Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • Canlı yayın Rusya - Suudi Arabistan dünyanın her yerinden ücretsiz çevrimiçi

Canlı yayın Rusya - Suudi Arabistan dünyanın her yerinden ücretsiz çevrimiçi

Bekleme bitti! Rusya 2018 nihayet yaklaşıyor, bu yüzden bir ay boyunca saf futbol heyecanı yaşayın. Tam olarak fantezi futbolunun konusu olmayabilir, ancak hepsi bugün Rusya ile Suudi Arabistan ile başlıyor ve ondan önce açılış töreni - ve size her şeyi nerede olursanız olun ücretsiz olarak canlı yayınlamanın en iyi yolunu söyleyebiliriz.

Perde kaldırıcılara gelince, bir klasik olması pek olası değil. Aslında, birçok uzmanın yargısına göre bunlar muhtemelen turnuvadaki en kötü iki takımdır. Ancak 2018 FIFA Dünya Kupası'nın başlangıcını sabırla bekliyorsanız, muhtemelen umursamıyorsunuz bile. Sen sadece futbol istiyorsun. Tüm futbol.

Oyuna başlamadan önce bir parıltı var. Açılış töreni, Rusya ile Suudi Arabistan'ın önünde gerçekleşecek. Bu tür onaylanmış ikramlar Robbie Williams (!) Ve ünlü ve Rus sopranosu Aida Garifullina'nın performanslarını içeriyor. Yerel saatle 4.30pm veya BST 2.30 civarında başlayacak.

Ücretsiz Dünya Kupası yayını olmayan bir yerde olsanız veya sadece Birleşik Krallık'ta yayın yapmak istiyorsanız bile, size Rusya ile Suudi Arabistan arasında canlı yayın yapmanın en iyi yolunu ve açılış törenini anlatacağımız için bizimle kalın. kesinlikle her yerden.


İngiltere'de Rusya-Suudi Arabistan maçını canlı yayınlayın

ITV, Birleşik Krallık'taki 2018 Dünya Kupası eyleminin ilkini izlemek için hedefinizdir. Maçları BBC ile eşit şekilde paylaşıyor, ancak bu turnuva için ilk olarak oraya girmeyi başardı. ITV'nin Dünya Kupası canlı yayını, saat 14: 30'da başlayacak ve tablet ve akıllı telefon için TV kanalı, web sitesi ve ITV Hub uygulamalarında olacak.


Alternatif olarak ve özellikle çevrimiçi bir canlı akış yoluyla izlemek istiyorsanız,TVPlayer.com. Gerçekten hızlı, istikrarlı bir akış ve isteğe göre kanal atlama yeteneği sağlar. Oyunun ITV veya BBC'de olup olmadığından emin değilseniz, doğrudan TVPlayer.com'a gidin.

Rusya-Suudi Arabistan'ı dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak nasıl izleyebilirim?


Canlı yayın Rusya - Suudi ArabistanVPN
Yaşadığınız ülke Dünya Kupası'nı göstermiyorsa veya size para ödüyorsa, Birleşik Krallık'taki ücretsiz canlı yayını elde etmenin çok basit bir yolu var. İşin püf noktası, birVPNBu, IP adresinizi değiştirmenize olanak tanır, böylece tamamen farklı bir konumda görünebilirsiniz. Yüzlerce VPN'i test ettik ve şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak Express VPN'i önerebiliriz:

Express VPN (30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir)ve şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz.Express VPN'e göz atın

İndirilip yüklendikten sonra, uygulamayı açın ve bir İngiltere sunucu konumu seçin (çok kolay) ve ardından şu adrese gidin:TVPlayer.comaçılış töreni için saat 14:30 BST / 9:30 ET / 18:30 PT / 23:30 AEST'den itibaren.

Yaşadığım yerdeki ev sahibi Dünya Kupası yayıncısı nedir?

FIFA, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde hangi yayıncıların Dünya Kupası'nı gösterdiğini gösteren çok kullanışlı bir liste hazırladı. Yapabilirsinbelgeyi görmek için buraya gidin.


ITV ve BBC, İngiltere'de maçları eşit olarak paylaştırırken, Fox ve CTV kablo kanalları sırasıyla ABD ve Kanada'da gösteriyor.

İkamet ettiğiniz ülke listeye dahil değilse veya ücretli bir abonelik hizmeti aracılığıyla 2018 Dünya Kupası'nı canlı yayınlamak zorunda olduğunuzu fark ederseniz, her zaman aşağıya gitmeyi düşünebilirsiniz.VPNbunun yerine yol.

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedTunnelBearZenMateWindscribe Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedTunnelBearZenMateWindscribe IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedTunnelBearZenMateWindscribe 2 yılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishVyprVPNNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedTunnelBearZenMateWindscribe NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN12 ay2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay2,50 $ / ay Görünüm-deVyprVPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_cHer Şey İçin En İyisi - # 1 en iyi VPN Torrenting ve P2P trafiği Performans ve güvenlik Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Uyumlu Cihazlar Konum Sayısı İle Çalışır 160 60 70 55 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 4 6 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Deneme Süresi Teslimatı Orta İndirme Disk İndirDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni

Potansiyel müşteri resmi kredisi:fifa.com/worldcup