Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Lenovo Smart Display ve Google Home Hub karşılaştırması: En iyi akıllı ekranınızı seçin

Lenovo Smart Display ve Google Home Hub karşılaştırması: En iyi akıllı ekranınızı seçin

Şu anda ihtiyacınız olan yükseltmenin akıllı bir ekran olduğuna karar verdiyseniz,Lenovo Akıllı EkranveGoogle Home Hubkısa listenizin en üstüne yakın bir yerde olma ihtimaliniz yüksek - ancak bu iki akıllı görüntüleme cihazı arasındaki temel farklar nelerdir?


Artık merak etmeyin, çünkü bilmeniz gereken tüm özellikleri, özellikleri ve tasarım seçeneklerini ortaya koymak üzereyiz. Hem Lenovo Smart Display hem de Google Home Hub, Google Asistan'a güveniyor, ancak bunları birbirinden ayıracak çok şey bulabilirsiniz.

Lenovo Smart Display vs Google Home Hub: tasarım

Lenovo Smart Display ve Google Home Hub karşılaştırması

Lenovo Akıllı Ekran

Akıllı bir ekran söz konusu olduğunda, ekran elbette en önemli bileşendir, ancak Lenovo Smart Display ve Google Home Hub da hemen hemen tüm diğer tasarım seçeneklerinde farklılık gösterir.


Öncelikle Google Home Hub, 7 inçlik kompakt bir ekrana sahipken, Lenovo Smart Display'in 8 inç veya 10 inçlik versiyonları mevcut - örneğin video içeriğini izlemeyi kolaylaştırıyor.

Lenovo Smart Display, hoparlörü yan tarafa koyar ve alışılmadık kavisli bir arka plana sahipken, Google Home Hub, ekranını hoparlörün üzerinde merkezi olarak oturtuyor. Lenovo Akıllı Ekran gri (8 inç) veya bambu (10 inç) olarak mevcuttur; Google Home Hub ise kum, deniz mavisi, tebeşir ve kömür renkleri sunar.


Bu iki hoparlörün tasarımını seviyoruz, ancak daha kompakt Google Home Hub ile Lenovo Smart Display ile elde edeceğiniz ekstra ekran alanı arasında kesin bir seçiminiz var.

Bugünün en iyi Lenovo Smart Display fırsatları551 Walmart müşteri yorumlarıLenovo Akıllı Ekran 10 'ile ... Lenovo USA99,99 GörünümLenovo - 8 inç Akıllı Ekran ... En İyi Satın Al 129,99 Dolar ile Lenovo 8 inç Akıllı Ekranı görüntüleyin ... Walmart169 GörünümLenovo 8 inç Akıllı Ekran ... Ev Deposu199,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Lenovo Smart Display vs Google Home Hub: yazılım

Lenovo Smart Display ve Google Home Hub karşılaştırması


Google Home Hub

Bu, muhtemelen bu iki akıllı ekranı karşılaştırmak için en kolay alandır çünkü neredeyse tamamen aynıdır: Hem Lenovo Smart Display hem de Google Home Hub, Google Asistan tarafından desteklenmektedir.

Google Asistan'ı birGoogle Home hoparlörüveya akıllı telefonunuzda, ancak tamamen yeni başlayanlar için bile kullanmak çok kolay. Hava durumunu, programınızı veya tarihteki ünlü olayları sorun ... ne istersen.

Akıllı bir ekrana sahip olmak size ekran üstü kontrollerin avantajını da sağlar. Örneğin, Lenovo Smart Display veya Google Home Hub'da bir Spotify veya YouTube oynatma listesi hazırlayın ve oynatmayı ekranın kendisinde başlatıp durdurabilirsiniz.


Uyumlu akıllı ev kitini kontrol etmek için bu hoparlörlerde Google Asistan'ı da kullanabilirsiniz - akıllı ışıkların parlaklığını ayarlayın, bir Nest kamerasından gelen bir video beslemesini görün vb.

Lenovo Smart Display vs Google Home Hub: özellikler

Lenovo Smart Display ve Google Home Hub karşılaştırması

Lenovo Akıllı Ekran

Hem Lenovo Smart Display hem de Google Home Hub, Chromecast cihazları olarak ikiye katlanır ve bu da size bir dizi ek seçenek sunar: telefonunuzdaki herhangi bir Chromecast destekli uygulamadan içerik yayınlayabilirsiniz.

Bu akıllı ekranların her ikisi de Google Duo üzerinden görüntülü görüşmeler yapmak için kullanılabilir, ancak önemli bir fark vardır - yalnızca Lenovo Akıllı Ekran entegre bir kameraya sahiptir, bu nedenle Google Home Hub kullanıyorsanız, yalnızca duyulabilir ve görmedim.

Google Home Hub'da bir kameranın ihmal edilmesi şüphesiz gizlilik endişelerinden kaynaklanmaktadır, ancak Lenovo Smart Display, kamerayı kapatmak ve mikrofonu sessize almak için fiziksel anahtarlara sahiptir (bu nedenle odada neler olup bittiğini dinleyemez) . Google Home Hub'da fiziksel bir mikrofon sessize alma anahtarı da vardır.

Cihazların fiziksel boyutları ve bu kameranın yanı sıra, Lenovo Smart Display ve Google Home Hub arasında seçim yapmak için çok az şey var. Aralarında seçim yapmayı kolaylaştıran çok benzer özellikler sunarlar.

Bugünün en iyi Google Home Hub fırsatları472 Walmart müşteri yorumlarıGoogle Nest Hub Akıllı ekran ... Crutchfield 49,99 $ Google Nest Hub Sesini Görüntüle ... Crutchfield.com69,99 Görünümİndirimli Fiyat Nest Hub 7 'Akıllı Ekran ... En İyi Satın Al $ 89,99 $ 69,99 Google Nest Hub Kömürünü Görüntüle, Gri Ev Deposu89,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Lenovo Smart Display vs Google Home Hub: Karar

Lenovo Smart Display ve Google Home Hub karşılaştırması

Google Home Hub

Google Asistan destekli iki akıllı ekranı birbirine karşı koymak söz konusu olduğunda, hava tahminlerinden YouTube videolarına kadar pek çok örtüşme yaşayacaksınız, yazılım özellikleri aşağı yukarı aynı.

Daha büyük bir ekrana ihtiyacınız varsa ve sesinizden daha fazla etki istiyorsanız, Lenovo Smart Display'i seçin. Öte yandan, daha ince ve sağduyulu bir şeye ihtiyacınız varsa, bunun yerine Google Home Hub'ı seçin.

Lenovo Smart Display'i tercih etmenin bir başka nedeni de yerleşik kameradır - yalnızca sesli aramalar yerine iki yönlü görüntülü aramalar yapmak isteyip istemediğinizi seçmeniz gereken cihazdır (dikey modda ayarlanması gerektiğini unutmayın. bunun için).

Genel olarak, Lenovo Smart Display daha çok iş yapıyor, ancak bu herkes için doğru seçim olduğu anlamına gelmiyor. Google Home Hub'dan daha pahalıdır, bu nedenle daha ucuz, daha küçük seçeneği tercih edebilirsiniz.