Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Mac Mini yeni bir görünüm, M1X çip ve pleksiglas üst yüzey alıyor

Mac Mini yeni bir görünüm, M1X çip ve pleksiglas üst yüzey alıyor

NSmini miniönemli bir yükseltme daha almak üzere ve bugüne kadarki en uygun fiyatlı Mac ürünü olarak yerini daha da sağlamlaştırıyor. Mac mini, Kasım 2020'de Apple'ın kendi M1 çipini kazanırken, kompakt makine tamamen yeni bir görünüm ve güçte daha fazla artış elde etmek üzere görünüyor.


Front Page Tech's tarafından paylaşılan en son Apple sızıntılarıJon Prosser, önceki modelden çok daha ince bir kasanın yanı sıra arkada bir manyetik güç konektörü de dahil olmak üzere bir dizi bağlantı noktası gösteriyor. Bu güç konektörü, iMac M1'deki yenisine benziyor ve dört Thunderbolt, iki USB-A, ethernet ve HDMI bağlantı noktasıyla birlikte geliyor.

Çok daha ince form faktörünün yanı sıra kasada göze çarpan bir değişiklik, ünitenin üstündeki yeni bir pleksiglas kaplamadır. Prosser, bunun Mac mini (iMac gibi) için bir dizi renk seçeneği anlamına gelebileceğini öne sürüyor, ancak bugüne kadar bununla ilgili bir kanıt yok gibi görünüyor.

Apple Mac mini M1X

(Resim kredisi: FTP/ Jon Prosser)

Mac mini M1, evden çalışanlar için mükemmel bir yükseltmeydi. Ekranınızı ve klavyenizi değiştirme masrafı olmadan tonlarca daha fazla güç verdi. Küçük form faktörü, onu doğrudan TV'nize takıp medya merkezi olarak kullanabileceğiniz anlamına geliyordu.


İçindeki M1X çip ile Mac mini'nin maliyeti muhtemelen artacak, ancak yine de yenisinden önemli ölçüde daha az olacak.MacBook Pro M1Xmodeller, önümüzdeki haftalarda çıkacak ve muhtemelen yeni iMac M1'den daha ucuz. Ayrıca M1 versiyonunun mevcut haliyle veya yeni kasada daha ucuz bir seçenek olarak kalacağını düşünüyorum.

Bu güncellemenin zamanlaması konusunda da bir fikir yok, ancak yakın zamanda değil, yılın sonuna doğru olması daha muhtemel. Her iki durumda da, geldiğinde çok iyi karşılanacağından eminim.


Apple Mac mini M1X

(Resim kredisi: FTP/ Jon Prosser)
Bugünün en iyi Apple Mac Mini fırsatları 134 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Apple Mac mini: M1 çip 8C... BT Shop £ 660,72 GörüntüleApple Mac mini elma İngiltere 699 £ Görünüm8 Çekirdekli Mac Mini 256GB... JD Williams £699 GörüntüleApple Mac mini M1 çip ile... Maplin İngiltere 699 £ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz