Close

LG G Watch R incelemesi: Uygulamalı

LG G Watch R fiyatları Resim 1/5

LG G Watch R incelemesi


LG G Watch R incelemesi
Resim 2/5

LG G Watch R incelemesi

LG G Watch R incelemesi
Resim 3/5

LG G Watch R incelemesi

LG G Watch R incelemesi
Resim 4/5

LG G Watch R incelemesi

LG G Watch R incelemesi
Resim 5/5

LG G Watch R incelemesi


LG G Watch R incelemesi

Açıklanan birçok yeni akıllı saat gördük, ancak asıl soru 'kare mi yoksa yuvarlak mı'? LG G Watch R 'yuvarlak' diyor ...

Sadece birkaç ay sonra geliyorLG G İzle, yeniLGG Watch R, dünyanın ilk yuvarlak plastik OLED ekranına sahiptir ve Google'ınAndroid Wearve benzerleriyle başa baş gitmeye hazır.Moto 360,Samsung Gear Sve smartwatch.

İlk bakış için LG'nin tanıtımına gittik ...


LG G Watch R: Boyutlandır ve inşa et

Moto 360 gibi, LG de geleneksel bir yuvarlak saat kadranını tercih etti - aslında biraz garip bir şekilde adlandırılan G Watch R, gördüğümüz diğer akıllı saatlerden daha çok geleneksel bir saat gibi görünüyor. Numaralı bir çerçeveye (dönmese de) ve ayrıca geleneksel sarıcının yerini alan yan taraftaki bir düğmeye sahiptir.

Cihaz 1 metreye kadar suya dayanıklıdır, bu nedenle duşta muhtemelen sorun olmayacaktır, ancak içinde yüzmek istemeyebilirsiniz.

Denediğimiz model, standart bir dalış saati gibi hissetmesi için kauçuk bir bilek kayışı ile donatılmıştı.

LG G Watch R: Özellikler

Bir ivmeölçer, pusula ve cayro ile birlikte, ayrıca bir kalp atış hızı monitörü de var, bu da fitness takibi yapıyorsanız harika bir ek.

Cihaz, 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 400 işlemciden güç alıyor ve akıllı telefonunuza bağlanmak için Bluetooth 4.0 kullanıyor (doğal olarak, üretici onu cihazıyla kullanmanızı istiyor.LG G3).


LG G Watch R: Ekran

P-OLED ekran 1.3 inç genişliğindedir ve 320x320 çözünürlüğe sahiptir; bu, ekran çene kadar keskin olmasa da, bildirimlerinizi kontrol etmek ve zamanı söylemek için fazlasıyla iyi olduğu anlamına gelir.

Menü ekranlarında gezinirken hiçbir sorun yaşamadık ve ekranın gecikme olmadan mükemmel şekilde yanıt verdiğini gördük - bu, üretim öncesi modellere baktığımızı görmek iyi bir işaret.

LG G Watch R: Pil

LG, iki günlük bir pil ömrü vaat ediyor, bu fena değil, ancak şarjlar arasında daha uzun bir mola görmek güzel olurdu. Can sıkıcı bir şekilde, mikro USB ile şarj etmekten daha zahmetli bir şarj yuvasına ihtiyacınız olacak.

Elimizde tam bir inceleme örneğine ulaşır ulaşmaz pili daha ayrıntılı olarak test edeceğiz.

LG G Watch R: Karar

LG G Watch R'nin tasarımını seviyoruz ve aynı zamanda takması rahat ve saygın bir özellik listesi sunuyor Elimizde tam bir inceleme modeli olana kadar ne kadar iyi olduğunu gerçekten bilemeyeceğiz, ancak şimdilik güvenle yapabiliriz LG G Watch R'nin şimdiye kadar gördüğümüz en iyi görünümlü akıllı saat olduğunu söylüyor. Tam bir inceleme için bizi izlemeye devam edin.

LG G Watch R çıkış tarihi: Ekim 2014

LG G Watch R fiyatı: TBC