Close

LG G Pro 2 İnceleme: Uygulamalı

LG G Pro 2 fırsatlar Resim 1/5

LG G Pro 2 uygulamalı inceleme

LG G Pro 2 incelemesi
Resim 2/5

LG G Pro 2 uygulamalı inceleme

LG G Pro 2 incelemesi
Resim 3/5

LG G Pro 2 uygulamalı inceleme

LG G Pro 2 incelemesi
Resim 4/5

LG G Pro 2 uygulamalı inceleme


LG G Pro 2 incelemesi
Resim 5/5

LG G Pro 2 uygulamalı inceleme

LG G Pro 2 incelemesi

İyi satın alınan G Pro'nun devamı niteliğindeki LG G Pro 2, büyük boyutlu akıllı telefon savaşına girdi ve Samsung Galaxy Note 3, HTC One Max ve Sony Xperia Z Ultra ile kafa kafaya gitmeye hazırlanıyor. . Öyleyse LG'nin hayattan daha büyük phablet başı ve omuzları rekabetin üstünde mi yoksa sadece devlerin omuzlarında mı duruyor? Pingtwitter, bir LG G Pro 2'nin öğrenmesi için yaklaştı


Boyut önemli midir? Daha büyük her zaman daha mı iyidir? Phabletlerden bahsederken istediğiniz sayıda toplu klişe soru sorabilirsiniz, ancak görüşünüz ne olursa olsun, LG G Pro 2'nin gelişi, bu daha büyük melez telefonların burada kalacağını göstermeye gider.

Aslında analistler, 2018 yılına kadar phablet satışlarında altı kat artış olacağını tahmin ediyorlar.

Bu alanda sert bir rekabet olması anlaşılabilir bir durum (size bakıyoruzSamsung Galaxy Note 3veSony Xperia Z Ultra), ancak LG G Pro 2, onu bir rakip haline getirmesi gereken bazı sağlam özellikler içeriyor.

2.26GHz dört çekirdekli işlemci ile birlikte gelir - LG G2 - 3GB RAM'de bulacağınızla aynı, 16GB veya 32GB dahili depolama seçeneği. Tüm bunlar, Google'ın Android 4.4 KitKat'ın en son sürümünü nispeten yumuşak bir LG dış görünümüyle güçlendiriyor.Makale videodan sonra devam ediyor.

LG G Pro 2: Boyut ve Yapı

LG G Pro 2'nin ana özelliği 5,9 inç full HD ekranı. Bu, ciddi bir ekran alanı ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu, iki elle kullanırken kesinlikle daha fazlasını sunan büyük bir cihaz anlamına geliyor.

Ters çevirin ve tanıdık arka ses seviyesini ve güç / kilit tuşlarını göreceksiniz.LG G2Bu phablet'i kullanmaya çalışırken vurmak biraz zor olabilir.

Ayrıca, çok ihtiyaç duyulan ekstra tutuş sağlayan dokulu bir arka kasa da var ve bize göre G Pro 2'nin genel görünümüne küçük bir tasarım gelişiyor.

Boyutuna rağmen, G Pro 2 elinde çok ağır hissetmiyor. 172g ağırlığındadır. Üç renk seçeneği vardır - 'Titan', beyaz ve kırmızı.


LG G Pro 2: Ekran

Bundan daha önce bahsetmiş olabiliriz, ancak 5,9 inçte çok büyük. Çerçeve yalnızca 3,3 mm'de saat hızına sahiptir, yani G Pro 2 yüzde 77,2 ekran / telefon oranına sahiptir. Bu çok fazla ekran.

Ayrıca hayal kırıklığına uğratmaması da güven vericidir. Hareket halindeyken filmlerin keyfini çıkarmak için gerçekçi bir seçenek haline gelen fotoğraf ve videolarla son derece parlak ve nettir. Bu arada, web'de gezinme deneyimi de net.

LG G Pro 2: Özellikler

TıpkıLG G2 Mini,G Pro, telefonunuzu elinize almadan ateşlemenizi sağlayan Knock On özelliğine sahiptir. Ancak LG, yeni bir Knock Code özelliği getirerek daha da ileri gitti.

