtwitter Ödülü 2019 kazanan Lenovo Akıllı Ekran-deIFA 2019. Lenovo Smart Display 7, alanın önemli olduğu odalara sığacak şekilde tasarlanmış 10 inçlik orijinalin küçültülmüş bir versiyonunu sunar.

Küçük boyutuna rağmen Smart Display 7, önceki ekranla aynı işlevselliği sunarak, kullanıcıların müzik akışı yapmasına, video izlemesine, akıllı ev cihazlarını kontrol etmesine, fotoğraflara göz atmasına, video görüşmesi yapmasına, hava durumunu ve trafiği kontrol etmesine ve Google Asistan'dan yanıt ve tavsiye isteyin.

Smart Display 7'nin ekranı, 1024 x 600 çözünürlüğe sahip yedi inçlik bir IPS dokunmatik paneldir ve Amazon'un en son ekran paketleme Echo'undan biraz daha büyüktür.Amazon Echo Gösterisi 5.


Sistem, 1.5 GHz MediaTek CPU ile çalıştırılırken, ses, ekranın altından ileri doğru ateşlenen 5W stereo hoparlörlerin bir desteğiyle işlenir. Ekran 7, hiper kompakt bir akıllı ev merkezi olarak tasarlandığından, cihaz aynı zamanda kendisine uzaktan komutlar verilmesine izin veren bir uzak alan çift mikrofon dizisi ile donatılmıştır.

Resim 1/2

Lenovo Akıllı Ekran 7


(İmaj kredisi: Gelecek)
Resim 2/2

Lenovo Akıllı Ekran 7

(İmaj kredisi: Gelecek)

Renk grupları açısından yalnızca Blizzard White mevcuttur ve bağlantı açısından Smart Display 7, WiFi (2.4Ghz ve 5Ghz, MIMO) ve Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantıya izin verir. Gizlilik açısından, cihaz bir TrueBlock Kamera Deklanşörü (manuel olarak çalıştırılır) ve bir mikrofon sessiz düğmesi de içerir.


Pingtwitter'teki bakış açımıza göre bu, Lenovo'nun akıllı ve doğal yeni bir ürün girişi gibi görünüyor; bu, Lenovo Akıllı Ekranda sunulan mükemmel paketi ancak apartman ve küçük ev kullanımı için ideal hale getirecek yeni bir kompakt form faktöründe sunuyor.

Amazon Echo Show 5'in piyasaya sürülmesinden bu yana bu kadar popüler olmasının nedeni, meşgul mutfak tezgahına, masaya veya büfe üzerine kolayca takılabilmesi ve kullanılmadığında minimalist ve göze çarpmayan kalmasıdır.

Birleşik Krallık'ta fiyatlandırma 129 £ olup, 2019'un 3. çeyreği için piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Lenovo Smart Home 7 hakkında daha fazla bilgi üreticisininresmi internet sitesi.

Günümüzün en iyi Lenovo Smart Display'i Lenovo Smart Display'i 8 ... Ebuyer174,99 Sterlin GörünümAmazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz