Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • LG Styler incelemesi: Giysilerinizdeki bakterileri öldürün ve video konferanslarda en iyi halinizle görünün

LG Styler incelemesi: Giysilerinizdeki bakterileri öldürün ve video konferanslarda en iyi halinizle görünün

• John Lewis'ten LG Styler satın alın


Güçlü LG Styler'a bakın; akıllı bir buhar dolabı. Çamaşırları yıkamasa da LG Styler buruşuk gömlekler ve takımlar gibi şeyleri canlandırmada çok ustadır. Bunu, temel olarak, robotik elbise askılarında 'sallarken' giysiler üzerinde buhar püskürterek yapar. Normal kullanımda, bir seferde üç gömlek, elbise, etek veya diğer değerli giysileri işleyebilirsiniz.

Şimdi, bundan daha kötü bir zamanın, bir seferde 3 parçayı 'yenilemek' için 1900 sterlinlik bir cihazı tanıtmak olduğunu hayal etmek zor, ancak bu LG'nin hatası değil. Styler'ın dikkat çekici bir ürün olduğuna şüphe yok. Bu kesinlikle şimdiye kadar karşılaştığım en iyi buhar dolabı… şey.

Bugünün en iyi LG Styler fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

LG Styler: Nedir?

Cihazın temel özellikleri şu şekildedir: Takımları, elbiseleri, kazakları ve benzerlerini tazelemek için kullanılabilen Refresh vardır. 20 dakika sürer. Ayrıca, geleneksel bir çamaşır kurutma makinesine koymayı tercih etmeyeceğiniz giysileri kurutmak için iyi bir iş çıkaran Gentle Dry da vardır. Hafif bir ısı ve daha nazik muamele düşünün.

Sırada, LG’nin TrueSteam teknolojisini kullanarak giysilerinizi sterilize edecek, tüm alerjenlerin% 99'unu ortadan kaldıracak (bu arada İngiliz Alerji Vakfı tarafından onaylanmış) Hijyeniniz var. Ayrıca bu süreçte böcekleri ve bakterileri öldürme potansiyeline de sahip olacaktır. Açıkçası, LG mevcut durumla ilgili olarak bu konuda herhangi bir özel iddiada bulunmayacak, çünkü bu aptalca olurdu.


Arkayı kaldırmak, kapının iç tarafında katlanabilen bir 'pantolon' tutucusu içeren oldukça kullanışlı bir pantolon presi özelliğidir. Buruşuk adımlarınızı orada patlatın ve satın aldığınız günkü kadar keskin ve sıkıca kırışık görünen mod sonrası manevralar ortaya çıksın. Pantolon baskısı derneği Corby için kötü haber.

LG Styler: Boyutlar

LG Styler


LG'nin Şekillendiricisi, kokulu filtre yapraklarının yardımıyla veya yardımı olmadan giysileri tazelemenizi sağlar

(Resim kredisi: LG)

LG Styler için alana ihtiyacınız olacak. Boyutlar açısından, Şekillendirici uzun ve nispeten ince olup, 1850 mm yüksekliğinde, 445 mm genişliğinde ve 584 mm derinliğindedir. Ancak çok ağırdır, 80 kilonun üzerindedir, bu nedenle biraz kas gerektirir ve bu sadece onu ambalajından çıkarmak içindir.


Yerine yerleştirmek de biraz elle tutmayı gerektirir ve cihazı halı kaplı bir alana yerleştirmeyi planlıyorsanız, değerli zemin kaplamanızı sıkıca yerinde tutmak için delip geçen kötü görünümlü kancalar takmanız gerekir. Bu arada sert zeminlerin sağlam, sağlam ve düz olması gerekir.

İyi haber şu ki, LG Styler bağımsız bir birimdir, bu da herhangi bir su tesisatı gerektirmediği anlamına gelir. Su için bir tank ve atık damlacıkları için bir kap da vardır. Teorik olarak su sızdırmaması gerekir, ancak herhangi bir olasılığa karşı sağlanan bir damlama tepsisi vardır.

