Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Lululemon Tersinir Mat incelemesi: adanmış yogiler için iki yoga matı bir arada

Lululemon Tersinir Mat incelemesi: adanmış yogiler için iki yoga matı bir arada

Lululemon Ters Çevrilebilir Mat fırsatları

Lululemon'un Tersinir Matı, ciddi yogiler için idealdir. Plastik bir poliüretan tabaka ve bunun altında doğal bir kauçuk taban ile kaplanmış bu mat, her iki dünyanın da en iyisini sunar ve isterseniz harika bir seçimdir.en iyi yoga matıtüm olasılıklar için.

Terleme sırasında iyi performans gösterirsıcak yogapoliüretan tabaka kavramaya yardımcı olmak için nemi emdiği için pratik yapın ve ters tarafı (tam anlamıyla) doğal kauçuk tabanın daha sade, daha az terli uygulamalar için mükemmel bir yüzey sağlamasıdır. 78 ABD Doları / ABD Doları'ndan geliyor£58ancak mevcut en iyi paspaslardan biri gibi çalışır.

Lululemon Tersinir Mat, düzenli, günlük bir uygulamaya dayanabilir ve parçalanmaz veya sürtünmeden dolayı herhangi bir bozulma belirtisi göstermez. Bu nedenle ciddi, kendini adamış yogiler için idealdir. 3 mm ve 5 mm varyantları mevcuttur, ancak biz eskisini test ettik. Tam Lululemon Tersinir Mat incelememiz için okumaya devam edin.

  • Öğrenmekyoga matı nasıl temizlenirve uçtan uca formda tutun
  • Şunlardan birini alen iyi yoga havlularıterli seanslar için

Lululemon Tersinir Mat: Performans

Her türlü uygulamaya dayanabilecek bir mat arıyorsanız, işte bu. Sadece matın poliüretan tarafında mükemmel bir tutuşa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda doğal kauçuk taban ile daha sessiz uygulamalar ve hatta bir meditasyon uygulaması için başka bir seçeneğiniz de vardır. Bu, yeterli tutuş sağlayan engebeli bir dokuya sahiptir, ancak aslında daha dikkatli bir yaklaşım için, pratik yaparken matınızla bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için aslında oradadır.


Poliüretan tarafı pürüzsüz ve parlaktır. Bu matın ne kadar çok yönlü olduğunu ve bir arada iki matın olması gerçeğini seviyoruz. Doğal kauçuk taban, yalnızca asla kullanmadığınız taraf değildir. Uyarlanabilir, tıpkı uygulamamızın olması gerektiği gibi.

Poliüretan taraf inanılmaz bir tutuş sunar ve düzenli aşınma ve yıpranma açısından oldukça tahrip edilemez. Paspas, diğer bazı paspasların yaptığı gibi ellerinizin ve ayaklarınızın altından yırtılarak parçalanmaz, ancak kolayca işaretlenir. Yağlı parmaklar veya alınlar gibi cildinizdeki herhangi bir yağ, ne yazık ki bu mat üzerinde iz bırakacaktır. Ancak sabunlu su ile silebilirsiniz ve bunlar bir dereceye kadar çıkarılabilir.


Tek dezavantajı, bu matın poliüretan tarafında kolayca çizilmesidir. Herhangi bir geçişte ayak parmaklarınızı sürüklerseniz, matınızda ne yazık ki yerinden kıpırdamayan izler bırakabilir. (Ve eğer bir yavru köpeğiniz varsa, dikkatli olun! Bu paspas köpekler için lezzetlidir ve tırmalamak için harika bir yüzey sağlayarak o pençe izlerini sonsuza kadar görünür halde bırakır!)

Lululemon Tersinir Mat


(İmaj kredisi: Kat Bayly)

Ancak doğal kauçuk tarafı esnektir. Çizmez, ovalamaz veya yağlı izlerle lekelenmez (bu muhtemelen baz için derin renk seçiminden kaynaklanmaktadır). Her türlü terli veya yağlı iz, sabunlu su ile diğer tarafa göre çok daha başarılı bir şekilde silinebilir. Doğal kauçuk taban, ne yazık ki süper tutuşlu taraf kadar kullanılmayacak, ancak doğal kauçuk için inanılmaz derecede zor. Biraz gözden kaçıyor ama olmamalı. Bu taraf, yoga matlarının çevre dostu dünyasında gerçekten güçlü bir rakip sunuyor.

