Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Logitech G Pro X Wireless Lightspeed incelemesi: birinci sınıf oyun sesi

Logitech G Pro X Wireless Lightspeed incelemesi: birinci sınıf oyun sesi

Logitech G Pro X Wireless oyun kulaklığı, Logitech G PRO X Wireless ... Amazon Prime 199,99 $ Logitech G Pro X Gaming'i görüntüleyin ... Amazon Prime 235,98 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.

Logitech G Pro X Wireless Lightspeed kulaklık, adından da anlaşılacağı gibi, mevcut Pro X'in kablosuz sürümüdür - bu yüzden bir kablo tercih ediyorsanız kontrol edin. Sektördeki en iyi markalardan birinin en iyi kulaklıklarından biri ve aynı zamanda oldukça pahalı.


Logitech bunu ciddi oyuncular için seçkin bir kulaklık olarak pazarlıyor, ancak elbette kablosuz bir kulaklık kullanmanız gereken her şey için işe yarayacaktır. Bunun yalnızca Windows için bir kurulum olduğunu ve bunu bir Mac veya konsolda kullanamayacağınızı belirtmekte fayda var.

Logitech, Bluetooth'u bu özel kulaklık için karışımın dışında bırakmayı seçti, bunun yerine gecikmeyi azaltan ve (en azından bizim deneyimlerimize göre) seçtiğiniz bir Windows cihazına sağlam bir bağlantı sağlayan özel bir 2.4GHz kablosuz çözümü tercih etti.

Şu anda piyasadan seçebileceğiniz her türden ve fiyattan oyun kulaklığı konusunda kesinlikle bir sıkıntınız yok, ancak ayrıntılı Logitech G Pro X Wireless Lightspeed incelememiz, bunların sizin için doğru kulaklık olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır. almak.

Logitech G Pro X Wireless Lightspeed incelemesi: tasarım ve kurulum

Logitech G Pro X Kablosuz Işık Hızı


(İmaj kredisi: Gelecek)

Logitech G Pro X Wireless Lightspeed, tasarım ve stil açısından çok fazla şey yapmaya çalışmıyor ve bizim görüşümüze göre bu bir bonus - kulaklıklar görünüm olarak ince ve basit, ancak yine de birinci sınıf kutular gibi görünüyorlar. onlar. Her bir kulağın yan tarafındaki kazınmış plakaları ve kulaklıkları kafa bandına bağlayan alüminyum ve çelik çatalı severken, yerleşik kontroller büyük ve bulması kolay. Genel olarak, çok şık bir görünüm.

Kurulum çok daha kolay olamazdı: Mikrofonu takın, verilen USB-A vericiyi Windows bilgisayarınıza bağlayın, bağlantının yapılmasını bekleyin ve gidin. Ayrıca kutuda bir şarj kablosu (kulaklıklar için USB-C, bilgisayar bağlantısı için USB-A), bir taşıma çantası ve zaten takılı olan suni deri yerine kumaş kaplama kullanan başka bir kulaklık seti var.

Üstte hafızalı köpük dolgusu ve her şeyi sarmak için daha fazla suni deri ile kulaklık da taktığınızda gerçekten rahat. Kulaklığı yırtma ihtiyacı hissetmeden birkaç saat oyun ve film izleme boyunca mutlu bir şekilde oturabildik Kapatın ve kulaklarımızın nefes almasına izin verin (ve bazen onu taktığımızı unuttuk). Kulağımıza güven verici bir şekilde sıkı bir şekilde oturmayı başardık, elbette kafa şekliniz değişebilir.


Logitech G Pro X Wireless Lightspeed'den daha az paraya çok sayıda oyun kulaklığı mevcuttur, ancak en azından paranın burada nerede harcandığını görebilirsiniz. Sadece birinci sınıf bir kit gibi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda cihazın görünümüne çok fazla düşünce ve dikkat gösterildiğini gösteren birkaç akıllı tasarım dokunuşuna sahip. Yine de yanıp sönen ışıklar istiyorsanız, başka bir şey satın almanız gerekecek.

Logitech G Pro X Wireless Lightspeed incelemesi: özellikler ve ses

Logitech G Pro X Kablosuz Işık Hızı

(İmaj kredisi: Gelecek)

Hiç şüphe yok: Logitech G Pro X Wireless Lightspeed kulaklıktan gelen ses harika. İster oyun oynayın ister bir film izleyin, kulaklıklar sizi hareketin tam ortasına koyar; ses spektrumunun her iki ucundaki sesler iyi korunmuş ve iyi kalibre edilmiştir. Bilgisayar hoparlörlerine geri dönmek zorunda olmak aslında bir hayal kırıklığı yaratıyor (tabii ki hoparlörlerinize bağlı olarak).

Formatı destekleyen bir şey çalmanız veya izlemeniz koşuluyla, burada gerçekten iyi gelen 7.1 surround ses sesine özel bir şapka ipucu (eğer değilse simüle edilmiş efektler mevcuttur). Logitech ayrıca burada DTS Headphone: X 2.0 standardı için destek ekledi ve bu, en son sanal 3D surround ses emülasyonuna sahip olduğunuz anlamına geliyor. Bas, tiz ve orta seslerin tümü kristal netliğinde netlikte gelir ve iyi dengelenmiştir ve bu, ses kalitesi açısından kesinlikle lig tablosunun en üst noktasında yer alır.


Kulaklıkla geçirdiğimiz süre boyunca herhangi bir gecikme veya kesinti sorunu yaşamadan kablosuz bağlantıda hiçbir sorun yaşamadık. Cihazla elde edemediğiniz şey, herhangi bir tür aktif gürültü engellemedir, ancak bu büyük bir sorun değildir ve kulaklıklar, yine de kulaklarınıza sabitlediğinizde dış sesleri engellemede oldukça iyidir. Logitech donanımı için her zaman olduğu gibi, ekolayzer ön ayarları vb. İle oynamak istiyorsanız (ve tabii ki yeni ürün yazılımı sürümlerini yüklemek) G Hub yazılım yüklemesi mevcuttur.

Çıkarılabilir mikrofon eki, size masaüstündeki G Hub yazılımıyla yönetilen çok sayıda farklı filtreleme seçeneği sunmak için Blue Vo! Ce teknolojisini (evet, bu bir ünlem işaretidir) kullanır. Mikrofon ses kalitesi, Logitech G Pro X Wireless Lightspeed tarafından başka her yerde ayarlanan yüksek çubukla belki de pek yüksek olmasa da, kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacak ve kendimizi oyunlar ve grup videosu üzerinden çok iyi anlaşılmayı başardık. benzer aramalar. Logitech, 20 saatlik oldukça etkileyici bir pil ömrü ve 15 metrelik (49 fit) bir kablosuz menzil olduğunu iddia ediyor ki bu bize doğru geliyor.

Logitech G Pro X Wireless Lightspeed incelemesi: fiyat ve karar

Logitech G Pro X Kablosuz Işık Hızı

(Resim kredisi: Logitech)

Logitech uzun süredir oyun aksesuarı işinde ve kaliteli ürünler için buna güvenebilirsiniz, buna hiç şüphe yok - ve G Pro X Wireless Lightspeed, şirketten bir başka üst düzey oyun kulaklığı. yatırım yapmaya karar verirseniz kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacak. Kuşkusuz fiyat yüksek tarafta, ancak genel olarak, kulaklıklar hemen hemen istenen fiyatı haklı çıkarıyor.

Bunu bir Windows bilgisayara bağladığınızda, kulağınıza aktardığınız sesin kalitesi konusunda kesinlikle hiçbir tartışma yoktur: her tür ses seviyesinde her tür ses seviyesinde, 50 mm sürücüler, vermeyen ses üretir. hayal kırıklığına uğratır (ve çoğu durumda surround ses). Logitech, bunu standart ses performansının üzerinde bir şey isteyenler için birinci sınıf bir seçenek olarak pazarlıyor ve bu bağlamda hedefi tutturuyor.

Windows bilgisayarlar dışında herhangi bir cihaz için kablolu bağlantı seçeneğinin olmaması veya desteğinin olmaması, Logitech G Pro X Wireless Lightspeed kulaklığının birkaç dezavantajından biridir, ancak ne zaman gireceğinizi biliyorsunuz. Aniden macOS desteği eksikliği ile pusuya düşecek gibi değilsiniz, ancak yalnızca gerektiğinde kullanmak için bir yedek olarak dahil edilmiş kablolu bir seçeneği görmeyi seviyoruz.

Sonuç olarak, video sohbetler, film izleme ve müzik dinleme için size iyi hizmet verecek oyuncular için harika bir paket. Fiyat ve bunun yalnızca Windows'a özel bir kulaklık olması gerçeği, kesinlikle mükemmel bir puan almasını engelliyor, ancak elbette bunu bir Windows bilgisayar için satın alıyorsanız ve bütçeniz varsa bu bir sorun olmayacak bunu karşılayabilecek durumda. Şu anda piyasadaki en iyi oyun kulaklıklarından biri.