Gerçekçi olarak, bir Şekillendirici satın almayı düşünüyorsanız, onu kurmayı göze alabileceğinizi varsayacağız. Sosyal uzaklaşma kurallarına bağlı olarak, bunun bir robot veya James Bond kötü adamının uşağı gibi çok iri, güçlü bir adam aracılığıyla olması gerekebilir.

LG Styler: kullanım kolaylığı

LG Styler


LG'nin Şekillendiricisi, gömleklerinizdeki tozu atmanıza yardımcı olan doğal bir çalkalayıcı rafına da sahiptir.

(Resim kredisi: LG)

LG Styler'ı kullanmak çocuk oyuncağı. Giysilerinizi içeriye koymanız için dışarıya açılan cam kapı aynı zamanda tüm kontrollere de ev sahipliği yapıyor. Camın içindeki dokunmaya duyarlı düğmeler, çalıştırmanıza, modunuzu seçmenize ve ardından çalışan programı ayarlamanıza olanak tanır. İç kısmın alt kısmındaki o küçük su kabını doldurmanız ve benzer boyuttaki tahliye tankını boşaltmanız gerekecek, ama hepsi bu.

LG ayrıca, havalandırılmış çamaşırlarınıza ekstra tazelik vermek için Şekillendiricinin içinde kullanabileceğiniz bir paket Aroma Sheet by Saffron filtresi sağladı. Evde veya arabada hava spreylerinden hoşlanan insanlar bunları tercih edebilir, ancak biz, cihazı insan yapımı kokulu maddeler olmadan kullanmaktan aldığınız doğal titreşimi tercih ediyoruz.

• John Lewis'ten LG Styler satın alın

Bugünün en iyi LG Styler fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

LG Styler: uygulama

Styler, LG serisindeki diğer cihazlarda ortak olan SmartThinQ uygulaması ve Wi-Fi kombinasyonu kullanılarak yönetilebilir. Bu arada, ısı pompası tasarımı ıslak kaplamaları kurutmak için harika olduğunu kanıtladı ve gürültü açısından çok az şey üretti ve neredeyse hiç titreşim üretmedi.

Sağlanan üç askı, en sevdiğiniz gömlekleri ünitenin üstüne asmanıza izin verir ve bunlar, Styler işini yaparken sallanıp durur. Sonuçların oldukça etkileyici olduğunu gördük. Eğer onu tutuyor olsaydık, ütümüz (boşaltılmamış) bidonlarla dışarı çıkıyor olurdu.

LG Styler

Pantolonunuzu yerleşik prese yerleştirin ve süper keskin kırışıklarla ortaya çıksın

(Resim kredisi: LG)

LG Styler: Karar

Öyleyse, LG Styler varlığını ve yüksek fiyat etiketini haklı çıkarıyor mu? Giysilerinizi tazelemede, kırışıklıkları azaltmada ve ayrıca sanitasyonda kesinlikle iyidir. Yıllardır bir gardırobun arkasında duran oyuncak ve palto gibi rastgele şeyleri canlandırmak için kullanışlı bulduk.

1850 W kullanan buhar modu ile düşünülmesi gereken enerji tüketimi var. LG, sadece kurutma programlarını kullandığınızda daha az olacağını düşünüyor. Kapı açıkken çalıştırırsanız nem giderici görevi de görür. Ancak LG Styler'ı kullanmak, doğrudan çok işlevli çamaşır makinenize ve / veya çamaşır kurutma makinenize yönelmek yerine biraz farklı düşünmenizi gerektirir.

Kore'yi ziyaret ettiğinizde, bunların elektrik perakendecilerinin içinde toplu halde sıralandığını göreceksiniz. Bunlar önemli ve ABD de buhar dolabını parlattı. Bu şeyi seviyoruz, ancak şüphesiz Birleşik Krallık'ta niş bir ürün. Çekiciliğini bir dokunuşla genişleten LG Styler'ı siyah veya beyaz olarak alabilirsiniz.

• John Lewis'ten LG Styler satın alın