Close

MacBook Air 2014 incelemesi

Apple MacBook Air fırsatları Resim 1/4

MacBook Air 2014 incelemesi


MacBook Air 2014 incelemesi
Resim 2/4

MacBook Air 2014 incelemesi

MacBook Air 2014 incelemesi
Resim 3/4

MacBook Air 2014 incelemesi

MacBook Air 2014 incelemesi
Resim 4/4

MacBook Air 2014 incelemesi

MacBook Air 2014 incelemesi

13 inç MacBook Air 2014, küçük bir özellik artışı ve fiyat indirimi yaşadı. MacBook Air incelememizde nasıl çalıştığını öğrenin


elmayollarını değiştiriyor ve ürünlerini daha fiyat bilincine sahip bahisçilere hedefliyor gibi görünüyor. Sadece lansmanını yapmakla kalmadışimdiye kadarki en ucuz iMac, ayrıca 2014 MacBook Air'den bir ton düşürdü. Yani bu yılki model sadece 749 sterline sizin olabilir.

1.4GHz çift çekirdekli Intel Core i5 yongasına sahip olması dışında geçen yılki modelle aynı. Bu, 2013 Air'deki 1.3 GHz çift çekirdekli i5'ten fazladır. Yani tam olarak büyük bir sıçrama değil.

Yine de kırılmadıysa. Ve fiyat indirimi çok hoş karşılanır. Ama rakipleri savuşturmak için yeterli mi?Microsoft Surface 2,Toshiba KiraBook, Ve yeniSamsung Galaxy Tab S? Hadi bir bakalım.

MacBook Air: Boyutlandırın ve oluşturun

Estetik olarak, bu yılki MacBook Air geçen yılki ile tamamen aynı. Şikayet ettiğimizden değil - MacBook Air, fırçalanmış alüminyum gövdesi ve olağanüstü parlak ekranıyla şimdiye kadar gördüğümüz en muhteşem cihazlardan biri. (Retina ekranlı bir modele dair söylentiler var ki bu gerçekten günümüze güzel gelecektir.)

Yeni model, aynı 325x227x17mm çerçeveye sahiptir.MacBook Air 2013model. (849 £ 'dan başlayan 13 inçlik versiyonu test ettik, ancak 11 inçlik modeli de satın alabilirsiniz.) Kenarlar inceliyor, böylece en ince noktasında sadece 3 mm. Ve aynı 1.350g ağırlığındadır ve bir çantada gerçekten fark etmeyecek kadar hafiftir. Gerçekten çok etkileyici.


MacBook Air: Özellikler

Yine 2013 modeliyle aynı özelliklere sahiptir.Mac OS X Mavericksstandart olarak gelir (yine deOS X Yosemitesonbaharda çıkacak).

Şeylerin bağlantı noktaları tarafında, iki USB 3, bir Thunderbolt, MagSafe 2 (manyetik şarj cihazı için) ve bir SDXC kart yuvası alırsınız.

Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 standart olarak gelir ve klavye, bol miktarda alan (kelime oyununu bağışlayın) ve arkadan aydınlatmalı tuşlarla öncekiyle aynı kazanır.

MacBook Air: Ekran

13,3 inçlik, 1,440x900 pikselleri paketleyerek, 128 ppi'lik inç başına piksel sayısı verir. Daha da taşınabilir bir seçenek istiyorsanız, 11,6 inçlik 135 ppi ile 1,366x768 piksele sahiptir.

Retina modeli olmayabilir - henüz değil - ama renkler doğru, geniş görüş açılarına sahip ve yeterince parlak.

Bununla birlikte, işler o zamandan beri ilerledi ve görünüşe göre MacBook Air biraz geride kaldı. Toshiba KiraBook, 2,560x1440 piksel çözünürlüğe sahip bir QHD ekrana sahiptir ve 221 ppi verir.

Dolayısıyla, MacBook Air'in ekranı iyi olsa da, daha iyisi - daha pahalı seçenekler varsa - mevcuttur.


MacBook Air: Performans

Spesifikasyon artışı yalnızca cüzi bir 0.1GHz'dir, bu nedenle bununla geçen yılın modeli arasında fazla bir fark görmeyeceksiniz. Yine, bu kötü bir şey değil. Denediğimiz tüm oyunlar sorunsuz çalışıyor ve web'de gezinme ve aplomb ile video akışı gibi temel görevleri yerine getiriyor.

Katı hal sürücüsü sayesinde başlatma da fevkalade hızlıdır.

MacBook Air: Pil

Biraz yükseltilmiş işlemci de pil ömründe herhangi bir fark yaratmadı. Tam bir gün geçirdik ve bu oldukça ağır bir kullanımdı. Apple, kulağa doğru gelen 12 saatten alıntı yapıyor. Tüm gün dışarıdaysanız, MacBook Air size dayanmalıdır.

MacBook Air: Karar

Yeni MacBook Air hakkında hoşlanmayacağınız bir şey bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık, ancak gerçekten hata yapmak zor. Ekran hala bir sersemletici, hala en kaliteli görünümlü dizüstü bilgisayar ve şimdi daha ucuz ve biraz daha güçlü. En iyisi daha iyi oldu.

MacBook Air çıkış tarihi: Şimdi çıktı

MacBook Air fiyatı: En düşük £ 749