Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Lenovo Tab M10 FHD Plus incelemesi: aileler için harika bir tablet

Lenovo Tab M10 FHD Plus incelemesi: aileler için harika bir tablet

Aileler için mükemmel bir tablet olan Lenovo Tab M10 FHD Plus incelememize hoş geldiniz.çocuklar için en iyi tabletlerliste.

Tab M10 FHD Plus ile birkaç gün geçirdim ve bulgularımın kısa bir özetini istiyorsanız, işte bu. Bu 10,3 inçlik tablet, bankayı kırmayacak ve çocuklarının güvende olduğundan ve öğrendiğinden emin olmak isteyen ebeveynler için bir dizi uygun mod ve seçenek ile birlikte geliyor.

Aramızda bulabileceğiniz en yüksek güçlü tabletlerden biri değil.en iyi tabletler, ancak yetişkinlerin kendi zamanlarında kullanması için sağlam bir tablettir. Elimde Tab M10 FHD Plus için daha pahalı olan 128 GB'lık seçeneklerden biri var, ancak daha az ödemek için biraz aşağı inebilirsiniz.

Günümüzün en iyi Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus fırsatları Lenovo Smart Tab M10 Plus,... Amazon Prime 169,99 $ GörüntüleLenovo Smart Tab M10 Plus,... Walmart 169,99 $ Görünümİndirimli Fiyat Lenovo Smart Tab M10 Plus,... Amazon Prime 229,99 $ 174,99 $ Lenovo'yu Görüntüle - Smart Tab M10 FHD... En İyi Satın Al 179,99 $ Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Lenovo Tab M10 FHD Plus İnceleme: Tasarım ve Kurulum

Lenovo Tab M10 FHD Plus incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Sadece görünüş açısından, bu tabletin neden ailenizin yaşlı üyelerine, gençlere ve ebeveynlere hitap edebileceğini görebilirsiniz. Tamamen metal bir gövdeye sahip ince bir çepeçevre çerçeveye sahip çok pürüzsüz ve şık bir kit parçası. Bir teknoloji parçasını yargılamak için kullandığım daha eterik metriklerden biri basitçe - tutmak nasıl bir duygu? Fiyatına rağmen, bu birinci sınıf bir tablet gibi hissettiriyor (ve görünüyor).

Küçük çocuklarla ilgili damlalar konusunda biraz endişelendiğimi hayal edebiliyorum, ancak tüm haneye uygun bir tablet bulmaya çalışırken bu her zaman bir endişe kaynağıdır. Bunu hafifletmek için alabileceğiniz birçok iyi vaka var.


Lenovo Tab M10 FHD Plus ayrıca herkesin onu nereye koyacağını bilmesi için takıp bir yere bırakabileceğiniz bir şarj yuvasıyla birlikte gelir. Veya birkaç kez yaptığımı yapabilir ve tabletinizi akış için kullanıyorsanız stand olarak kullanabilirsiniz.

Ekranınız için 10,3 inç Full HD IPS paneliniz var. Bir ekran için biraz garip bir boyut, ancak kötü bir şekilde değil. Oyunlar ve videolar net ve IPS panelinin 1920 x 1200'ü bu ekran boyutu için kolayca yeterli.


Dışarıda daha iyileri var, ancak her zaman bir aile cihazında performans ve değiştirme maliyetini (bir kaza olursa!) göz önünde bulundurmanız gerektiğini düşünüyorum ve M10 Plus'ın burada mutlu bir ortam bulduğunu düşünüyorum.

ASUS ROG Swift PG329Q İnceleme: Performans ve Özellikler

Lenovo Tab M10 FHD Plus incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu fiyat aralığındaki bir tablet için herhangi bir performans rekoru kırmasını bekleyemezsiniz, ancak çoğu görevi iyi yerine getirdiğini gördüm. Çocuğunuz yüksek performanslı mobil oyunlarla ilgileniyorsa, muhtemelen buna girmeyecektir – ancak çoğu android oyunu iyi çalışır.

4GB RAM ve bu seviyede iyi olan 64GB veya 128GB belleğe sahip. Çoğu görevi kolayca halleder, akış, göz atma, oyun oynama hepsi burada yapılabilir. Muhtemelen Lenovo'nun Çocuk Modu hakkında da konuşmalıyım.


