Close

LG G Flex 2 incelemesi

LG G Flex 2 fırsatları

Bu içbükey Android telefon, 2013'ün devamı niteliğindedir.LG G Flexve aynı şekilde bükülürken, yeni boyutları ve onu daha az hile yapan çok daha iyi bir ekranı var.

LG G Flex 2, ekran boyutuna uyan 5.5 inçlik bir ekranla gözle görülür şekilde daha küçük ve tutması daha kolaydır.LG G3- ilk versiyonda altı inç vardı. Bu yeni, daha yönetilebilir boyutla gitmek, orijinalin kesinlikle eksik olan 720p ekranından 1080p yüksek çözünürlüklü P-OLED dokunmatik ekrandır.

Eğrisi, ortada ince bir yay verir, bu nedenle LG'nin yeni 4K TV'lerinden biri gibi, zayıf eğriliği 400 mm'den 700 mm'ye kadar uzanır. Esnemeyle biraz daha dayanıklı, multimedya görüntüleme için biraz daha sürükleyici ve telefon görüşmeleri sırasında biraz daha iyi ses veriyor

Telefonun ana işlemcisi en yeni Qualcomm Snapdragon 810'dur: 2.0GHz saat hızına sahip 64-bit, sekiz çekirdekli bir çip üzerinde sistem. Bu son derece hızlı CPU, 2 GB RAM ve orijinal G Flex'teki GPU'dan yüzde 30 daha hızlı bir Adreno 430 grafik yongası ile birleştirildi.


LG G Flex'in ilk lansmanından bu yana bir buçuk yıl içinde işler değişti. Apple'ın 'BendGate' tartışması dünya çapında bir haber haline geldi ve şimdi herkesin aile planındaki anne ve babası, telefonlarının arka cebinde kırılmasından endişe etmeye başladı. Yine de bu, kavisli, esnek bir telefon için yeterli bir neden değil.

Bunun yerine, daha önemli gelişme, iyileştirilmiş ekranla birlikte yeni LG G Flex 2'de bulunan önemli özellik artışıydı. Jüri, kavisli şeylerin - telefonlar, televizyonlar ve başka ne bilebilir - gerçekten gerekli olup olmadığı konusunda hala çok kararlı.


Karar

Geliştirilmiş ekran ve süper hızlı kendi kendini iyileştirme özelliği ile elde daha yönetilebilir - LG G Flex 2 hakkında beğenilecek çok şey var.

Küçük değil ve ucuz olmayacak, ancak yıpranmış iPhone'larla tüm arkadaşlarınıza gösterebileceğiniz benzersiz bir cihaz alacaksınız. Enayiler.


Neyse ki, avantajların çoğu LG G3'e çok benzeyen özelliklerle ilgili. Bu sefer sadece eğriye güvenmiyor ve bunun için çok daha iyi.