Close

Lenovo Yoga 2 11 incelemesi

Lenovo Yoga 2 11 fırsatları Amazon UK Image 1/4

Lenovo Yoga 2 11 incelemesi


Lenovo Yoga 2 11 incelemesi
Resim 2/4

Lenovo Yoga 2 11 incelemesi

Lenovo Yoga 2 11 incelemesi
Resim 3/4

Lenovo Yoga 2 11 incelemesi

Lenovo Yoga 2 11 incelemesi
Resim 4/4

Lenovo Yoga 2 11 incelemesi

Lenovo Yoga 2 11 incelemesi

Bu, Lenovo'nun en ucuz dönüştürülebilir modeli. Lenovo Yoga 2 11 incelememizde paranızın karşılığını ne kadar aldığınızı öğrenelim.


Lenovo, dönüştürülebilir ürün kategorisindeki lider ışıklardan biri olmuştur. Artık bir dizi modele sahip.Lenovo Yoga 2 Pro, veYoga 11S, fakatLenovoYoga 2 11 şimdiye kadarki en uygun fiyatıdır. Aslında, fiyatın neredeyse yarısıAsus Transformer Book TrioAncak bu cihazın sunabileceği ikinci bir işletim sistemi var.

Lenovo Yoga 2 11: Boyutlandırın ve oluşturun

Lenovo Yoga 2 11, 11,6 inçlik bir modeldir, bu nedenle çok taşınabilir. En hafif olanı değil - 1,4 kg, aynı boyuttaki MacBook Air'den fark edilir derecede daha ağırdır, ancak Air'in ekranını arkadan döndüremez ve farklı modlarda kullanamazsınız.

207x298x18mm boyutlarıyla oldukça ince - bu 13,3 inçten daha inceToshiba KirabookBu gerçekten çok güzel bir kit parçası.

Klavye de çok iyi, yeterince geniş, bu yüzden sürekli yazım hataları yapmıyorsunuz.


Lenovo Yoga 2 11: Özellikler

Lenovo Yoga 2 11'in ana satış noktası, dizüstü bilgisayardan tablete dönüşmesidir. Ekran, Asus Transformer Book Trio'daki gibi ayrılmıyor, bunun yerine özellikle esnek bir jimnastikçi gibi kendi üzerine katlanıyor. Bu, onu birkaç farklı şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Onu bir dizüstü bilgisayar olarak kullanabilir veya ekranı tamamen arkaya katlayıp (biraz portatif) bir tablet olarak kullanabilirsiniz. Baş aşağı bir V şekline (Lenovo'nun dediği gibi çadır modu) katlayın ve bir film izlemek veya fotoğraflarınızı göstermek için hoş ve sağlam.

Son mod, klavyenin masa üzerinde aşağı bakacak şekilde ekranın size dönük olduğu stand modudur. Kullanıcıya, sonuç, klavyesi kesilmiş bir dizüstü bilgisayara benziyor.

Tüm bu modları bu kadar sık ​​kullanmayı hayal edemiyoruz. Lenovo Yoga 2 11 ile zamanımızda, çoğunlukla dizüstü bilgisayar ve tablet modlarına bağlı kaldık, ara sıra çadır modundaki seanslar devreye girdi. Ancak asla çok fazla seçeneğiniz olamaz.

Lenovo Yoga 2 11, modları değiştirdiğinizi fark eder ve ekranı buna göre yönlendirir. Bu çok nippy - onu katladığınız zaman, ekran ayarlandı, bu yüzden bunun için tam not. Menteşe de çok güçlü hissediyor, sanki onu yıllarca bükebilir ve gevşemesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Fiziksel klavye katlandığında ekran klavyesi de açılır, yani ihtiyacınız olduğunda söylemenize gerek yoktur.

Lenovo Yoga 2 11: Ekran

11.6 inçlik ekran 1.366x768 piksel çözünürlüğe sahiptir ve bu da ona 135 inç başına piksel sayısı verir. Bu, aynı boyuttaMacbook Airama çok daha düşükMacBook ProveyaiPadher ikisi de Retina ekrana sahip.

Bu nedenle, renkler size o kadar atlamaz ve retina kadar parlak değildir. Ancak duyarlı ve iyi bir kontrast oranına sahip. Ve bu kadar maliyetli bir cihazda gördüğümüz daha iyi ekranlardan biri.


Lenovo Yoga 2 11: Performans

Şimdi, işlerin çözülmeye başladığı yer burasıdır. Lenovo Yoga 2 11, kararlı arkadaşlarında bulunan Core i7 yerine Intel Pentium işlemciye sahiptir. Web'de gezinme ve kelime işleme gibi günlük görevler için iyi, ancak oyun söz konusu olduğunda şansınız yok. Lenovo Yoga 2 11 minimum sistem gereksinimlerini karşılamadığı için bazılarını bile yükleyemedik. Başarısız.

Video düzenleme gibi diğer işlemci ağırlıklı görevler de hayırdır.

Lenovo Yoga 2 11: Pil

Lenovo, Lenovo Yoga 2 11'in altı saat süreceğini söylüyor ve bizim ondan aldığımız da neredeyse tam olarak buydu. Wi-Fi kullanmıyorsanız ve video akışı kullanmıyorsanız (bizim gibi), biraz daha fazlasını elde edeceksiniz. Bu fiyata saygı duyulur, ancak hiçbir şekilde tüm gün süren bir dizüstü bilgisayar değildir.

Lenovo Yoga 2 11: Karar

Peşinde olduğunuz bir oyun güç merkeziyse, bu dönüştürülebilir cihaz size göre değil. Ancak günlük kullanım için uygun olan düşük maliyetli bir dizüstü bilgisayar-tablet hibriti olarak kesinlikle bir göz atmaya değer.

Lenovo Yoga 2 11 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Lenovo Yoga 2 11 fiyatı: 499,99 £