Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Lenovo, öğrenci odaklı ThinkPad X131e dizüstü bilgisayarı tanıttı

Lenovo, öğrenci odaklı ThinkPad X131e dizüstü bilgisayarı tanıttı

Öğrenci dostu ThinkPad X131e, güçlü ancak eğitici bir dizüstü bilgisayar için sağlam bir tasarımı ve en son teknolojiyi bir araya getiriyor


Lenovoresmen en sonunu açıkladıThinkPadThinkPad X131e ile etkileyici, teknik özelliklere sahip, öğrenci merkezli bir cihaz olarak sıralanan dizüstü bilgisayar.

Akademik pazar göz önünde bulundurularak tasarlanan X131e, Lenovo'nun bugüne kadarki en zorlu eğitim bilgisayarını işaret ediyor ve en üst düzey özellikleri korurken, günlük öğrenci yaşamının yıpranmasına ve yıpranmasına dayanabilen ağır hizmet tipi, askeri sınıf tasarım özellikleri sunuyor.

Lenovo ThinkPad X131e Özellikleri

Tamamen özelleştirilebilir, 11,6 inç ThinkPad X131e, bir Intel Core i3 CPU ve Intel HD grafik kartına sahip en üst düzey model çıkışı ile özenti sahiplerine çeşitli işlem seçenekleri sunar.

İş ve oyun arasında eşit bir denge sunan en yeni ThinkPad'i arayanlar, dahili hoparlörleri güçlendiren Dolby Advanced Audio özelliklerinin yanı sıra düşük ışıklı bir web kamerası özelliği görecekler.

& ldquo; Öğrencilerin - kelimenin tam anlamıyla - en zorlu müşterilerimiz olduğunu deneyimlerimizden biliyoruz ve bu nedenle eğitim için sunduğumuz dizüstü bilgisayarlarda standart sağlamlık özelliklerimizin ötesine geçmeyi bir noktaya getiriyoruz & rdquo; Lenovo'nun ThinkPad İş Birimi Başkan Yardımcısı Dilip Bhatia dedi.

Mükemmel bir sırt çantası arkadaşı olan X131e, 2 kg işaretinin oldukça altında bir ağırlığa sahipken 8,5 saate kadar pil ömrüne sahiptir. Öğrenciye dayanıklı güçlendirilmiş menteşeleri, çelik menteşe dirsekleri ve güçlendirilmiş AC adaptör kablosu, ortalama bir dizüstü bilgisayardan daha fazla hasara dayanabileceği anlamına gelir.

ThinkPad X131e ayrıca özel renklerde veya üst kapağa işlenmiş bir okul logosu ile satın alınabilir.

Lenovo ThinkPad X131e Yayın Tarihi

Temmuz ayı için belirlenen Lenovo ThinkPad X131e İngiltere çıkış tarihiyle, istekli öğrenciler, özelliklere bağlı olarak 349 £ ile 499 £ arasında değişen fiyatlar ile değişken renkli dizüstü bilgisayarı birkaç hafta içinde alabilecekler.

Eğitime yönelik bir dizüstü bilgisayar için pazarda mısınız? Yeni Lenovo ThinkPad X131e beğeninizi alıyor mu? Pingtwitter aracılığıyla bize bildirinTwitterveFacebookbeslemeleri.

Kelimeler: Samantha Loveridge