Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Logitech MX Anywhere 3 fare incelemesi: mükemmel bir cep işaretleme cihazı

Logitech MX Anywhere 3 fare incelemesi: mükemmel bir cep işaretleme cihazı

Logitech MX Anywhere 3 anlaşmaları Logitech MX Anywhere 3 ... Amazon Prime 79,99 $ Logitech MX Anywhere 3'ü Görüntüle ... Amazon Prime 79,99 $ Logitech MX Anywhere 3'ü Görüntüle ... Amazon Prime 79,99 $ Görüntüle En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz tarafından desteklenmektedir

Logitech MX Anywhere 3 mouse ile, kutuyu açmadan önce ne alacağınızı neredeyse tam olarak biliyorsunuz: Logitech yıllardır bunun gibi en kaliteli çevre birimleri üretiyor ve bu, bir serinin en sonuncusu. zatenmükemmel bir üne sahip.


'Her Yerde' adından da anlaşılacağı gibi, bu, hareket halindeyken bilgi işlem için bir fare. Kimse bir masaüstü bilgisayarla kullandığınızdan söz etmeyecek, ancak MX Anywhere 3'ün kompakt boyutları, seyahatlerinizde bir dizüstü bilgisayarla kullanmak için onu mükemmel hale getiriyor.

Fare bir USB-C kablosuyla şarj olur ve bu kabloyu bilgisayarınıza bağlı tutmak için kullanabilir veya tasmasını bırakıp kablosuz olarak kullanabilirsiniz - standart Bluetooth üzerinden veya Logitech'in kendi ısmarlama kablosuz sistemi üzerinden çalışır. (bir USB-A alıcısı dahildir).

Bunun sizin ve masanız için bir sonraki fare yükseltmesi olup olmadığını merak ediyorsanız, Logitech MX Anywhere 3 incelememiz size şu ya da bu şekilde söylemelidir: bilmeniz gereken tüm temel özellikleri ve özellikleri pil ömrü perakende fiyatına.

Logitech MX Anywhere 3 fare incelemesi: tasarım ve kurulum

Resim 1/2

Logitech MX Anywhere 3


(İmaj kredisi: Gelecek)
Resim 2/2

Logitech MX Anywhere 3

(İmaj kredisi: Gelecek)

100,5 mm x 65 mm x 34,4 mm (3,96 inç x 2,56 inç x 1,35 inç) ölçülerindeki Logitech MX Anywhere 3 çok kompakt bir faredir: Elleriniz büyük taraftaysa, fare sağa sığar avucunuzun içindeyseniz ve düğmelere düzgün bir şekilde ulaşmak için tutuşunuzu biraz sıkmanız gerekebilir. Takas, cihazın çok taşınabilir olması ve yalnızca 99 gram (veya 3.49 ons) ağırlığındaki bir dizüstü bilgisayar (veya hatta bir tablet) ile taşınması kolay olmasıdır. Onu elinize aldığınızda orada olduğunu bile fark etmezsiniz.


Hem görünen hem de iyi hissettiren dokulu plastik sayesinde fare elde tutması rahattır. Aralarından seçim yapabileceğiniz iyi bir renk seçeneği de var: koyu gri, açık gri ve pembe. Dizüstü bilgisayarınızın şekli ve kasası ne olursa olsun, MX Anywhere 3'e geldiğinde size uyan bir şey bulabilmelisiniz.

Tüm düğmeler keskin ve duyarlıdır ve fareyi tutarken başparmağın altına aldığınız ekstra dokulu etkiyi seviyoruz. Daha büyük MX Master 3'ün elektromanyetik kaydırma tekerleği taşındı, bundan çok memnunuz - süper hassas ve gerçekten iyi ağırlıklı ve bunun için yazılımda da birçok özelleştirme seçeneği var.


Kurulum çok daha basit olamazdı: Sağlanan USB-C kablosuyla, Bluetooth aracılığıyla veya birlikte verilen USB-A alıcısıyla bağlanabilirsiniz. Windows makinemizde gerekli sürücüler ve yazılımlar otomatik olarak indirilmeye başlandı, ancak fare Mac'lerde de çalışacak. Logitech Master serisindeki diğer cihazlarda olduğu gibi, en fazla üç cihaz bağlayabilir ve tabandaki düğmeyi kullanarak aralarında geçiş yapabilirsiniz.

