Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Sınırlı sayıda PS5 konsolu muhteşem retro görünümler sunuyor ve ben bir tane istiyorum!

Sınırlı sayıda PS5 konsolu muhteşem retro görünümler sunuyor ve ben bir tane istiyorum!

benimkinde yazdımPS5 incelemesiPS5'in tasarımında 'nefis bir eski okul' vardı, dedim ki 'özel bir duygu yayar, bu da sizi bir konsolun gerçekten başka bir eğlence ve gerçeklerden kaçış dünyasına açılan bir portal olduğu daha harikalarla dolu günlere geri götürür.'


Pekala, şimdi PS5 gerçekten zamanda geri alındı ​​ve bu özel sürüm PS5 konsolunun görünümüyle 1970'lere, modern şok levhası ile bir Amerikan koyu ceviz sert ahşap retro kasasına yerleştirilmiş ve dört konsola monte edilmiş bir huşu oyun teknolojisine sahip. küçük konik metal ayaklar.

Sonuç, PS5'in sadece görünüşte değil, kesinlikle çarpıcı bir yeniden hayal edilmesidir.tamamenstok konsolundan farklıdır, ancak gerçekte ne olduğunu tamamen gizlemeyi de başarır. Sony PlayStation 5'in en üst düzey gizli tasarımı ve üst düzey bir eğlence odasına kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak bir şey.

Aşağıdaki videoyu izleyerek özel sürümü PS5'in nasıl yapıldığına ve her açıdan nasıl göründüğüne göz atabilirsiniz:

Bu özel sürüm PS5 konsolu ve video, YouTube kanalının izniyle gelirKendin Yap Avantajlarısayesinde daha önce Pingtwitter.com'da adından söz ettirenmuhteşem pirinç yeniden tasarımaynı konsoldan.


Yine de, ne yazık ki türünün tek örneği bir özel sürüm istememe rağmen, bu proje için DIY Perks, çekirdek PS5'in iç kısımlarını almaya ve onu kanal tarafından oluşturulan Amerikan koyu ceviz parke ile kaplamaya karar verdi. sadece kasanın malzemesini tasarlayıp özel olarak kesmekle kalmadı, aynı zamanda sistem için de yeni bir soğutma sistemi tasarladı.

Basitçe söylemek gerekirse, harika bir mühendislik ürünü ve son derece özel bir yeni PS5 konsolu. eğer sadecePS5 stokudurum o kadar da kötü değildi PS5'i yeniden tasavvur eden bunun gibi çok daha fazla proje göreceğimize eminim, çünkü stok konsolunun tasarımının bir hayranıyım, başkalarının nasıl olmayacağını tamamen görebiliyorum veya kim daha küçük yapabileceğini düşünüyor.


Aynı zamanda bir fener asıyor ki bizhâlâSony tarafından sunulan herhangi bir resmi yedek kasa plakasına sahip değilsiniz.DBrand gibi üçüncü taraf şirketlerşu anda PS5 konsolunuzun görünümünü değiştirmenin tek yolu.

Öyleyse, yakında daha fazla özel sürüm PS5 konsolları veya en azından bazı özel sürüm kasa plakaları göreceğimizi umuyoruz. Bu arada, en azından bu son DIY Perks yeniden tasarımına huşu içinde bakabilir ve ne kadar ince olduğunu hayal etmeye başlayabiliriz.PS5 İnceolabilirdi.


Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 DualSense Şarj İstasyonu fırsatları pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click Sony DualSense Şarj... Spor Doğrudan 24,99 £ Görünüm Sony PlayStation 5 DualSense... Maplin İngiltere 26,99 £ GörünümPlayStation 5 DualSense... Selfridges £34,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz