Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • LG G6 teknik özellikleri, özellikleri, haberleri ve çıkış tarihi: LG'nin en son amiral gemisi hakkında bilmeniz gereken her şey

LG G6 teknik özellikleri, özellikleri, haberleri ve çıkış tarihi: LG'nin en son amiral gemisi hakkında bilmeniz gereken her şey

BugünMobil Dünya Kongresi 2017LG, LG G6 akıllı telefonunu tanıttı. Telefon, benzersiz yeni 18: 9 ekran, 60 fps 4K video kaydı, su geçirmezlik ve daha fazlası dahil olmak üzere önceki modellere göre çeşitli önemli donanım geliştirmelerine sahiptir.


  • Doğrudan Pingtwitter'ün LG G6 incelemesine atlamak ister misiniz? Sonra bu yöne gidin ...

Ayrıntıları inceleyelim. Birincisi, LG G6'nın ekranının 18: 9'luk benzersiz yeni en-boy oranıdır ve bu, ahizeyi uzun ve ince yapan bir orandır. Bu, medya tüketirken veya oyun oynarken sinematik deneyime daha yakın bir deneyim sağlamak için seçildi.

Ekranın kendisi dörtlü bir HD +, 2880x1440 çözünürlük meselesi ve bu yeterli değilse LG, aynı zamanda HDR özellikli hale getirmek için Dolby ile bağlarını iyi bir şekilde kullandı.


Bu HDR desteği,Dolby Vision.İlginç bir şekilde LG, LG G6'nın ekranının kuantum nokta teknolojisine sahip bir OLED değil, IPS LCD olduğunu doğruladı. Ah, ayrıca söz konusu paneli ahizenin hem ön hem de arkasına takılan Gorilla Glass ile koruyabilirsiniz.


LG, LG G6 Day etkinliğinde, yeni telefonunun biri standart, diğeri geniş açılı çekimler için olmak üzere çift kamera içerdiğini açıkladı. Bu kameraların her ikisi de 13 megapiksel, biri 71 derecelik açı ve diğeri 125 derece olan süper geniş. Ayrıca LG, ön kameranın da 100 derecede oldukça geniş olduğunu doğruladı ve bu şüphesiz selfie bağımlılarını memnun edecek.


LG, cihazın kamerası hakkında konuşurken, LG G6'nın 4K çözünürlükte ve 60 fps'de video kaydedebildiğini de ortaya koydu. Kamera ayrıca hem optik hem de elektronik hibrit görüntü sabitleme özelliğine sahip, odak zirvesi - yapay renk ekleyerek neyin odakta olduğunu gösteriyor - ve yüzde 50 yavaş mo işlevselliği.

Güç açısından, LG G6'nın 3.300mAh'lik bir bataryayla (LG G5'in 2.500mAh bataryası vardı) geldiği doğrulandı, ancak batarya artık değiştirilemez. Ahize pilinin şarj edilmesi, USB Type-C bağlantısı aracılığıyla sağlanır. IP68 su direnci de artık standarttır.


Depolama yeteneklerine geçerken LG, LG G6'nın artık çıkarılabilir depolamayı desteklediğini doğruladı. Kullanıcılar, kullanılabilir olduğunda belleği 2 TB'a kadar yükseltebilecekler.

Sonunda LG, LG G6'nın piyasaya sürülen ilk Google dışı telefon olacağını doğruladı.Google Asistan. Şu anda bu kişisel asistan yalnızca Google'ın Pixel telefonunda mevcut, ancak telefon açıldığında G6'ya tam AI hizmetini sunacak.

Son olarak LG, LG G6'nın Astro Black, Mystic White ve Ice Platinum olmak üzere üç renk şemasında satışa sunulacağını doğruladı. LG G6, 10 Mart 2017'de Kore'de ABD pazarı için Nisan ayı başında piyasaya sürülecek. Fiyatların yaklaşık 490 £ / 600 $ / AU $ 820 SIM ücretsiz olduğu söyleniyor.

Orijinal özellik aşağıda devam ediyor ...