Logitech MX Anywhere 3 fare incelemesi: özellikler ve performans

Logitech MX Anywhere 3

(İmaj kredisi: Gelecek)

Hiç şüphe yok ki Logitech MX Anywhere 3'ü kullanmak gerçek bir keyiftir - 4.000 DPI hassasiyet, malzemelerin kalitesi ve o harika kaydırma tekerleği gibi gerçekten parlıyor. Yan düğmelerden birini basılı tutun ve kaydırma tekerleği ekranı yatay olarak hareket ettirecektir, bu da bol miktarda bulunan bir fareye başka bir hoş dokunuş.

Logitech, farenin içindeki 500 mAh pilin tam şarjıyla 70 günlük kullanım yapabileceğinizi söylüyor ve bunu tam olarak test edemesek de buna inanabiliriz. Ayrıca, test edebildiğimiz tek bir dakikalık şarjla üç saatlik kullanım elde edebilirsiniz - iddia yeterince doğru görünüyor, ancak tabii ki hepsi farenizi ne kadar hareket ettirdiğinize bağlı.


Web'den indirebileceğiniz ücretsiz Logitech yazılımı, fareyi ve kurulumunu yapılandırmak için birçok yol sunar: kaydırma hızını, fare hassasiyetini ve daha fazlasını ayarlayabilir ve hatta belirli uygulamalar için özel düğme kısayolları oluşturabilirsiniz. Uygulama, ürün yazılımı güncellemeleri söz konusu olduğunda bile her şeyi düzgün bir şekilde halleder.

Çoğunlukla, faredeki varsayılan ayarlarda iyiydik, ancak ihtiyacınız olduğunda özelleştirme seçeneklerine sahip olmak güzel. Tıklamadan seçmeye ve kaydırmaya (ki bu, davranışınıza bağlı olarak akıllıca hızlanır ve yavaşlar) hepsi birinci sınıftı ve Logitech MX'e yatırım yaparsanız performans açısından herhangi bir şikayetiniz olacağını düşünmüyoruz. Her yerde 3.

Logitech MX Anywhere 3 fare incelemesi: fiyat ve karar

Resim 1/2

Logitech MX Anywhere 3

(Resim kredisi: Logitech)
Resim 2/2

Logitech MX Anywhere 3

(Resim kredisi: Logitech)

Logitech MX Anywhere 3, Logitech Master serisinin en iyi özelliklerini bir araya getirir ve bunları çok taşınabilir bir pakete yerleştirir: üç cihaz arasında hızlı geçiş yapma yeteneği, elektromanyetik, premium gibi özelleştirme seçenekleri yelpazesi gibi önemli bir özelliktir. Farenin büyük kardeşinden ödünç aldığı kaydırma tekerleği.

79.99 £ / $ 79.99 fiyatıyla MX Anywhere 3, bilgisayarınızla birlikte gelen çevre birimlerinden çok daha fazlasını yapmayan bir çevre birimi için pahalıdır. Bununla birlikte, çoğu departmanda daha üstün görünen ve hissettiren bir şeye yatırım yapmak istiyorsanız, bu cihazın gerçekten size çok uygun olabileceğini düşünüyoruz.

Ana çekincelerimizden biri, daha büyük, daha iyiMX Master 3çok fazla para için değil. Nakit paranızla ayrılmadan önce kesinlikle daha küçük modeli istediğinizden emin olun - bu, yalnızca çok dar alanlarda manevra yapabilen ve bir dizüstü bilgisayar çantasına kolayca yerleştirilebilen ve işe yarayan bir şeye ihtiyacınız varsa gerçekten en iyi seçenektir. hemen hemen her yerde.

En iyi taşınabilir farelerden birini istiyorsanız, Logitech MX Anywhere 3 tam size göre. Kullanımı bir zevktir, son derece doğru ve duyarlıdır ve özelleştirme yazılımıyla birlikte dakikalar içinde kurulabilir. Test ettiğimiz süre boyunca hiçbir bağlantı sorunumuz olmadı ve bunu tavsiye etmekten memnuniyet duyuyoruz.