Lululemon Tersinir Mat: Konfor

Lululemon Tersinir Mat çeşitli kalınlıklarda mevcuttur, ancak bu inceleme yalnızca 3 mm derinliğindeki matı kapsar. Ayrıca 5 mm'lik Tersinir Mat'ı ve ayrıca 5 mm'de 'büyük' bir seçenek (ekstra uzun ve geniş) alabilirsiniz. Lululemon, 1,5 mm'de 'Tersinir (Un) Mat' adlı bir seyahat versiyonu bile yapıyor.

3 mm'lik versiyon iyi bir dolgu sunar ancak sert zeminlerde gıcırdayan dizleri olanlar daha kalın bir mat tercih edebilir. Gerçekten olumlu olduğunu düşündüğümüz uygulamanızda sizi yere yakın tutar - ayakta duruşların ve dengelerin topraklama etkisini hissedebilirsiniz. Ancak, dizlerinizi biraz ağrıtan ince bir mat bulursanız, bu mat yoga pratiğinize fayda sağlamaz ve 5 mm'lik versiyonu tercih etmeniz daha iyi olur.

Lululemon Tersinir Mat: Tasarım ve renkler

Lululemon, aralarından seçim yapabileceğiniz sınırlı miktarda renk düzenlemesi sunarak bu aralığı basit tutmuştur (İngiltere'de ABD'de 4, 7 adet mevcuttur). Poliüretan taraftaki tasarım, hasırın uzunluğu boyunca swooshing desenidir ve renkleri karıştırarak bir şelale gibi görünmesini sağlar. Sakinleştirici bir etki ama kişisel olarak renklerin sakinleştirici yönüne yardımcı olduğunu düşünmüyoruz.


Yin ve Restoratif yoga gibi daha yumuşak uygulamalar için kullanılabilen matın doğal kauçuk tabanı tek renk ve genellikle çok koyu. Bu taraf, PVC yoga matlarında gördüğünüz normal darbelere, ancak daha yoğun bir versiyona sahiptir.

Lululemon Tersinir Mat

(İmaj kredisi: Kat Bayly)

Bir yoga matı sizin mutlu yeriniz olması gerektiği için, seride daha açık renkler görmek ve uygulamaya neşe katmak istiyoruz. Ancak sahip oldukları renk seçeneklerine sahip olarak belli bir şıklık oluşturduğunu görebiliyoruz. Çılgın, parlak veya cafcaflı renkler veya desenler yoktur ve bu nedenle her şey sofistike görünür. Tasarım basit ve zorba değil.

Daha koyu renk seçenekleri aynı zamanda paspasların zamanla el ve ayak kirleriyle kolayca lekelenmeyeceği ve taze görünmesini sağlamaya yardımcı olacağı anlamına gelir. Daha açık renkli paspaslar, bir süre sonra, sadece kıpırdamayacak olan, paspasın üstünde ve altında ayak ve el işaretleri ile sonuçlanma eğilimindedir.

Lululemon Tersinir Mat: Karar

Lululemon The Reversible Mat'ın birinci sınıf tutuşunu ve çok kullanımlı tasarımını seviyoruz. Birinde iki paspas satın aldığınız için benzersizdir. Biri terli bir antrenman sırasında size olağanüstü kaymazlık sunarken, diğeri sizi daha dikkatli bir antrenmanda rahatlatır ve yardımcı olur. Neredeyse tamamen çevre dostudur, tek dezavantajı plastikten yapılmış poliüretan üst katmandır.

Fiyatına göre, herhangi bir yoga pratiği için olağanüstü bir mat, sadece yoga seçiminize uyacak şekilde çevirin. Ne yazık ki poliüretan tarafında çok kolay lekelenmesi onu hayal kırıklığına uğratıyor ama dayanıklı doğal kauçuk tarafı güvenimizi tazeliyor. Kendini işine adamış bir yogi için çok yönlü harika bir mat.

Fiyatlar - Lululemon Ters Çevrilebilir Mat:▼