Close

LG G2 incelemesi

LG G2 fırsatları Resim 1/17

LG G2


LG G2 incelemesi
Resim 2/17

LG G2

LG G2 incelemesi
Resim 3/17

LG G2

LG G2 incelemesi
Resim 4/17

LG G2

LG G2 incelemesi
Resim 5/17

LG G2


LG G2 incelemesi
Resim 6/17

LG G2

LG G2 incelemesi
Resim 7/17

LG G2


LG G2 incelemesi
Resim 8/17

LG G2

LG G2 incelemesi
Resim 9/17

LG G2


LG G2 incelemesi
Resim 10/17

LG G2

LG G2 incelemesi
11 görsel

LG G2

LG G2 incelemesi
Resim 12/17

LG G2

LG G2 incelemesi
Resim 13/17

LG G2


LG G2 incelemesi
Resim 14/17

LG G2

LG G2 incelemesi
Resim 15/17

LG G2

LG G2 incelemesi
Resim 16/17

LG G2

LG G2 incelemesi
17 görsel

LG G2

LG G2 incelemesi

Bu akıllı telefon, HTC One'ın beğenilerini alarak çok fazla yutturmaca ile geldi. LG G2 incelememizde ne düşündüğümüzü öğrenin

LG G2, markanın şimdiye kadar satın almak istemeyen müşteriler için ana çağrı noktası olan amiral gemisi Android akıllı telefonlara yaptığı en büyük saldırıdır.iphone 5s.

Bu müşteriler için seçenekler oldukça etkileyiciydi.Samsung Galaxy s4kesinlikle şimdiye kadar yapılmış en iyi akıllı telefonlardan biridir.HTC Onerekabet ederek eleştirmenlerin favorisi haline geldielmayapı kalitesinde.

LG'nin bloktaki yeni çocuk olduğunu söylemek o zaman oldukça haksızlık olur - marka ilk çift çekirdekli akıllı telefonu geliştirdi ve ilk 3D telefonu piyasaya sürmekten sorumluydu. Bu nedenle, piyasada açıkça bir yenilikçi olmasına rağmen, bir sükunete düştü.

Kuralın tek istisnası, parlakGoogle Nexus 4- Üreticisine dair çok az kanıt barındıran ancak amiral gemisi özelliklerini inanılmaz bir fiyat etiketi ile harmanlayarak müşterileri kazanan bir telefon.

Dolayısıyla, LG'nin ister fiyatlandırmada isterse içerisindeki teknolojide olsun, sınırları zorlayan mükemmel telefonlar yapabileceğini biliyoruz. Şimdi soru, LG'nin tüm bunlardan öğrenip G2'ye uygulayıp uygulamadığı.

LG G2: Boyut ve yapı

LG G2'yi çevreleyen en büyük tartışma noktalarından biri, LG'nin ses ve kilit düğmelerini telefonun arkasına taşımasıydı.

Bu ilginç bir fikir ve alışmamız biraz zaman alsa da, hızlı bir şekilde uyum sağladık, bunun yerine, dokunmatik ekrana iki kez dokunarak çalışan KnockOn'u kullanarak telefonun kilidini açmayı tercih ediyoruz.

'Oyun değiştirici' olsun ya da olmasın başka bir soru, onu kullanmak kesinlikle oldukça doğal geldi, ancak sonuçta bize gerçekten fayda sağlayacak bir karar yerine stilistik bir karar gibi geliyor.

G2 aynı zamanda büyük bir telefon ve herkesin S3 çıktığında büyük bir telefon olduğunu düşündüğü gibi demek istemiyoruz.

Bu, kısmen LG'nin 5,2 inçlik ekranı yalnızca 70,9 mm genişliğinde ve 138,5 mm uzunluğunda bir akıllı telefona sığdırmayı başarmasıdır.

Dolayısıyla, ekran boyutunda kazandığınız şey, taşınabilirlikte kaybedersiniz, çünkü LG'nin iddia ettiğine rağmen, bu tek elle kullanılabilen bir telefon değildir.

Bu bir sorun değilse, işler o kadar da kötü değildir, büyük cam ön kısım çekici ve Nexus 4'ü çok anımsatıyor.

Çok plastik bir arka kapak bulacaksınız ve sergilenen plastik parçalarına rağmen G2, çok az bükülmeyle veya hiç bükülmeden inanılmaz derecede sağlam hissediyor ve dayanıklılığı konusunda gerçek bir güven uyandırıyor.

LG G2: Özellikler

G2, Android 4.2.2 ile birlikte gelir ve LG'den çok az bir kullanıcı arayüzü kaplaması almıştır; bu, üretici açısından sağlam bir hareketti ve uygulamaları, widget'ları ve daha fazlasını konumlandırma söz konusu olduğunda G2'nin gezinmesini inanılmaz derecede kolaylaştırıyor.

NeredeLGdenemek ve rekabet etmek arzusundadır.SamsungAndroid'in üzerinde çok sayıda özellik sunarak ve Galaxy S4'te olduğu gibi, bu çok popüler ve özlenen bir olay.

Akıllı Ekran ve Akıllı Video, hem videoyu duraklatmak hem de baktığınızı görebiliyorsa ekranı açık tutmak için ekrana bakarak yüzünüzü algılayarak çalışacağınız ve tanıyacağınız özelliklerdir.

Bunlar, Smart Video'nun ekrandan yalnızca çok kararlı hareketlere tepki vermesiyle bir dereceye kadar çalışır.

Sırada, LG'nin 5.2 inçlik ekranı kullanmak için yarattığı çeşitli uygulamalar ve özellikler var ve yine bu oldukça popüler ve özlenen bir olay.

QSlide, ister video ister başka bir şey olsun, ekranın etrafına yerleştirebileceğiniz bir uygulama penceresi oluşturmanıza olanak tanır. Nihayetinde LG'nin bunu neden yarattığını görebiliriz, ancak 5,2 inçlik bir ekranda bile, aynı anda iki şeyi yapabilmenin sözde faydasını eklemeden arka planda yapmaya çalıştığınız şeyi engelleyen bir pencere. .

QuickRemote, oturma odanızda çok sayıda kitiniz varsa ve yalnızca bir uzaktan kumanda istiyorsanız, şimdiye kadar gördüğümüz en kolay kurulumlardan bazılarını paha biçilemez bir araç haline getiren gerçekten kullanışlı bir özelliktir.

Sırada, üç parmağınızı kullanarak aynı anda çalışması için üç uygulamayı yana kaydırmanıza izin veren Slide Aside var.

Gerçekten iyi çalışıyor olsa da, G2 aynı zamanda Android'in üçten fazla son uygulamayı görmenize izin veren ve aralarında kolayca geçiş yapmanızı sağlayan tek elle kullanılan alternatifiyle birlikte gelir, böylece LG'nin kendi sürümünü kullanmanın faydalarından tam olarak emin değiliz.

LG G2: Ekran

G2, 1920x1080 çözünürlük sunan ve iPhone 5'leri gölgede bırakan ve hatta Samsung Galaxy S4'ü yenen 400'den fazla ppi'ye sahip çarpıcı bir 5.2 inç Full-HD LCD LED arkadan aydınlatmalı ekrana sahip.

İnanılmaz bir panel, en azından küçük çerçeve sayesinde değil, inanılmaz seviyelerde kontrast ve keskinlik ile ana ekranı telefondan size doğru atlatıyor.

Elbette bu, boyutla ilgili noktamıza geri dönüyor, bu nedenle, ekranda tek elle gezinme yeteneğinizi kaybederken, kendinizi daha 'Phablet' tabanlı bir yaklaşıma geçmek için kolayca yönlendirilirken bulabilirsiniz çünkü bu daha büyük Full HD paneller görünüyor çok iyi.

Nihayetinde, müşteriler bir mağazaya girip bir akıllı telefon denerse, G2, en azından telefonun ön tarafına tamamen hakim olma şekli nedeniyle, yalnızca ekranla birçok insanı kazanacaktır.

LG G2: Kamera

G2, arkada 13 MP OIS kamera ve ön tarafta görüntülü arama, Çift kayıt ve Çift kamera için 2,1 MP kamera ile birlikte gelir.

Arkaya bakan 13 MP sensör yeterince etkileyicidir ve gün boyunca parlak ve net çekimler üretir. Sahip olduğumuz bir şikayet varsa, kullanıcı arayüzünün, ışık olmadığında önemli ölçüde daha fazla gecikmeye başlamasıdır.

Bu sadece çekim yapma yeteneğinizi engellemekle kalmaz, aynı zamanda odak noktasıyla başa çıkmadan çektiğiniz bazı çekimlerde de kendini gösterir.

Bu nadir görülen bir hatadır, ancak LG'nin telefonu çalıştıran işlem hırsızlığını göz önünde bulundurarak çözebileceğini umarsınız.

Video 1080p biçiminde gelir ve sonuçlar hemen hemen aynıdır, bu da gün içinde bazı güzel çekimler ve ardından geceleri ara sıra bulanık sonuçlarla sonuçlanır.

Tracking Zoom ve Audio Zoom gibi özellikler kağıt üzerinde inanılmaz derecede harika fikirler; mikrofonu belirli bir alana odaklayabilmek veya telefona kayıt sırasında bir nesneye odaklanmasını söylemek.

Nihayetinde, Tracking Zoom ile biraz hile gibi görünseler de, yalnızca çok fazla hareket etmiyorsanız gerçekten işe yarıyor, bu nedenle ilk etapta yaratılış noktasını tartışmalı bir şekilde bozuyor.

Audio Zoom, daha çok hit olsa da, oynatmamız, konuşan bir kişiye yakınlaştırdığımızda seste önemli bir artış olduğunu fark etti.

LG G2: Performans

LG G2'ye güç vermek yeni nesilQualcomm Snapdragon 800 işlemci, bu durumda devasa bir 2.26Ghz dört çekirdekli yonga. Ayrıca QSlide ve çoklu görev gibi özelliklerin üstesinden gelmek için 2 GB RAM de elde edersiniz.

Sonuçta, Google Play'de bulunan en yoğun oyunlardan veya video düzenleme uygulamalarından bazılarını çalıştırmadığınız sürece işlemcinin devreye girdiğini gerçekten fark etmeyeceksiniz.

Yine de zamanın geri kalanında, kullanıcı arayüzünde gezinirken hiç gecikme olmaksızın inanılmaz derecede hızlı ve pürüzsüz bir his veren bir akıllı telefonunuz olacak.

LG G2: Batarya

G2'nin içinde, LG'nin kendi teknolojisine sahip 3.000mAh'lik bir batarya var ve bu, telefonun mümkün olduğunca az kullanmasını sağlıyor.

Tüm amiral gemisi akıllı telefonlar gibi, arama yapmaktan, YouTube videolarını izlemekten veya oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız, onu bir gün sonra çalışırken bulmak için mücadele edeceksiniz.

Hafif mesajlaşma ve sosyal medya etkileşimi ile geçen bir gün için tam bir gün ve ertesi sabahın yarısında da olabilir.

LG G2: Karar

G2, kağıt üzerinde bugün satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlardan biridir. Tabii ki bu, günlük kullanımda G2'nin bazı eksikliklerini göstermeye başladığı için hikayenin yalnızca yarısını anlatıyor.

LG, 5,2 inç'in tek elle kullanım için en uygun boyut olduğunu iddia ediyor. Ekranda normal bir klavyeyi yerleştirmek için özellikler eklemeniz gereken noktaya geldiğinizde (tek elle kullanılan klavye seçeneği sola veya sağa oturur) bu optimum boyutun ötesine geçtiğinizi iddia ediyoruz.

Bununla birlikte, büyük ekranlara sahip olmaktan hoşlanan insanların çok büyük bir yüzdesinin olduğunun farkındayız.Samsung Galaxy Notebunun bir kanıtıdır. O zaman söyleyeceğimiz şey, bunun iki elle kullanımı önemsemeyen ve kolaylıktan vazgeçmekten mutlu olan insanlar için bir akıllı telefon olduğudur.

Tasarımı da ilham verici olmaktan çok daha az, anlaşılır bir şekilde odak noktasının büyük bir kısmı bu son derece etkileyici ekrana odaklanıyor.

G2'nin gerçekten parladığı yerde, aslında LG'nin uygulamalı olduğu yer, Android'in basit kullanıcı arayüzü yorumu, ekranın bol miktarda gayrimenkul ve 5.2 inçlik panelin neler yapabileceğini gösteren büyük widget'larla konuşmasını sağlar. .

Aynı zamanda, ekran ile günlük kullanımda fark yaratan KnockOn gibi basit özellikler, ses seviyesini değiştirmek dışında neredeyse tüm düğmelere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Buna rağmen, Galaxy S4 veya HTC One yerine G2'yi aktif olarak seçmenizi sağlayacak gerçekten herhangi bir yönü yok.

LG G2 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

LG G2 fiyatı: 470 £