Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Limited Edition Nintendo Switch, BU çarpıcı Pokemon Sword and Shield fragmanından sonra satın alınması gereken bir şey

Limited Edition Nintendo Switch, BU çarpıcı Pokemon Sword and Shield fragmanından sonra satın alınması gereken bir şey

Pokemon Sword & Shield Limited Edition Nintendo Lites,geçen ay açıklandıStandart el bilgisayarları için üç renk grubunun yanı sıra ve henüz bir Switch almadıysanız ve Pokemon serisinin eski veya yeni bir hayranıysanız, en son fragman sizi bir tane için ön siparişinizi vermeye ikna edebilir onların.


  • Nintendo Switch için en iyi oyunlar
  • En iyi Nintendo Switch fırsatları

İki yeni rakip olan Bede ve Marnie'nin ortaya çıkmasının yanı sıra yeni bir grup baş belası Team Yell'in çıkışıyla birlikte hevesli eğitmenlere rekabete bir göz atıldı.

Ve yeni bir bölgenin piyasaya sürülmesinden beklediğiniz gibi, bazı Pokemonların Zigzagoon'un Galarian Formu olan Linoone gibi benzersiz Galar Evrimleri vardır. Fragmanda kendinize bir göz atabilirsiniz:

Yeni titbitler her şeyin yanında duruyorNintendo zaten açıkladısırasıyla Sword ve Shield'de yer alan iki yeni Efsanevi Pokemon, Zacian ve Zamazenta dahil olmak üzere oyun hakkında.

Efsanevi Pokemon, 20 Eylül'deki standart sürümün yayınlanmasından sadece birkaç hafta sonra, 8 Kasım'da piyasaya sürülecek muhteşem Pokemon Sword & Shield Limited Edition Switch Lite konsollarında da süslenecek.


Bazı perakendeciler, ön sipariş sayfalarını diğerlerinden daha hızlı yayınladı ve şaşırtıcı bir şekilde Amazon, Nintendo Switch Lite Limited Edition sayfasının tamamen yokluğuyla birlikte postaya verildi.

Ama yine de siparişlerinizi başka bir yerden alabilirsiniz ve işte, muhteşem yeni avuçiçi cihazınızı oyunun 15 Kasım'daki lansmanı için zamanında aldığınızdan emin olmak için akın edebileceğiniz İngiltere'deki perakendeciler:


Nintendo Switch Lite Pokemon Kılıç ve Kalkan

(Resim kredisi: Nintendo)


Smyths - Nintendo Switch Lite Konsolu - Zacian & Zamazenta Sürümü
Smyths Toys'un ön siparişleri, iki yeni Efsanevi Pokemon'u temsil etmek için camgöbeği ve macenta düğmeli Sınırlı Sürüm gümüşü Nintendo Switch Lite için açıldı.

Şimdi ve sevkiyat tarihi arasında konsolda mümkün olan en düşük fiyatı aldığınızdan emin olmak için Smyths Ön Sipariş Fiyat Taahhüdü ile 199,99 £ için şimdi ön sipariş verebilirsiniz. Anlaşmayı Görüntüle

Littlewoods - Nintendo Switch Lite Konsolu - Zacian & Zamazenta Sürümü
Littlewoods'un ne düşündüğünden emin değiliz, ancak web sitesi Limited Edition Switch Lite'ı Smyths'ten 259.99 £ - 60 £ daha fazla olarak listeliyor.


Littlewoods, şu anda açık olan Pokemon Sword & Shield konsolu için ön siparişleri olan iki İngiliz perakendecisinden biri, yani Smyths bir şekilde biterse, çaresizsiniz ve diğer herkesi bekleyemezsiniz, bu yüzden yetişin, bu son çare olarak görmelisiniz.

Standart modeller şu anda hemen hemen her yerde 199,99 £ 'dan fiyatlandırılıyor, bu nedenle ya Smyths çok büyük bir indirim sunuyor ya da Littlewoods fazla ücret alıyor ve diğer herkesin Limited Edition için ön siparişleri sarı, turkuaz ve gri modeller.

Her iki durumda da, şu anda Smyths'ten daha ucuza alamayacaksınız ve Kasım ayına kadar kaçınılmaz olarak daha fazla oyun ayrıntısı paylaşıldığı için, bu fiyat garantisini ön sipariş vermek ve takmak en iyisidir, tam da isterseniz, isterseniz gördüğünüz şeyin görünümü.

Günün en iyi Nintendo Switch fiyatları 869 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch Console Gri ... 365games.co.uk £ 299,99 Nintendo Switch'i Görüntüle (Gri) ... Nintendo Resmi İngiltere Mağazası £ 299,99 Nintendo Switch Console Selfridges £ 329,99 Düşük Stokları Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime 330 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz