Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Logitech'in iPad Pro Folio Touch'ı Apple Magic Keyboard kafa derisini hedef alıyor

Logitech'in iPad Pro Folio Touch'ı Apple Magic Keyboard kafa derisini hedef alıyor

Apple iPad Probugün dünyanın en iyi tableti - bu nedenle şu anda Pingtwitter'lerin en üstünde yer alıyoren iyi tabletlersatın alınabilecek 'en iyi premium tablet' olarak rehberlik edin.


Ve basitçe söylemek gerekirse, en iyi ürünler en iyi aksesuarları hak eder, bu Logitech'in açıkça farkında olduğu bir şeydir. Çünkü yepyeni birbasın bülteniLogitech web sitesinde, 11 inç iPad Pro modeli (1. ve 2. nesil) için izleme dörtgenine sahip yeni bir esnek klavye kılıfı olan Folio Touch'ı duyurdu.

  • iPhone 12 sızıntısı, iPhone 13'e göre MASSIVE avantajıyla geleceğini söylüyor
  • Oyuncular, God of War 2'nin Sony PS5'te neden EPIC olacağını açıklıyor

Logitech #FolioTouch ile verimlilik moduna girin: 11 inç iPad Pro (1. + 2. nesil) için klavye kılıfı. Bu esnek, çok yönlü kılıf, iPad Pro'nuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için entegre bir izleme paneli, katlanabilir klavye + ayarlanabilir destek çubuğuna sahiptir. https://t.co/Gy0kwCF7dT pic.twitter.com/rJRAbAaWmv16 Temmuz 2020

Logitech Folio Touch, & zwnj; iPad Pro & zwnj; için tasarlanmış izleme paneline sahip ilk klavyedir. ve Apple’ın Magic Keyboard'una göre daha ekonomik bir alternatif. Yine de Logitech'in izleme paneline sahip ilk klavye değil.

Logitech daha önce, 7. nesil iPad ile iyi hizmet veren izleme paneline sahip bir klavye olan Combo Touch'ı piyasaya sürdü.& zwnj; iPad & zwnj; Hava, ve10,5 inç iPad Pro & zwnj;.


Özelliklerle ilgili olarak, kasa esnektir, böylece 40 derecelik bir açıya kadar katlayabilirsiniz. Logitech Folio Touch, dizüstü bilgisayar kullanmaya benzer bir deneyim sunan yazma, okuma, görüntüleme ve eskiz gibi dört kullanım modunu da destekler.

Folio Touch ayrıca iPad Pro'nun köşeleri ve arkası ve tabii ki ekran için koruma sağlar.

Logitech Folio Touch


(Resim kredisi: Logitech)

Kılıf ayrıca iPadOS için (Apple'ın Magic Keyboard'unda eksik olan) tam bir arkadan aydınlatmalı kısayol tuşu içerir ve parlaklığını oda aydınlatmasına göre ayarlayabilirsiniz.

Logitech Folio ayrıca Apple Pencil için bir yer sağlar. İzleme paneli, üretkenliği artıran kaydırma, kaydırma, uygulama değiştirme ve çift dokunma için çoklu dokunma hareketlerini destekler.

Şarj etme konusunda endişelenmenize gerek yok, Folio Touch gücünü, Folio Touch ve iPad pro arasında eşleştirme sağlayan Apple'ın Smart Connector sayesinde iPad Pro'nun kendisinden alıyor, bu da Bluetooth'a veya kılıfın ayrı olarak şarj edilmesine gerek olmadığı anlamına geliyor.

Günün en iyi Apple iPad Pro 12.9 fiyatları 26 Amazon müşteri yorumu Apple iPad Pro (32GB, Wi-Fi, ... Amazon Prime $ 489 Apple iPad Pro 12.9 'u görüntüle (64GB, ... BHPhoto799 GörünümApple - 12,9 İnç iPad Pro ... En İyi Fiyat 1.049,99 Dolar Apple 12.9 inç iPad Pro'yu Görüntüleyin ... Macy's 1.099 $ Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Çocuklar için en iyi tabletler