Güncelleme:Seri sızıntıEvan BlassLG G6'nın resimlerini (yukarıda) paylaştı veSamsung Galaxy S8, görünüşe göre bir telefon kılıfı üreticisinden temin edilmiş. Bu görüntüler, G6'nın nasıl görünmesini beklediğimizi pekiştiriyor, ince çerçeveler, 18x9 ekran ve çift kamerayı gösteriyor.

Orijinal özellik aşağıda devam ediyor ...

LG'nin ekran üretim kolundan bir basın açıklaması, bu yıl LG'nin amiral gemisi telefonunda 1440 x 2880 çözünürlüklü bir ekranın kullanılacağını söylüyor. İle karşılaştırıldığında inç başına 564 piksele sahip olacakiPhone 7326 ppi.

Telefonun, LG'nin Dokunmatik Kapak Camına olan ihtiyacı ortadan kaldıran yeni TOUCH teknolojisi sayesinde mükemmel dokunma tepkilerine sahip olacağı, yani telefonun daha ince olabileceği söyleniyor.

LG G6 çıkış tarihi

LG G6, 26 Şubat 2017'de 12: 00'de CET'de tanıtılacak -Dünya Mobil Kongresi.Beklediğiniz gibi, Pingtwitter.com tüm büyük duyuruları gerçekleştikçe detaylandırmak için orada olacak.

Bir YouTube videosu, müşterilere bir sonraki akıllı telefonlarından ne görmek istediklerini ayrıntılarıyla anlatıyor, özellikler: daha büyük ekran, daha küçük gövde ve su geçirmez özelliklerden bazıları. Tease, LG'nin tüm bu kutuları işaretlediğini vurguluyor gibi görünüyor.

Güle güle bezeller

Görünüşe göre bir sonraki amiral gemisi görsel olarak% 91,3 ekran / gövde oranına sahip bir telefon olan Xiaomi Mi Mix'e benzeyecek.

Bu, muhtemelen LG'nin elinde iyi hissettiren daha küçük bir telefon yapmak için G6 ile yapmak istediği bir şey, ancak aynı zamanda 5,7 inç ekran boyutunu da koruyor, yeni amiral gemisinin çerçeveleri, bundan çok daha küçük olacak. piyasadaki diğer telefonlar.

LG'nin bahsettiği 18: 9 en boy oranı, ekranın hepimizin alışkın olduğu standart 16: 9 ekranlardan daha uzun olacağı anlamına geliyor.

LG'den gönderilen bir davet, akıllı telefonun çok küçük çerçevelere sahip olacağını doğruladı. 'Uygun Büyük Ekran' yazar.

LG G6, 18: 9 en boy oranına sahip 5,7 inç Quad HD + panele sahip olacak.

Resmi olarak herhangi bir şey duyurulana kadar aşağıda kendi başınıza izleyebilirsiniz:

Cift kamera

LG, çift kamera kurulumunun iki 13 megapiksel arkaya bakan kamera ve öne bakan bir kamera içereceğini söyledi.

Öne bakan snap, 100 derecelik bir açıyla öne çıkarken, arkadaki ikisi, çekimin kenarlarındaki bozulmayı durdurmak için daha geniş 125 derecelik bir görüş alanını yönetiyor. En önemlisi, bunlar aynı zamanda 1: 1 oranında çekim yapıyor, evet, Instagram'ın çok sevdiği sihirli oran.

Çift kamera eğlencesi burada bitmiyor. LG ayrıca, bir kamerayla bir fotoğraf çekebileceğinizi ve diğer kameradan gelen çekimi hizalarken onu ekranda tutabileceğinizi söyledi. Bu, & ldquo; çekim ekranı tarafında film & rdquo; gibi görünen ses olarak tanımlanır.

Sitede bahsedilen diğer modlar arasında 360 panorama modu, yemek modu, maç çekimleri, ızgara çekimleri ve anlık görüntüler yer alıyor. Aynı oranda telefon ekranının kullanımını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olması gereken 18: 9 modu da olacak. Ayrıca, kameranın galerisinden kendi GIF'lerinizi oluşturmak için birden fazla fotoğraf çekme yeteneği de vardır.

  • Daha fazlasını okuyun: HTC U Ultra'da İKİ ekran var - işte tüm bilgiler