Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Lifesystems Intensity 370 LED el feneri incelemesi: küçük ama son derece parlak bir el feneri

Lifesystems Intensity 370 LED el feneri incelemesi: küçük ama son derece parlak bir el feneri

Herkesin gerektiğinde arabada, garajda veya cepte saklamak için bir el fenerine ihtiyacı vardır - veLifesystems Intensity 370 LED El Feneriküçük, cep dostu meşalelerin gerçekten de çok parlak olabileceğini kanıtlamak için burada. Yoğunluk, ortalama el tipi tasarımınızdan kesinlikle daha parlak olan 370'lik bir maksimum lümene (lümen bir ışığın parlaklığının ölçüsüdür) sahiptir ve ışını da ayarlanabilir. Umut verici – peki bu günümüzle nasıl karşılaştırılır?en iyi meşaleler? Öğrenmek için adımlarını attık. Tam Lifesystems Intensity 370 LED El Feneri incelememiz için okumaya devam edin.


Lifesystems Intensity incelemesi: tasarım ve özellikler

Lifesystems Yoğunluk meşalesi: özellikler

Parlaklık:370 lümene kadar
Aydınlatma modları:
5
Su yalıtımı:IPX6
Güç:2 x AA pil
Ağırlık:150g

Adının 'Yoğunluk' kısmından da anlaşılacağı gibi, bu meşale ışığının parlaklığı ile öne çıkıyor. Fenerlerin parlaklığı lümen cinsinden ölçülür - geceleri iyi bir görünürlük için genellikle 150 lümenin üzerine çıkmanızı öneririz, bu nedenle bu el feneri her şeyin ötesine geçer. Aynı zamanda iyi bir pil ömrü sunar - en az 10 saatlik bir pil ömrü öneririz ve Yoğunluk, düşük yoğunluk ayarlarında sağlıklı bir 60'a sahiptir. Piller daha az çevre dostu bir seçenek olduğundan bu el feneri şarj edilebilir değil, bu üzücü - şarj etmek için iki adet AA pile ihtiyacınız olacak.

Lifesystems Intensity 370 LED El Feneri incelemesi: performans

Intensity 370, ince ve elde tutması kolay bir his verir. 170 g ağırlığındadır ve diğer cep boyutundaki meşaleler kadar hafif değildir, ancak yine de ağır araba meşaleleri gibi daha uzun süre tutmak için ağır hissetmeyecektir. Biraz sıcak ve terli hissettiren plastik yerine kauçuk bir tutuş isterdik. Torcu yanınızda bulundurmanız veya kemerinize takmanız için bir kumaş kayış da vardır.

Intensity'nin en yüksek ayarı gerçekten göz kamaştırıcı derecede parlaktır ve manzarayı 100 fit'e kadar aydınlatabilir. Bu tür bir parlaklığa sık sık ihtiyaç duymanız pek olası değildir, ancak yanıp sönme de dahil olmak üzere beş ışık modu arasında tıklamak kolaydır ve ışının genişliğini kolayca ayarlayabilirsiniz. 370 lümen modu, profesyonel veya taktik bir seçim olarak çalışacak kadar parlak değil, ancak yine de profesyonel meşale modelleri genellikle Yoğunluk'tan çok daha pahalıdır.


Lifesystems Intensity meşale incelemesi: karar

Lifesystems Intensity 370 LED El Feneri basit ama etkili bir tasarımdır - çok parlak ancak cepte taşınabilir ve tutması kolaydır. İnce yapısı, ayarlanabilir ışını ve uygun fiyat etiketi, bunu mutfak çekmecenizde, atölyenizde veya kamp kitinizde kullanışlı olması için mantıklı bir el feneri yapar.