Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Lenovo Smart Tab P10 incelemesi: Gençler için Alexa destekli bir tablet

Lenovo Smart Tab P10 incelemesi: Gençler için Alexa destekli bir tablet

Amazon Alexa özellikli Lenovo Smart Tab P10,çocuklar için en iyi tabletler. Tabii ki, muhtemelen yürümeye başlayan bir çocuktan ziyade bir genç için düşünmeniz gereken bir şey.

Genel ürünlerimiz arasında bulabileceğiniz süper güçlü tablet türü değil.en iyi tabletlerama bu gerçekten klas bir ilişki, bu, gencinizi etkileyecek - ve hatta kendinizi bile kullanabilirsiniz. Aslında, dahil edilen Amazon Alexa, gösteri modlu, onu iyi bir ev tableti ve akıllı ekran olarak da ayarlıyor. Bunu bir yerlerde güzel ve büyük bir mutfakta görebiliyorum.

Lenovo Smart Tab P10 ile olan deneyimimi özetleyecek olsaydım, bunun en hızlı olmayan iyi fiyatlı bir tablet olduğunu söyleyebilirim, ancak birlikte verilen hoparlör yuvası ve yerleşik Alexa, standart bir tabletten çok daha fazlasını sunuyor. bu parantez. Kolayca bir aile tableti veya genç çocuğunuz için harika bir ilk tablet olarak işlev görebilir.

Günümüzün en iyi Lenovo Smart Tab P10 fırsatları YenilenmişSertifikalı Yenilenmiş Lenovo... Walmart $ 249,99 GörünümBenzerlerini Görüntüle Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Lenovo Smart Tab P10 incelemesi: Tasarım ve Kurulum

Lenovo Smart Tab P10 incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Lenovo, birinci sınıf donanıma benzeyen ucuz tabletler yapma becerisine sahiptir. 10.1 inçlik Lenovo Smart Tab P10 bunun bir istisnası değil. İlk defa kutudan çıkardığımda, çok daha pahalı bir şey tutuyormuşum gibi hissettim. Metal çerçeveli ön ve arka camdır. O kadar net ve parlak ki, ayna özçekimi gibi görünmeyen arkasının fotoğrafını çekmek için epey zaman harcadım.

Ayrıca, Alexa'nın gösteri modunu kullanarak tableti akıllı bir ekrana dönüştürmenin yanı sıra dinlenip şarj edebileceği bir hoparlör yuvası ile birlikte gelir. Grimsi siyah bir plastik ama yerinde görünmüyor.


Sahip olduğum tek sorun, tabanın ne kadar kararlı olduğu ya da olmadığı. Tableti dock'a yerleştirdikten sonra yaptığım ilk şey onu devirmek oldu. Bu pozisyonda çok ağırdır, bu yüzden duvara yakın olduğundan emin olmanızı tavsiye ederim.

Kurulumu biraz zahmetli oldu. Kendimi tablet, dock ve Alexa için saatlerce süren bir ürün yazılımı güncelleme döngüsü içinde buldum. Ayrıca, işleri düzgün bir şekilde ayarlamak için hem Google'da hem de Amazon'da oturum açmanız gerekir.


Birkaç saat kullandıktan sonra bile, yerel bir özelliğin çalışması için bazı izinleri güncellemem veya bir web sitesinde veya uygulamada oturum açmam gereken yeni bir nedene rastladığımı fark ettim.

Bunların hepsi diş çıkarma, bir kez ortadan kaybolan türden bir sorun, ancak Lenovo tarafından yapılanlar da dahil olmak üzere diğer tabletlerden daha karmaşık bir süreç olduğunu buldum.

Lenovo Smart Tab P10 incelemesi: Performans ve Özellikler

Lenovo Smart Tab P10 incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu, 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı, Qualcomm Snapdragon 450 ve Android 8.1 Oreo ile en güçlü tablet değil, kapıları havaya uçuracak türden bir şey değil. Ama şunu buldum, piyasadaki en büyük ve en iyi tabletlerden biraz daha yavaş olsa da, bir tablet için istediğim her şeyi hemen hemen hallediyor,


Bazı daha yoğun android oyunlarında bile, biraz uzayan yükleme sürelerinin dışında, hareket halindeyken iyi çalıştıklarını gördüm. Dijital çizgi romanlara göz atma veya okuma ile ilgili herhangi bir sorun fark etmedim - bazen Smart Tab P10 uygulamalar arasında geçiş yaparken biraz gecikiyordu.

Arkada 8 MP, önde 5 MP kamera bulunuyor. Bunlar en iyisi değildi ve çoğu zaman grenli görüntüler buldum. Çocuğunuzun ana balığı olması için bir tablete ihtiyacı varsa, bu ideal olmayacaktır. Ancak, çoğu akıllı telefon bu konuda çoğu tabletten çok daha iyi performans gösterecek, bu nedenle büyük olasılıkla bir sorun değil.

Ardından, tableti akıllı bir ekrana dönüştüren Alexa'nın Gösteri Modu var. Bunu bir ev cihazı olarak kullanıyorsanız, akıllı evinizi buradan yönetebilir veya bir gencin yatak odasında oturması muhtemelse, Alexa'nın YouTube'u başlatmasını, müzik çalmasını veya Alexa'nın yapabileceği düzinelerce başka şeyden herhangi birini çalıştırmasını sağlayabilirsiniz. yapmak.

Smart Tab P10'da hem Google hem de Lenovo'nun ayarları aracılığıyla birden fazla hesap oluşturma olasılığı vardır. Bu, bir sürü oyun ve uygulama ile açılan bir Çocuk Modu kurmanıza izin verir. Ama dürüst olmam gerekirse, çift cam tasarımıyla bunu denetimsiz bir gence vermekten korkardım.

Bu, ebeveyn denetimlerinin o kadar basit olmadığı veya en azından herhangi bir android cihazda olduğu kadar basit olduğu anlamına gelir, çünkü gençlerin hesapları için bunları Google üzerinden ayarlamanız gerekir.

Lenovo Smart Tab P10 incelemesi: Fiyat ve Karar

Lenovo Smart Tab P10 incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bazı açılardan Lenovo Smart Tab P10'dan ne yapılacağını bilmek zor. Widget'larımız size en son fiyatı söyleyecektir, ancak 249 £ / 299 $ RRP'de biraz daha güçlü bir tablet alabileceğinizi hissediyorsunuz.

Ancak bu sadece bir tablet değil, hoparlör yuvası ve Alexa'ya sahip ve akıllı bir ekran olarak kullanılabilir. Bir dizi özellik olarak, gerçekten ultra güçlü özel bir tablete ihtiyacınız olmadığı sürece buna kolayca değdiğini görebiliyorum. Elbette, bir gencin arkadaşlarını etkileyebileceği bir sürü şey var.

Bu tableti iki şekilde tavsiye ederim. Bir, bir ev, akıllı ekran ve akıllı ev yönetim sistemi olarak. Bir mutfak yüzeyine oturacak basit ve işlevsel bir şey. Veya bir genç için küçük bir teknoloji ekosistemi olarak, hala alıp dolaşabilecekleri kendi özel akıllı ekranları.

Günümüzün en iyi Lenovo Smart Tab P10 fırsatları YenilenmişSertifikalı Yenilenmiş Lenovo... Walmart $ 249,99 GörünümBenzerlerini Görüntüle Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz