Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • MacBook ARM fiyatları açıklandı - ve Apple hayranları şoka girdi

MacBook ARM fiyatları açıklandı - ve Apple hayranları şoka girdi

Apple yayınlayacağı haberini bıraktıARM tabanlı Mac'lerIntel tabanlı Mac'lerden tescilli Apple Silicon'a iki yıllık geçişinin başlangıcı olacak WWDC 2020 açılış konuşmasında bu yıl daha sonra.


Son sızıntılar bize Apple'ın yaklaşan donanım sürüm programı hakkında bir fikir verdi ve şimdi bu yıl beklenen yeni MacBook'ların fiyatı hakkında bir ipucu aldık - ve fiyat etiketi bizi şok etti!

Yeni Apple Ürünleri ①Triple web sitesi güncellemeleri (~ 8/19) iMac, AirPods Studio, (HomePod 2) ve HomePod Mini②9 / 8 Özel EventiPhone 12 serisi, iPad, Apple Watch Serisi 6③10 / 27 Özel EtkinlikApple Silicon MacBook ve MacBook Pro 13 & rdquo; ve (iPad Pro) AirPower Mini ve AirPower, ya da26 Temmuz 2020

Twitter kullanıcısıKomiyaEkim ayı için yeni MacBook lansmanını belirleyen Apple'ın 2020 sürüm programı olduğunu iddia ettiklerini yayınladı; Tweet'e göre hayranlar, ARM tabanlı bir MacBook'un yanı sıra Apple'ın silikonu üzerinde çalışacağını varsaydığımız 13 inçlik bir MacBook Pro'yu da bekleyebilir.

ARM MacBook 799 $ ~ MacBook Pro 13 & rdquo; 1099 $ ~ (* tam fiyat hakkında idk) https://t.co/aypv0pZhGB25 Temmuz 2020


İçindetakip tweet'iKomiya, iki makinenin fiyatlarını tam olarak burnunda olmayabilecekleri ve hayranların hoş bir sürpriz olacağı uyarısıyla yayınladı! Mevcut olduğu göz önüne alındığındaMacbook Airve13 inç MacBook Prosırasıyla 999 £ / 999 $ ve 1.299 £ / 1.299 $ 'dan gelir, yeni donanımın 200 $ daha ucuz olacağı bildiriliyor.

Sızıntı yapan kişiye göre, ARM MacBook için 799 $ ve MacBook Pro için 1.099 $ 'a bakacağız ki bu önemsiz olmayan bir fiyat düşüşü ve Apple'ın kendi işlemcisini kullanmasının Intel'inkinden daha ucuz olduğunu gösteriyor ve bu maliyet tasarruf doğrudan müşterilerine aktarılır.


  • Samsung Galaxy Note 20 özelliklerinin tamamı sızdı- ve okumak pek hoş değil

Bu, yıllardır gördüğümüz en ucuz fiyat olan yepyeni bir MacBook için potansiyel olarak 800 $ harcayacak olan, yükseltme arayanlar için harika bir haber.

O esnada,Apple'ın 16 inç MacBook'u yeşil renkte yenileniyor& ldquo; ilk kez doğrudan karbonsuz alüminyum eritme sürecini içeren düşük karbonlu alüminyum ile.


Ekim ayına kadar bekleyemezseniz, Apple'ın mevcut dizüstü bilgisayar serisinde hala yapılması gereken anlaşmalar var veAyın en iyi MacBook Pro fırsatları burada.

Bugünün en iyi Apple MacBook Air fırsatları 70 Amazon müşteri yorumu Apple MacBook Air 11.6 İnç ... Amazon Prime 999,77 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Tom'un Kılavuzu