Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Her ay ekip oluşturma maratonları yapan bir şirketten bu konteyner spor salonuyla ev antrenmanınızın seviyesini yükseltin

Her ay ekip oluşturma maratonları yapan bir şirketten bu konteyner spor salonuyla ev antrenmanınızın seviyesini yükseltin

“Pandemi vurduğunda, insanlar formlarına ayak uydurmak için mutlaka spor salonuna gitmeleri gerekmediğini fark ettiler. İnsanlar, iyi sonuçlar elde etmek için tüm vücudu kısa sürelerde çalıştıran HIIT egzersizlerini dahil ederek veya dışarıda egzersiz yapmanın keyfini çıkarabilirler”,KunduzFitkurucu Tom Beaver, 'Yakında çok daha fazla açık hava fitness ve çok daha fazla ev jimnastiği göreceksiniz' diye açıklıyor.


BeaverFit, askeri, ticari ve ev kullanımı için bağımsız konteynır spor salonları da dahil olmak üzere dayanıklı spor salonu ekipmanı üretiminde uzmanlaşmış, kısmen ABD, kısmen İngiltere merkezli bir şirkettir. Şirketlerin kökenleri, yalnızca on yıl önce kurulmuş olmasına rağmen çok eskilere uzanıyor: Tom, Beaverfit'in bir köprü inşa şirketinden türetildiğini ve 'dayanıklılık ve spor tutkusundan doğduğunu' iddia ediyor.

Sert olmak, Beaverfit için sadece bir pazarlama ifadesi değildir: şirket, şirketin ekip oluşturma alıştırması tarafından iyi bir şekilde temsil edilen dayanıklılık yaşar ve nefes alır. Çalışanların moralini yüksek tutmak için Zoom partileri düzenleyen şirketleri duymuş olabilirsiniz, ancak BeaverFit aylık ekip oluşturma ile bir adım daha ileri gittimaratonlar.

BeaverFit

BeaverFit'in kurucusu Tom Beaver, gelecekte daha fazla dışarıda antrenman yapacağımızı düşünüyor


(İmaj kredisi: BeaverFit)

'Her ayın son Cuma günü, şirket için dışarı çıkıp bir maraton koşmak isterseniz, yapabileceğiniz bir ekip oluşturma günümüz var. Sabah 5-5:30 arasında başlıyoruz ve Shropshire tepelerinde tam bir maraton koşuyoruz” diyen Tom, artık standart olan takım maratonlarının nasıl çalıştığını anlatıyor, “Bu, ilk karantina sırasında ortaya çıktı. 12 hafta boyunca her Cuma bir maraton koştum ve kaynak ekibinden bazı ekip üyelerini paketleme ekibine, ardından bazı satış elemanlarına entegre etmeye başladım ve bunun moral için ne kadar iyi olduğunu anladım.”

BeaverFit'in en popüler ürünü olan konteyner spor salonu, kulağa hoş geldiği kadar havalı ve aslında Birleşik Krallık'taki Savunma Bakanlığı için tasarlandı. Şimdi, konteyner spor salonunun farklı versiyonları, Fransız Yabancı Lejyonu, Alman Bundeswehr, ABD ordusu ve Avustralya ordusundan dünyanın her yerindeki militanlar tarafından kullanılıyor.


Bu mega dayanıklı konteyner spor salonlarından birine sahip olmak ister misiniz? Artık kendi ‘parçalanmış kulübe' 9.599,99 £ (yaklaşık 13,400 $) gibi uygun bir fiyata, ancak buna yalnızca konteyner kabuğu dahildir ve ekipman yoktur. Biraz egzersiz ekipmanına da ihtiyacınız varsa, sırasıyla 14,399.99 £ (~ 20.100 $) ve 18.349.99 £ (~ 25,615 $) tutarındaki Functional Shred Shed Light veya Functional Shred Shed Heavy seçeneklerini sipariş etmeniz gerekecektir. O kadar paranız yoksa, açık hava fitness ekipmanlarından duvara monte katlanabilir raflara kadar istediğiniz herhangi bir ev jimnastiği ekipmanı sipariş edebilirsiniz.KunduzFitfazla.

Bugünün en iyi Ev Spor Salonları fırsatları İndirimli Fiyat Marcy Stack İkili İşlev... Amazon Prime 799,99 $689 $ İndirimli Fiyatı GörüntüleMarcy Yığın Çift İşlevli... Walmart 799,99 $ 689 $ Görünüm Marcy Club 200 lb Ev Spor Salonu Marcy 749,99 $ Görünüm Marcy Club 200 lb. Yığın Ev... DICK'S Spor Malzemeleri 1,199,99 ABD doları GörünümLife Fitness G2 Spor Salonu Sistemi Amazon $1,550 GörünümToplam Spor Salonuna Uygun Toplam Spor Salonu 1.599.95 $ Görünüm Toplam Spor Salonu FIT QVC 1.599.95 $ GörünümBowflex Xtreme 2SE Home Gym Amazon Prime 2,131 Dolarlık Görünüm Bodycraft Galena Pro Home Gym Amazon 2,299 Dolarlık GörünümBodyCraft Galena Pro 150 lb.... Walmart $ 2,499 GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz