Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Yüzüklerin Efendisi: Gollum, PS5 ve Xbox Series X için onaylandı

Yüzüklerin Efendisi: Gollum, PS5 ve Xbox Series X için onaylandı

Gelecek olanlar arasında seçim yapmaya çalışan bir fantezi hayranı mısınız?PS5veXbox Series Xkonsollar? Pekala, şanslısınız: Hangisini satın aldığınız önemli değil, çünkü yine de Orta Dünya'ya geri döneceksiniz. Daedalic Entertainment daha önce yakında çıkacak olan Yüzüklerin Efendisi: Gollum'un her iki konsolda da yayınlanacağını ima etti, ancak şimdi geliştirici durumun böyle olduğunu doğruladı.


Oyunun arkasındaki yaratıcı beyinler, Mart 2019 duyurusundan bu yana ilk kez bazı bilgiler de verdi. Shadow Of War (bizim oyunlarımızdan biri) gibi diğer Orta Dünya oyunlarından farklı olaraken iyi Xbox One oyunlarıHiç), evrene Peter Jackson'ın filmlerinden tamamen farklı bir bakış açısı getiriyor.

  • İşte Xbox Series X'i devirmek için Sony'nin PS5 silahı - ve bu bir PlayStation değil
  • En İyi PS5 Oyunları
  • Xbox Series X haberleri ve özellikleri

Gollum, Andy Serkis'in Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerindeki inanılmaz performansına dayanmayacak. İle bir röportajdaEdge Dergisi, Daedalic Entertainment sanat yönetmeni Mathias Fischer, Gollum'un tasviri de dahil olmak üzere içeriğin çoğunun J.R.R.'nin kitaplarından alınacağını söyledi. Tolkien.

Fischer, 'Tolkien başlangıçta Gollum için bir boyut referansı vermedi, bu yüzden ilk çizimlerde devasa! Bataklıktan çıkan bir canavara benziyor. & Rdquo;

Kıdemli yapımcı Kai Fiebig ekliyor: '[Biz] sadece filmleri izleyenleri kızdırmak istemiyoruz. Ama kısaca Andy Serkis'e benzemiyor. '


Yüzüklerin Efendisi: Gollum

Yakında çıkacak aksiyon-macera oyununun logosu.


(Resim kredisi: Daedalic Entertainment)

Smeagol ve Gollum birbirlerinin bölünmüş kişiliğiyle boğuşurken ve oyuncuya farklı tavsiyelerde bulunurken, hem PS5 hem de Xbox Series X sürümlerinde çok sayıda gizli mekanik ve birkaç ilginç hikaye seçeneği görmeyi bekleyin. Oyuncu madalyonun hangi tarafını dinleyeceğini seçecek ve bu da hikayenin sonucunu değiştirecektir.

Daedalic ekibi ayrıca ilginç bir ipucu daha veriyor: süper korkutucu Yüzük Tayfları veya uygun Tolkien inekleri tarafından bilindikleri adıyla Nazgûl de hikayede yer alacak.


Fischer şöyle diyor: 'Bunlar ilginç bir meydan okumaydı, çünkü daha geniş anlatımda nerede oldukları çok iyi belgelendi ... Bence bizimki daha az havalı olanlar. Onlar grubun davulcusu ve basçısıydı. Ama onları daha popüler hale getirme şansımız var! & Rdquo;

Oyun, 2021'de PC, Xbox Series X ve PS5 dahil olmak üzere 'o zamanki tüm ilgili platformlar' için piyasaya sürülecek. Maalesef, LOTR: Gollum yeni nesil bir lansman oyunu olmayacak, ancak bu yılın sonlarında her iki konsolun lansman tarihlerine yaklaştıkça, ilgili sabit oyun hakkında daha fazla şey öğreniyoruz. Bu alanı izle.

Bunu beğendin mi?

  • GodfallPS5'e özel ilk lansman oyunu
  • Nintendo Anahtarı 2: bildiğimiz her şey
Günümüzün en iyi Sony DualShock 4 fiyatları 439 Amazon müşteri yorumu Düşük Stok İndirimli Fiyat Sony PlayStation DualShock 4 ... Amazon Prime 41,96 £ 25,81 £ Sony PS4 DualShock 4 V2'yi görüntüleyin ... argos.co.uk49,99 GörünümSony DUALSHOCK4-BLUE Hughes £ 54.99 Ea Sports'u Görüntüle Fifa 21 Dualshock 4 ... Ebuyer£ 68,99 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası teklifi 560 Amazon müşteri yorumu Xbox Elite Series 2 Wireless ... Currys PC World 159 £ Düşük Stokları Görüntüle Xbox One Elite Kablosuz ... Amazon Prime 199,99 £ Xbox Elite Wireless'ı Görüntüleyin ... Amazon Prime £ 529,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz