Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Kilitleme egzersizi: Evde formda kalmanızı sağlayacak en iyi Amazon Alexa ve Fire TV fitness uygulamaları

Kilitleme egzersizi: Evde formda kalmanızı sağlayacak en iyi Amazon Alexa ve Fire TV fitness uygulamaları

Kilitlenmeyi boşver, evde egzersiz yapabilir2021'e uyum sağlamak! Şimdiye kadar, muhtemelen herkesin en az bir Amazon akıllı cihazı vardır, belki birAmazon Yankı Noktasıveya birAmazon Yangın TVsopa ve bunların her ikisi de sadece doğru kelimeleri söyleyerek evde egzersiz yapmak için kullanılabilir. İçin hazırgöbek yağını kaybetmekvemetabolizmayı hızlandırmak? Hemen konuya girelim.


Amazon Echo ve Fire TV cihazlarını kullanarak Alexa'dan size hava durumunu söylemesini istemenin yanı sıra, bir dizi ev antrenmanına da kolaylıkla erişebilirsiniz. Örneğin, 'Alexa, The Body Coach'u başlat' diye sorun. ve çocuklar izlerken hemen ter atacaksınızJoe Wicks ile PEdizüstü bilgisayarda.

Egzersizleri için dışarı çıkmak isteyen ve daha maceraperestler içinfitness takipçisiveyakoşu saati, NSAmazon Yankı Tomurcuklarıişe yarayabilir. Amacınız ister bir mil yürümek, ister 10 koşmak olsun, artık Echo Buds'ınızı takarken 'Alexa, antrenmanımı başlat' diyerek temel fitness bilgilerini takip edebilirsiniz. Alexa, yürüyüşlerinizin ve koşularınızın süresi, adımları, kalorileri, mesafesi ve hızı dahil olmak üzere yürüyüşünüzü veya koşunuzu izlemeye başlayacaktır.

Amazon Yankı Tomurcukları |119,99 £ idi | Şimdi £99,99 | Amazon'da 20 £ tasarruf edin
Amazon Echo Tomurcukları, Amazon'daki 60 sterlinlik bir çift tomurcuktan çok farklı görünmeyebilir, ancak güçlü ses ve yapı kalitesi ve ayrıca bir Amazon Echo cihazından bekleyeceğiniz tüm ek özellikler, daha iyi bir patlama sundukları anlamına gelir. -paranız, özellikle bu indirimli fiyat için.


Amazon Eko (4. nesil)

(Resim kredisi: Amazon)

Alexa ile formda kalın

Vücut Antrenörü:The Body Coach'u deneyin “ diyerek harekete geçme becerisiAlexa, Body Coach'u başlat”. 15 dakikalık tam vücut antrenmanları ve başlangıç ​​seviyesinden orta seviyeye kadar değişen zorluk seviyeleri ile herkes katılabilir.


7 dakikalık Antrenman:7 Dakikalık Antrenman ile yağ yakın ve kalbinizin kısa aralıklarla atmasını sağlayın. Başlamak için Alexa'ya “7 Dakikalık Egzersize Başlayın.” Ardından, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak etkili ve verimli egzersizleri yaparken 420 saniye boyunca terlemeye hazır olun.

Beş Dakika Egzersizi:Core and Cardio, karın bölgenizi şekillendirecek yağ yakma egzersizleriyle dolu, eğlenceli, hızlı hareket eden 5 dakikalık bir rutindir. İş antrenmana geldiğinde paranızın karşılığını alabileceğiniz en büyük patlama budur.


Echo Buds Fitness Tracker:Basitçe söyle 'Alexa, antrenmanıma başla' Yankı Tomurcuklarınızı takarken, Alexa yürüyüşünüzü veya koşunuzu izlemeye başlayacaktır. Antrenmanınız bittiğinde, Alexa uygulamasında önceki antrenmanlarınızın istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.Alexa Uygulamasını açın > Cihazlara dokunun > Eko ve Alexa'ya dokunun > Eko Tomurcuklarına dokunun > Antrenmanlara dokunun

Yepyeni Echo (4. nesil) |89,99 £ idi | Şimdi £69,99 | Amazon'da 20 £ tasarruf edin
Bu Echo...ama şimdi bir top ve disk değil! 'Tamamen yeni' Echo, mükemmel ses kalitesini, yerleşik bir Zigbee akıllı ev merkezini ve küresel kabuğunun altında bir sıcaklık sensörünü birleştirir. Alexa'dan müzik çalmasını, soruları yanıtlamasını, arama yapmasını ve size haberleri, spor skorlarını ve hava durumunu söylemesini isteyin.

FIIT


(İmaj kredisi: FIIT)

Fire TV'de fiit eğitim uygulaması

Fiit eğitim uygulaması, doğrudan Fire TV cihazlarından akış için kullanılabilen bir dizi egzersiz programı sunar. Uygulama, güç ve kardiyo egzersizlerinin yanı sıra 30'dan fazla sertifikalı eğitmenden 600'den fazla sınıf içeren premium bir paketle tamamlandı.

müfreze

(İmaj kredisi: Peloton)

Fire TV'de Peloton uygulaması

NStakım uygulamasıoturma odanızı özel bir fitness stüdyosuna dönüştürmenizi sağlar. Peloton bisiklet dersleriyle tanınır, ancak Fire TV'de güç, tonlama, meditasyon ve yoga seansları da sunar. Herhangi bir ekipman olmadan kullanılabilen birden fazla antrenmanla, sizin ve ev arkadaşlarınızın bir antrenmanı tamamlamak için bir telefon/tablet etrafında toplanmanıza gerek yok.

üst boşluk

(Resim kredisi: Amazon)

Alexa Yoga ve Meditasyon Becerileri

Fearn Cotton Mutlu Yer: Fearne Cotton, stresi azaltmanıza ve zihninizi boşaltmanıza yardımcı olabilecek rehberli meditasyonlarından birinde size rehberlik edecek. Her seferinde yaklaşık üç dakika süren, takip etmeleri hızlı ve basittir.

Headspace: Headspace Alexa becerisiyle günlük meditasyon pratiği oluşturabilir, daha iyi bir gece uykusu için koşullar yaratabilir veya rehberli yürüyüşlere ve koşulara gidebilirsiniz. Basitçe 'Alexa, Headspace'i aç' deyin.

Easy Yoga: Easy Yoga, deneyimli bir öğretmen eşliğinde 10-15 dakikalık sesli yoga rutinlerinde size rehberlik eder. Bir sabah yoga rutini, bir akşam yoga rutini veya enerji verici bir yoga akışı arasından seçim yapın.

  • En iyi yoga matı
  • En iyi yoga bloğu

2021 için Fit Olun!

Bu, Pingtwitter'lerin bir parçası2021 için uygunOcak ayı boyunca devam edecek olan program. Zor bir yıl olacağı kesin olan bu yıla hazırlanmanıza yardımcı olacak diyet, yaşam tarzı ve egzersiz hakkında size ipuçları vermeyi amaçlıyoruz. Garanti edebileceğimiz bir şey var: geçen yıldan daha iyi OLACAK. Ve umarım bundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluruz.

Günümüzün en iyi Amazon Echo Buds, Amazon Echo Studio, Amazon Echo Dot (4. nesil), Amazon Echo Dot Kids ve fırsatlar Echo Studio - Akıllı hoparlör... Amazon Echo Studio Amazon 329 ₺ GörüntüleTüm fiyatları gör Amazon - Echo Dot (4. Nesil)... Amazon Echo Dot (4. nesil) Bing Lee 76 ABD Doları Görünüm Tüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz