Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • LG G7 ThinQ vs LG V35 ThinQ: Hangi LG amiral gemisi telefonu en iyi satın alıyor?

LG G7 ThinQ vs LG V35 ThinQ: Hangi LG amiral gemisi telefonu en iyi satın alıyor?

LG, akıllı mobil alıcılar için farklı fiyat noktalarında farklı özellikler sunan G serisi ve V serisi telefonlarıyla yılda yalnızca bir akıllı telefon lansmanına bağlı kalmayı sevmiyor. Burada iki 2018 amiral gemisini karşılaştıracağız:LG G7 ThinQve LG V35 ThinQ.


Hangi telefonun daha güzel bir tasarıma sahip olduğunu bilmek ister misiniz? Veya dahili bileşenleri açısından hangisi daha fazla beygir gücü sunuyor? Bu iki telefon arasında seçim yapıyorsanız en bilinçli seçimi yapabilmeniz için önemli olan tüm kategorilerde ayrıntılara girdik.

Peki ya LG V40 ThinQ?

LG'nin bu yıl şimdiye kadar piyasaya sürdüğü iki telefonla başa çıkmadan önce, bu noktada sadece söylentili bir telefon olsa da LG V40 ThinQ'dan bahsetmeliyiz. Bir yılda üç amiral gemisi aşırı görünebilir, ancak LG görünüşe göre öyle düşünmüyor.

Cihaz veya taşıyacağı teknik özellikler hakkında pek bir şey duymadık, ancak yolda olduğu haberi@evleaks'tan geliyor, web üzerindeki en güvenilir ve güvenilir bahşiş verenlerden biri. Bir şey olduğunu söylüyorsa, o zaman genellikle oluyor.

Raporlar, LG V40 ThinQ'nun sonbahardan önce bizimle olacağını ve teknik özelliklere gelince, LG V35 ThinQ'daki hafif bir çarpmanın iyi bir bahis olduğunu gösteriyor. Dışarı sızan bir haber: telefonun en az onunla birlikte geldiği söyleniyor.beş kamera.


LG G7 ThinQ vs LG V35 ThinQ: Tasarım

LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ


LG G7 ve LG V35'in tasarımları çok fazla değişiklik göstermiyor, ancak konuşabileceğimiz bazı farklılıklar var - örneğin LG G7'de kendine özgü ekran çentiği var. Bunu bir yazılım ayarıyla gizleyebilirsiniz, ancak LG V35'te hiç yok.

Aslında, LG V35'in stilleri geçen yıl gördüğümüz LG V30'dan pek değişmedi. Aynı cam ve alüminyum tasarıma ve aynı boyut ve çözünürlüğe sahip bir ekrana (6 inç, 1440 x 2880 piksel) sahip. Bu sefer seçilecek daha az renk olsa da: sadece siyah ve gri.


LG G7, 1440 x 3120 piksel çözünürlüğe sahip 6.1 inç ekrana sahip. Yine, cam ve alüminyum malzemeler günün sırasıdır, bu nedenle gözlerinizi kısarsanız, bu iki akıllı telefonu birbirinden ayırmak için zorlanacaksınız.

LG G7 ThinQ vs LG V35 ThinQ: Özellikler

LG V35 ThinQ

LG V35 ThinQ

Kaputun altında, burada tarttığımız iki telefon aslında çok benzer. Her ikisi de, bu yıl neredeyse tüm üst düzey Android telefonlarda bulunan Snapdragon 845 tarafından destekleniyor ve ona atmak istediğiniz her şeyi halledebilmeyi garanti ediyor.


Bu işlemci, LG G7 için (modele ve bölgeye bağlı olarak) 4GB veya 6GB RAM ve LG V35 için 6GB RAM ile eşleştirilmiştir. Yine, hangi telefonu seçerseniz seçin, herhangi bir performans sorunu yaşamayacaksınız. 4GB RAM bile neredeyse tüm akıllı telefon görevleri için yeterli olmalı, ancak 6 GB'a kadar bir artış kabul edilebilir.

Hem LG G7 hem de LG V35'i 64GB veya 128GB depolama alanıyla satın alabilirsiniz ve bunu daha da genişletmek istiyorsanız her iki telefonun da bir microSD kart yuvası vardır. Bulut depolama giderek daha önemli hale gelse bile, elinizin altında bol miktarda yerel depolama olması da iyidir.

Bugünün en iyi LG G7 ThinQ fırsatları 301 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat LG G7 ThinQ (LMG710EM.AGBRBK) ... Amazon £ 259,99 £ 229,99 £ 229,99 LG G7 ThinQ LMG710EM 4G 64GB ... Amazon Prime £ 229,99 Görüntüle LG G7 ThinQ Fonehouse £ 629 Görüntüle Görüntüle LG G7 Thinq buymobiles.net 659,99 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

LG G7 ThinQ vs LG V35 ThinQ: Özellikler

LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ

Bu akıllı telefonlardaki arkaya bakan kamera açısından, bu bir ölü ısı: her iki el cihazında da çift lensli 16MP + 16MP snapper, bu nedenle bu telefonlardan hangisinde olursanız olun aynı (oldukça iyi) çekimleri alacaksınız tercih edin.

Her iki telefon da tam IP68 su geçirmezlik ve toz geçirmezlik sunuyor ve her ikisi de kablosuz şarj sunuyor, ancak LG G7 durumunda bu sadece ABD versiyonu. Kulaklık jakı her iki telefonda da mevcut ve doğrudur, ancak LG G7, sesi daha iyi yükseltmek için telefonun içindeki boşlukları kullanan benzersiz bir BoomBox özelliğine sahiptir.

Her iki telefon modeli adına eklenen ThinQ takma adına gelince, bu, LG'nin artık tüm yeni telefonlarına eklediği ekstra akıllı özellikler anlamına geliyor: fotoğraf modlarını seçmek için AI yardımı, Google Asistan'a hızlı bağlantılar ve daha fazlası.

LG G7 ThinQ vs LG V35 ThinQ: Karar

LG V35 ThinQ

LG V35 ThinQ

Üzerinde çalıştığımız kategorilerden de görebileceğiniz gibi, bu iki telefon arasında seçim yapacak pek bir şey yok. Her ikisi de birinci sınıf bileşenler taşıyor ve her ikisinin de büyük, parlak ekranları var (LG G7 LCD teknolojisini kullanırken LG V35 OLED'i tercih ediyor).

Bir kazanan seçmek zorunda olsaydık, LG G7 ThinQ'nun hemen hemen onu aştığını söyleyebiliriz: daha modern bir tasarıma ve birkaç zarif ekstraya (BoomBox ses gibi) sahipken, LG V35, geçen yılki donanım.

Yine de, bu telefonlardan herhangi birini satın aldığınızda, size yıllarca cevap verebileceğiniz bir Android telefon bulursunuz. Her iki telefon da Android 8.0 Oreo yüklü olarak gelir ve ilk sırada yer alan telefonlardan biri olmalıdır.Android Proll out da gelir. Seçim sizin için uygun olmayabilir - yazarken, LG V35 yalnızca ABD'de mevcuttur.