Close

LG Optimus G Pro incelemesi: Uygulamalı

LG Optimus G Pro fırsatları Resim 1/4

LG Optimus G Pro incelemesi


LG Optimus G Pro incelemesi
Resim 2/4

LG Optimus G Pro incelemesi

LG Optimus G Pro incelemesi
Resim 3/4

LG Optimus G Pro incelemesi

LG Optimus G Pro incelemesi
Resim 4/4

LG Optimus G Pro incelemesi

LG Optimus G Pro incelemesi

LG Optimus G Pro, en yeni ve en hızlı Qualcomm işlemcilerinden birine sahip ilk telefondur. Ve büyük, ince ve çekici


Koreli üretici LG, son zamanlarda Google'ın şu anki amiral gemisi telefonu olan Android ile büyük başarı elde etti.Nexus 4. 4.7 inçlik bir ekrana sahip. Ve şimdi şirket yüksek çözünürlüklü 5.5 inç ekrana, gelişmiş işlemciye ve birçok yeniliğe sahip bir telefon ortaya çıkardı.

LG'de sık sık olduğu gibi, İngiltere'deki kullanıcılar için kesin bir çıkış tarihi yoktur, ancak umutla yaşıyoruz.

LG Optimus G Pro: Boyutlandır ve inşa et

G Pro'nun 5.5 inçlik ekranı, benzerlerine karşı çıktığını söylüyor.Samsung Galaxy Note 2veHTC OneYerineiPhone 5nispeten diddy 4 inçlik ekranı ile.

İmkansız bir tutuş hissetmese de telefonun oldukça ağır olduğu anlamına gelir. 150,2 x 76,1 x 9,4 mm ölçülerinde ve 160 g ağırlığındadır. Hafif olmasa da, oradaki en ağır telefon olmaktan uzak.Nokia lumia 920örneğin, ekranı tam bir inç daha küçük olmasına rağmen 25g daha ağır.

LG Optimus G Pro: Özellikler

G Pro'da üst kenarda bir kızılötesi konektör de dahil olmak üzere birçok özellik vardır, böylece onu bir TV uzaktan kumandası olarak kullanabilirsiniz (ve hey, kanepenin arkasında kaybederseniz nerede olduğunu duymak için arayabilirsiniz. bu). Telefonun ekranından televizyonunuza içerik atmak da kolaydır.

Ardından, birden fazla uygulamanın birlikte çalışmasına izin veren QSlide var. Uygulama listesini başlatın ve hesap makinesi gibi QSlide'ı destekleyenlerden birine dokunun ve ekranda istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Altındaki uygulamalar ızgarasına hala erişiminiz var, böylece yanınızda başka bir tane başlatabilirsiniz. Bundan çok daha küçük ekranlarla çalışmaz ama burada başarılıdır.

Kamera 13 MP modeldir, bu nedenle keskin görüntüler bekleyin - ancak bunu ticaret fuarının süper parlak ışıkları dışında hiçbir durumda test edemedik. Ayrıca nispeten yüksek çözünürlüklü bir ön kamera da var - 2.1MP.

Dahası, ikisini de aynı anda kullanabilirsiniz. Bunun amacını görmekte zorlanıyorsanız, LG'nin sunduğu örnek bir konser kaydederken, diyelim ki kendi tepkinizi de filme alabilirsiniz. Hmm.

Kamera ayrıca, odaklandığınız yeri göstermek için ekrana dokunmanıza izin veren Ses Büyütme adlı bir özelliğe sahiptir ve telefon, ses kaynağı için oraya en yakın mikrofonu kullanacaktır. Telefonun üzerinde üç mikrofon var.

MWC'de sergilenen model Kore'den geldi, bu yüzden ince uzatılabilir bir antenin büyüleyici ama sıra dışı bir ekine sahipti. Bu sadece Kore pazarları içindir, bu nedenle telefon bu kıyılara ulaştığında bu ayrıntı eksik kalacaktır.


LG Optimus G Pro: Ekran

Bu geniş ekranlı telefon (veya ısrar ediyorsanız phablet) 400 ppi piksel yoğunluğuna sahip Full HD çözünürlüklü ekrana sahiptir.

Renkli ve keskin - tek tek pikselleri gerçekten göremezsiniz. Doğru, bunun gibi başka telefonlar da varSony Xperia Zve daha yüksek piksel yoğunluğuna sahip HTC One, bunun nedeni aynı 1920 x 1080 çözünürlüğü daha küçük bir alana sıkıştırmalarıdır. Bu harika görünüyor.

LG Optimus G Pro: Performans

İşlemci departmanında iyi donanımlı bir telefonla beklediğiniz gibi, bu telefon hızlı ve sorunsuz yanıt verir. Çip, dört çekirdekli 1.7GHz Krait 300 CPU'ya sahip Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600'dür. Çok hızlı.

Her zamanki uyarımız geçerlidir: Şimdiye kadar bu kadar hızlı bir işlemciyi gerçekten test edecek çok az uygulama var, ancak önümüzdeki aylarda uygulama geliştiricileri bunu üstlenecek bir şeyler bulabilir. Öyle bile olsa, bu çipin çok fazla üzülmesine neden olduğunu görmek zor.

LG Optimus G Pro: Pil

LG, yeni cep telefonlarında pil ömrünü hedeflemek istediğini vurguluyor ve akıllı telefonların şarjlar arasında birkaç gün dayanması gerektiğini vurguluyor.

Bu büyük bir istek ve bu telefonun içine sıkıştırılmış kocaman bir 3140mAh hücreye sahip olduğu anlamına geliyor. Bir inceleme birimimiz olana kadar pil ömrünü test edemesek de, bu boyuttaki pilin etkili olması muhtemeldir.

LG Optimus G Pro: Karar

Bu, güçlü bir tasarıma ve iyi bir hisse sahip, oldukça umut verici bir süper telefon. Ekran parlak ve çekici ve hızlı çip şaşırtıcı olmayan bir şekilde ahizeyi hızlı ve duyarlı hale getirme işine hazır.


Telefonun bir TV uzaktan kumandası olarak çalışmasını sağlamak için kameradaki sesli yakınlaştırma ve kızılötesi gibi sıra dışı ekstralar, hem ön hem de arka kameraları aynı anda çekme olanağı çok önemli görünmeyebilir. Ne kadar az olursa olsun, İngiltere'ye ulaşacağını umduğumuz potansiyel olarak heyecan verici bir telefon.

LG Optimus G Pro çıkış tarihi: TBC

LG Optimus G Pro fiyatı: TBC £