Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • LG'nin harika yuvarlanabilir OLED TV'si İngiltere'ye geliyor: fiyat ve çıkış tarihi açıklandı

LG'nin harika yuvarlanabilir OLED TV'si İngiltere'ye geliyor: fiyat ve çıkış tarihi açıklandı

LG, geçen yıl dünyanın diğer bölgelerinde piyasaya sürülen 'yuvarlanabilir' OLED TV'sinin nihayet İngiltere'ye geldiğini duyurdu. LG Signature OLED R, kullanılmadığında kelimenin tam anlamıyla kendi ses çubuğu tabanına yuvarlanan ve ardından bir şey izlemek istediğinizde hiçbir yerden görkemli bir şekilde yükselen esnek bir panel kullanır.


LG OLED R TV tek boyutta – 65 inç – mevcuttur ve yalnızca 99.999 £ maliyeti vardır. Evet, bu doğru dokuz sayısı. Küçük bir küboid içinde kaybolan bir TV yapmanın oldukça zor olduğu ortaya çıktı.

Ciddi bir uzay çağı teknolojisi için neredeyse altı rakamı ayırabilenler için, TV bugün LG'nin sitesinde mevcuttur - ancak sipariş için gerçek bağlantı bu yazı yazılırken mevcut değildi.

Fiyatı bir anlığına görmezden gelirsek (emek ister, ancak yapabilirsiniz), bu son derece havalı TV'nin sonunda Birleşik Krallık'ta insanların eline geçtiğini görmekten çok memnunuz. 4K OLED paneli ve LG görüntü işleme, en üst sıralarda yer alan diğer setlerine çok benzer.en iyi OLED TV'ler.

LG bunu bir süredir ticari fuarlarda sergiliyor ve ekranın aniden yükseldiğini görmek asla eskimiyor (en azından bizim deneyimlerimize göre, ama kuşkusuz bir tanesiyle yaşamadık).


LG OLED R

(Resim kredisi: LG)

Ekranın iki farklı yüksekliği vardır - bir şeyleri izlemek için tam yükseklik ve yalnızca bir şeridin görülebildiği 'Çizgi Görünümü'. Bu, müzik çalmak veya buna benzer bir şey için güçlü yerleşik ses sistemini kullandığınız zaman içindir - ekran yalnızca o anda ne çalmakta olduğu hakkında görmeniz gerekenleri gösterir.


Bu, LG için bir tasarım gösterisi ve fiyatı, dünyanın en iyileri listemize girme ihtimalinin düşük olduğu anlamına gelse bile, mevcut olması bizi mutlu eden şeylerden biri.en iyi televizyonlar(veya insanların evlerinin %99,99'una).

Daha pratik fiyatlı setler görmek isterseniz (hazır olmadığınız sürece hiçbiri rulo değildir).Ciddengarantinizi geçersiz kılar), listelerimizi deneyin.1000 £ altındaki en iyi TV'lerve best-tv-2020-worlds-best-4k-under-500.