Close

LG G Pad 8.3 incelemesi

LG G Pad 8.3 fiyatları 148 Amazon müşteri yorumu Image 1/6

LG G Pad 8.3 incelemesi

LG G Pad 8.3 incelemesi
Resim 2/6

LG G Pad 8.3 incelemesi

LG G Pad 8.3 incelemesi
Resim 3/6

LG G Pad 8.3 incelemesi

LG G Pad 8.3 incelemesi
Resim 4/6

LG G Pad 8.3 incelemesi


LG G Pad 8.3 incelemesi
Resim 5/6

LG G Pad 8.3 incelemesi

LG G Pad 8.3 incelemesi
Resim 6/6

LG G Pad 8.3 incelemesi


LG G Pad 8.3 incelemesi

Koreli üretici, akıllıca tasarlanmış Android tabletinin iPad ve Samsung'un tabletlerini alacağını umuyor. İşte LG G Pad 8.3 incelememiz

Bir tablet ekran boyutu için ideal boyut nedir? Bazıları 7 inç bulurGoogle Nexus 7biraz küçükken bazılarının 10,1 inçlik ekranıAndroidtabletler çok fazla.


LG G Pad 8.3, ekranı çok büyük olmadan geniş olmasını sağlayarak bu sorunu çözmeye hazır. Aslında Apple'ınkinden biraz daha büyükiPad mini7,9 inç ekranı ile.LG'ın tableti, daha yüksek fiyatlıdır.iPad Mini Retinaayrıca.

G Pad 8.3, LG'nin Google ile ilişkisinin oldukça iyi olduğu bir dönemde geliyor.Nexus 5akıllı telefon, Google için büyük bir hit oldu ve önceki başarı gibi LG tarafından yapıldı.Nexus 4.

LG G Pad 8.3: Boyut ve yapı

LG G Pad 8.3'ün siyah ve beyaz versiyonları arasında seçim yapabilirsiniz ve plastik çerçeveli ön ve alüminyum arka yüzün hoş bir kombinasyonuna sahiptir. Öyle bile olsa, aracın sofistike metal yapısıyla eşleşmiyoriPad Airya da sıcak, tamamen plastik kasaNokia Lumia 2520. Ancak burada, identikit siyah plastik muhafazalı birçok tabletten daha fazla tasarım ifadesi var.

Boyut yönetilebilir, ancak süper ince iPad mini hala incelik ve taşınabilirlik açısından galip. G Pad 216,8 x 126,5 x 8,3 mm boyutlarındadır, bu nedenle Apple'ın tabletinden 0,8 mm daha kalındır. Daha şaşırtıcı bir şekilde, iPad mini, dikkat çekici ölçüde daha büyük ekranıyla LG'nin makinesinden yalnızca çok daha hafif - içinde yalnızca 7g var.

LG G Pad 8.3: Özellikler

LG, bu Android tablete, tableti uyandırmak için muhteşem kilit ekranı animasyonu gibi, Samsung'un dönüşüm etkisi kadar çekici bazı özel özellikler koydu.

Donanım üreticilerinin ana Android düğmelerini (Ana Sayfa, Geri, Son Uygulamalar) farklı sıralara koyduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bir markadan diğerine geçiyorsanız bu kafa karıştırıcı olabilir. LG, istediğiniz düzenlemeye bağlı kalabilmeniz için size hangi yöne gideceklerini seçme seçeneği sunar.

Ve bu,LG G2akıllı telefon. Telefon neredeyse düğmesiz olduğundan, ekranı açmak için iki kez dokunun. Aynı süreç burada da geçerlidir - ancak Nokia'nın uyandırmak için çift dokunma işlemini daha önceAsha 500son Lumia telefonlarına koymadan önce uygun fiyatlı akıllı telefon serisi.

Her neyse, burada da iyi çalışıyor. G Pad'in sim kartla kullanma seçeneği yok, ancak Wi-Fi performansı iyi. Ve sadece 16GB kapasiteye sahip olmasına rağmen, yeterince kullanışlı bir hafıza kartı yuvası var.


LG G Pad 8.3: Ekran

8,3 inç ekran tam HD çözünürlüktedir (1,920 x 1,080), yani inç başına 273 piksele sahiptir. Elbette, bu 324 ppi'lik iPad mini ile eşleşmiyor, ancak piyasadaki diğer birçok tableti geride bırakıyor. Ekran parlaklığı yeterince iyi ve renkler oldukça güçlü, ancak bu olağanüstü bir ekran değil.

LG G Pad 8.3: Kamera

Fotoğraf veya video çekerken rahat bir şekilde tutmak için büyük, düz bir plastik ve cam parçasının ergonomik uygunluğunun eksikliğinden dolayı tablet kameraları hakkında heyecan duymak genellikle zordur. Arka kameranın 5MP çözünürlüğü yeterince güçlü olmasına ve tam 1080P video çekmesine rağmen bu bir istisna değildir. Etrafta başka bir şey yoksa yeterince iyi, ancak göze çarpan bir kamera zor.

LG G Pad 8.3: Performans

Yavaş olmasa da, G Pad'in işlemcisi en güçlü değil. Bu birQualcommSnapdragon 600 ve bunun için 1.7GHz dört çekirdekli model. Diğer tabletlerde daha yeni ve daha hızlı işlemciler var ama bu başa çıkıyor. Sadece - birden çok program çalışırken ara sıra sarktığını hissedebilirsiniz, ancak genel olarak bu makul performanslı bir tablettir.

LG G Pad 8.3: Pil

Bazı akıllı telefonlar gibi tabletlerin suyu öğle vakti bitmez, ancak bu bebek sonsuza kadar koşmaz - özellikle film izlerseniz veya diğer grafik ağırlıklı programları kullanırsanız, günün sonunda şarj etmek isteyeceksiniz.

LG G Pad 8.3: Karar

Bu iyi bir tablettir, ancak istisnai değildir. İyi inşa edilmiş ve güzel tasarlanmış ve LG, Android'i devralmadan giydirdi. G Pad'in standart 7 inç ekran boyutundan uzaklaşması iyi, ancak karşılaştırma açısından iPad mini'ye tam olarak karşı olduğu anlamına geliyor.

Retina ekran modelinin gelişinden bu yana mini, LG G Pad'in yapabileceğinden çok daha parlak. LG, en azından fiyat ve bir hafıza kartı yuvasının sunduğu ek çok yönlülük konusunda avantaja sahip.

LG G Pad 8.3 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

LG G Pad 8.3 fiyatı: Yalnızca Wi-Fi: 260 £ (16GB)