Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Logitech MX Keys ve MX Master 3 incelemesi: üstün klavye ve fare kombinasyonu

Logitech MX Keys ve MX Master 3 incelemesi: üstün klavye ve fare kombinasyonu

Logitech'in yeni bir klavyesi ve Master serisi olarak etiketlediği yeni bir faresi var - bunlar sadece web sitelerinde gezinmek ve Twitter üzerinden tıklamak için çevre birimleri değil, işlerini halletmek isteyen güçlü kullanıcıları ve yaratıcıları hedefleyen giriş cihazları.


Birinci sınıf malzemeler ve tasarım, özellik yığınları ve uygun yüksek fiyatlar ile, MX Keys klavyesi ve MX Master 3 fare gerçekten yalnızca Windows veya Mac bilgisayarları için en iyi donanımı isteyenlerin ilgisini çekecektir (her ikisi de desteklenmektedir) .

Birkaç gündür fare ve klavye kombinasyonunu deniyoruz ve düşüncelerimizi aşağıda bulabilirsiniz: her iki cihaz da ayrı ayrı alınabilir, ancak birlikte çalışmak üzere tasarlandılar (hiçbirini tespit edemedik. ancak web'de paket anlaşmaları).

Örneğin, Logitech'in ücretsiz bir eklenti programıyla, hem klavyeyi hem de fareyi aynı anda birkaç Windows ve Mac sisteminde kullanabilirsiniz - evde bir masaüstü ve dizüstü bilgisayarınız varsa veya kullanmanız gerekiyorsa mükemmeldir. birden çok platformda çalışın.

Klavye: Logitech MX Tuşları

Logitech MX Anahtarları


(İmaj kredisi: Gelecek)

Logitech MX Anahtarlarını görünüm açısından hata yapmak zordur - bu, özellikle tuşlar arkadan aydınlatıldığında muhteşem bir görünüme sahip bir klavyedir. Güven verici derecede sağlam ve ağırdır ve bazı gizli lastik ayaklar sayesinde masanızın üzerinde kaymaz. Bunu yazmak bir zevk, ki bu oradaki her klavye için söyleyebileceğiniz bir şey değil - ama çok az seyahat, dizüstü bilgisayar tarzı yazma, bu yüzden tercih ettiğiniz şey bu değilse uyarın.

Klavye, tam boyutlu bir sayısal tuş takımı ve tam boyutlu imleç tuşları için yeterince büyüktür (özellikle bizim için mutluyuz). En üstte, ihtiyacınız olursa işlev tuşları olarak ikiye katlanan medya oynatma kısayollarına sahipsiniz. Köpükten yapılmış resmi bir bilek desteği var, ancak ekstra maliyeti - doğrudan Logitech'ten 17 £.


Klavye kullanımda değilken pilden tasarruf etmenizi sağlayan güç düğmesi gibi (Logitech, şarjlar arasında en az 10 gün alacağınızı söylüyor), tuşların arkasındaki arka ışıkların yalnızca parmaklarınız olduğunda görünmesi gibi akıllı dokunuşlar baştan sona görünür. onlara yakın. Şarj işlemi, klavyeyi kablolu modda kullanmanıza da izin veren bir USB-C kablosuyla yapılır. Kablosuz olarak, seçenekleriniz Bluetooth veya dahili bir USB alıcısıdır, bu yüzden seçiminizi yapın.

Bunu, üç adede kadar Windows ve Mac sistemi arasında geçiş yapmak için de mükemmel bulacaksınız (yukarıda bahsettiğimiz gibi, Logitech bu konuda yardımcı olacak yazılımlar sunar): belirli düğmeler ikiye katlanır, bu nedenle örneğin bir Cmd / Alt düğmeniz var, ve bir Seçenek / Başlat düğmesi. Üst satırda, farklı sistemleriniz arasında geçiş yapmak için kısayol tuşları bulunur; bu nedenle, masaüstünden masaüstüne, dizüstü bilgisayardan masaüstüne ve ardından tekrar geri sorunsuz bir şekilde geçebilmelisiniz.


