Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • LG Rollable, OLED TV teknolojisi sayesinde Samsung Galaxy Z Fold 2'den HAFİF YILLAR önde görünüyor

LG Rollable, OLED TV teknolojisi sayesinde Samsung Galaxy Z Fold 2'den HAFİF YILLAR önde görünüyor

Katlanabilir akıllı telefonlar, Samsung'un beğenileri sayesinde mobil endüstride büyük bir haber.Galaxy FoldveGalaxy Z Flip. Ancak LG, LG Rollable telefonuyla büyümek veya eve gitmek istiyor. LG Project B olarak da bilinen bu ürün, doğal olarak yeterince döndürülebilir bir ekrana sahip. Arkasındaki teknolojiden yararlanırLG Katlanabilir OLED TVkatlanan akıllı telefonlara yepyeni bir soluk getirmek için - yoksayuvarlanmaakıllı telefonlar?

LG'nin Explorer Projesi zatenLG kanatkatlanmadan çoklu ekran işlevselliği sunan benzersiz bir döner ahize olarak ilk çıkışını yaptı, ancak katlanabilir ekranlı yeni Project B ahizesi tamamen başka bir seviyede.

  • Hemen içeride:Samsung Galaxy S21 hayranlarının ağladığı ekran özelliği almak için
  • PS5 lansman sürprizi: Xbox Series X, CRUCIAL özelliği devre dışı bırakıldı
  • Samsung Galaxy S21 Ultra kamera, yeni iPhone 12 hızlanma teknolojisiyle bir yumruk atıyor

LG Project B katlanabilir telefon

(Resim kredisi: LetsGoDigital)

LG bir süredir döndürülebilir bir ekran üzerinde çalışıyordu ve başlangıçtaProject B akıllı telefongeçen Kasım ayında, esnek, katlanabilir ekranın aksine uzatılabilir ekranıylaGalaxy Z Fold 2veyaMotorola Razr.


Şimdi,LetsGoDigitalraporlar, şirket bir ödül aldıpatentgeri çekilebilir ekrana sahip bir cihaz için.

İlk bakışta, telefon standart bir akıllı telefon gibi görünüyor, ancak çerçeve, ekran alanını iki katına çıkarmak için hem sola hem de sağa çekilebilir. Bu, cihazın metal muhafazasından dışarı kayan iç, esnek bir çerçeve sayesinde elde edilir.


LG Project B katlanabilir telefon

(Resim kredisi: LetsGoDigita)

Tasarımın şu anda piyasadaki katlanabilir telefonlara göre bazı avantajları var, en büyüğü menteşe veya kıvrımın olmaması; İçinde kat bulunan bir panel, ekranın yapısal bütünlüğünü potansiyel olarak etkileyecek şekilde kırışıklığın zorlandığını görecektir.


Dahası, katlanabilir, akıllı telefonun nasıl kullanıldığına uyum sağlayabilir - LG Wing ile aynı şekilde. Manzara modunda, örneğin, bir video oynatırken veya müzik akışı sırasında ekranı genişletmek, izlemenizin kesintisiz kalması için kontrolleri ortaya çıkarabilir. Bölünmüş ekran modu ile çoklu görev seçeneği de vardır.

LG'nin katlanabilir trendin üzerinden geçtiği ve katlanabilir akıllı telefonunu Mart 2021'de piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor.Neowin. El cihazının, patentte gösterildiği gibi, her ikisinin aksine, yalnızca bir tarafa uzatılabilir olması mümkündür, ancak bu radikal bir konsept ve yeni bir şey denemek için katlanabilir trendi kıran bir şirket görmek bizi ilgilendiriyor.

Günümüzün en iyi LG LG Wing fırsatları LG WING 5G - 256GB - Aurora ... AT&T35 ABD doları GörünümLG WING - Aurora Grisi - 256GB Verizon Wireless 999,99 $ LG WING 5G - 256GB görüntüle - AURORA ... T-Mobile999,99 GörünümLG WING 5G - Aurora Grey -... AT&T 1.049,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:LetsGoDigital