Knock Code, G2'de başlatıldığını gördüğümüz çift dokunma işlevini genişletir. Artık daha fazla güvenlik için kendi iki ila sekiz dokunuş kombinasyonunuzu ayarlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça sezgisel olsa da, ilk seferde musluk kodunu her zaman doğru alamadığımızı gördük. Bununla birlikte, hoş bir ekstra güvenlik katmanı sunuyor.

G Pro 2 kullanıcılarına ayrıca, ekranın boyutunu özelleştirmenize olanak tanıyan ve tek elle kullanımını kolaylaştıran yeni ve harika bir özellik olan Mini Görünüm sunulur.

Gezinme çubuğunu sola veya sağa kaydırarak, kolay erişim için ekranı küçültebilirsiniz. Bu biraz, LG G Pro 2'nin daha büyük çerçevesi içinde LG G2 boyutlu bir dokunmatik alan oluşturmaya benziyor. Cihazı tek elle kullanacağınızı bildiğiniz zamanlar için mükemmel. Bununla elbette trende ayakta durmayı kastediyoruz.

Mini View, tamamen mantıklı olan ve kesinlikle LG G Pro 2'yi rakiplerinden ayıran basit fikirlerden biridir.

Ekranda aynı anda çalışan iki pencereye sahip çoklu görev yapmanıza izin veren Çift Tarayıcı görünümü de vardır. Samsung Galaxy Note 3'teki Multi View ile hemen hemen aynı şekilde çalışır ve içerik oluşturma açısından gerçekten çok yararlıdır.

LG G Pro 2: Performans

LG G Pro 2'yi iyi bir Wi-Fi bağlantısına adım adım uyguladık ve erişebildiğimiz tüm uygulamaları iyi idare ettik, uygulamalar arasında atlama hızlıyken web sayfalarının yüklenmesi de hızlıydı - daha ağır masaüstü sitelerinde bile.

LG G Pro 2 Batarya

Gemide, bir günlük kullanıma hazır olması gereken 3,200 mAh çıkarılabilir bir pil bulacaksınız. Kısa süre içinde LG G Pro 2 incelememizi yaptığımızda bunu açıkça test edeceğiz.


LG G Pro 2: Kamera

G Pro 2, optik görüntü sabitleyici plus (OIS +) özellikli 13 megapiksel kameraya sahiptir. 3840 piksel x 2160 satır ile 120FPS, HD ve full 4K ultra HD video çekebilir, böylece içerik 4K TV setlerinde oynatılabilir.

Çekimlerinizi çekmeden önce, HD mi yoksa 4K mı kaydetmek istediğinizi seçmelisiniz.

LG'ye göre, düşük ışık koşullarında daha iyi çekimler sağlamak ve hareketli görüntü çekerken bulanıklığı azaltmak için görüntü sabitlemesi yüzde 20 artırıldı.

Ayrıca üç farklı düzenleme hızı seçeneğine de sahip olacaksınız - yarı ağır çekim, dörtte biri ağır çekim ve orijinal.

Kamera yeteneklerine bir başka ilave ise Natural Flash. G Pro 2, biri flaş açık, biri kapalı olmak üzere aynı anda iki fotoğraf çeker ve ardından daha doğal bir görüntü oluşturmak için bunları birleştirir.

Ayrıca, görüntüyü çekildikten sonra farklı bir alana yeniden odaklayabilen Magic Focus da elde edeceksiniz.

Öne bakan kamera artık 2.1 megapiksellik bir atıcı.

LG G Pro 2: Karar

İlk bakışta, LG G Pro 2'nin bunun için çok şey var - en önemlisi, fotoğraf ve video çekimi için güçlü kılan gelişmiş kamera becerileri. Knock Code ve Mini View gibi diğer birkaç düzgün yazılım dokunuşunu ekleyin ve LG, son derece yararlı bazı yenilikler sundu. Büyük soru ne pahasına?

LG G Pro 2 çıkış tarihi:Tüberküloz

LG G Pro 2 fiyatı: TBC