Günün en iyi Logitech MX Keys fırsatları Logitech MX Keys Advanced ... Amazon Prime 84,99 $ Logitech MX Anahtarlarını Görüntüle Gelişmiş ... Lenovo USA99,99 GörünümLogitech MX Keys Moment99,99 GörünümLogitech MX Anahtarları ve MX ... Dell199,98 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Fare: Logitech MX Master 3

Logitech MX Master 3

(İmaj kredisi: Gelecek)

Logitech MX Keys klavyesi hakkında söylediklerimizin çoğu Logitech MX Master 3 fare için de geçerlidir - yumuşak mat kauçuklu bir hisle dokunması hoş ve rahattır ve elinize düzgün bir şekilde oturur (varsayarsak Eliniz ortalama büyüklükte tabii). Yine, Bluetooth veya USB ile bağlanabilirsiniz ve yine üç ayrı sisteme kadar desteklenir.

Şarj etme ve yeniden şarj etme işlemi bir USB-C bağlantı noktası üzerinden gerçekleşir; bu, gerekirse bunu kablolu fare olarak da kullanabileceğiniz anlamına gelir. Logitech, pil ömrünün yaklaşık 70 güne kadar iyi olması gerektiğini söylüyor, ancak elbette ne kadar tıklama ve kaydırma yapacağınıza bağlı. Kesinlikle söyleyebileceğimiz şey, bunu kullanarak uygulamalarda dolaşmaktan zevk aldığımızdır.

Saniyede 1.000 satır kaydırabilen çelik kaydırma tekerleğinin yanı sıra, görünüşe göre yanda çelik bir kaydırma tekerleği de var. Daha sonra, her zamanki sol ve sağ düğmelerin üstünde, yanda üç tane daha bulunur; bunların tümü, Logitech'in yazılımı aracılığıyla programlarınızdaki belirli eylemler ve kısayollarla çalışmak üzere yapılandırılabilir.


İnç başına 4.000 nokta sensör ekleyin ve bu farenin çok daha üstün olabileceği yolları düşünmek zor. Logitech MX Master 3'ü aldıktan sonra standart ofis faremizi kullanmaya geri dönmek konusunda kesinlikle isteksizdik ve ciddi ileri düzey kullanıcıların çeşitli düğme ve kaydırma tekerleği seçeneklerinden daha da fazlasını elde ettiğini hayal edebiliyoruz.

Günümüzün en iyi Logitech MX Master 3 fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi Logitech MX Master 3 Advanced ... Amazon Prime 89,99 $ Önerilen Perakendeciyi Görüntüle Logitech MX Master 3 ... HP (ABD) 94,99 $ Logitech MX Master 3 Wireless'ı Görüntüle ... Dell99,99 GörünümLogitech MX Master 3 Advanced ... Lenovo ABD99,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Logitech MX Keys ve MX Master 3 incelemesi: fiyat ve karar

Logitech MX Master Serisi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Logitech MX Keys klavyesi ve Logitech MX Master 3 fare, güçlü, üstün bir giriş aygıtı seti isteyen, ancak oyun çevre birimlerine gitmek zorunda kalmayan kullanıcılar için tüm o şatafatlı yanıp sönen ışıklar ve özel klavye kısayollarıyla o tatlı noktayı vurdu asla kullanmayacaksın.

Bunun yerine Logitech, bu cihazların aynı masada Mac'ler ve PC'ler üzerinde çalışarak oyunlarını ilerletmek isteyen yaratıcılara, kodlayıcılara ve ofis çalışanlarına hitap etmesini istiyor. Bu kategorilere uyuyorsanız ve bir klavye ve fare için ciddi bir parayla ayrılamıyorsanız, Master serisi sizin için olabilir.

Hem klavye hem de fare, kısayollar ayarlamanıza, pil seviyelerini kontrol etmenize vb. İzin veren ücretsiz Logitech Options yazılımıyla çalışır. Giriş cihazlarınızla bir sonraki seviyeye geçmek istiyorsanız kesinlikle çekici olacak profesyonel bir paket - onları kullanırken kesinlikle klavyeyi veya fareyi arızalayamadık.

En son fiyatlar için bu sayfadaki widget'ları kontrol edin, ancak masraf sizi geciktirebilecek bir faktördür:iyi ChromebookLogitech MX Keys klavye ve Logitech MX Master 3 mouse ile yaklaşık aynı fiyata. Yine de harcayacak paranız varsa, bu çevre birimleri hayal kırıklığına uğratmayacaktır.