Bu tableti ilk başlattığımda ana ekrandan kolayca erişilebilir – çocuk modu, gençleriniz için pin koduyla kilitlenen bir uygulamadır. İçinde 3 temel canavar temalı uygulama var. Monster Class eğitim amaçlıdır ve 0-3, 3-6, 6-12 ve 12+ yaş gruplarına hitap etmektedir. İçeride videolar, oyunlar, ses içeriği ve çizgi filmler bulacaksınız. Bazıları kurulu, bazıları ücretsiz ve bazıları ücretli.

Bu uygulamada kullanmak için bir hesap oluşturabilir ve bazı özel Sinocoin para birimi satın alabilirsiniz. Böylece çocuklarınıza bir bütçe belirleyebilirsiniz, ancak tüm satın alma işlemlerini onay almadan da kısıtlayabilirsiniz. Diyeceğim o ki, bu uygulamanın senin olduğunu kanıtlamanı istemesi biraz tuhaf.

Uygulamaya girmek ve çıkmak için şifrenizi girmeniz gerekir - ancak içeri girdikten sonra ayarlara veya diğer kısıtlı seçeneklere erişmek için basit bir çarpma sorusunu yanıtlamanız gerekir. Bazen beni düşündürmek için durdular ve bazen 11 x 2 kadar basitler. Bu 0-3'leri şaşırtabilir ama 12+ grubu için kesinlikle yeterince zor olmaz.

Çocuk Bode'daki diğer uygulamalar Monster Coloring ve Monster Camera'dır. Bunlar, çocuklarınızın bir şeyleri renklendirmesine veya eğlenceli çerçeveler ve ses efektleriyle fotoğraf çekmesine olanak tanıyan temel uygulamalardır.

Ebeveynler ayrıca mavi ışık filtreleri ayarlarına erişebilir veya kötü duruş ve engebeli ortamlar için uyarılar kurabilir. Gençler için, gezinme ve oyun mağazası için Google'ın evrensel ebeveyn denetimi ayarlarını kullanmanız gerekir. Bu kontrollerin çocuklarınızı cihazdan cihaza takip etmesini sağlamak için muhtemelen yine de yapmak isteyeceksiniz.

8 MP arka kamerası ve 5 MP ön kamerası var. Bunlar dalga geçmek için iyi, ama gerçekten Instagram kalitesi değil, bu yüzden, eğer bu gençinizin ana balığı olacaksa, biraz daha fazlasını isteyeceklerini hayal ediyorum.

Lenovo Tab M10 FHD Plus İncelemesi: Fiyat ve Karar

Lenovo Tab M10 FHD Plus incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Lenovo Tab M10 FHD Plus ile hayal kırıklığına uğramak zor. Gerçekten, burada bir tabletin sunabileceği en iyi şey olarak öne çıkan hiçbir şey yok, ancak oldukça iyi yaptığı çok şey var. Bir aileye çok yakışacak gerçek bir çok yönlü.

Özelliklerine bağlı olarak 170-250 (Dolar ve Pound) aralığındaki fiyatı, sunulan donanım için çok makul ve bu fiyat aralığında oldukça premium hissi veren bir tablet kullandığımdan emin değilim. bu elinde.

Sonuçta, bunun bütün bir hanenin ihtiyaçlarını iyi karşıladığını düşünüyorum. Ebeveynler için yeterince güçlü, gençler için yeterince yetişkin ve (bir vakanız olduğu sürece) küçük çocuklar için yeterince güvenli. Bu fiyat aralığında alışveriş yapan veya zaten sahip olduklarını tamamlamak için tüm çan ve ıslık olmadan bir şey isteyen herkes için harika bir satın alma olduğunu söyleyebilirim.

Günümüzün en iyi Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus fırsatları Lenovo Smart Tab M10 Plus,... Amazon Prime 169,99 $ GörüntüleLenovo Smart Tab M10 Plus,... Walmart 169,99 $ Görünümİndirimli Fiyat Lenovo Smart Tab M10 Plus,... Amazon Prime 229,99 $ 174,99 $ Lenovo'yu Görüntüle - Smart Tab M10 FHD... En İyi Satın Al 179,99 $ Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz