Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelemesi

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelemesi

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 fırsatları Amazon UK Image 1 of 4

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelemesi

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelemesi
Resim 2/4

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelemesi

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelemesi
Resim 3/4

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelemesi

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelemesi
Resim 4/4

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelemesi


Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelemesi

Xbox One için üst düzey bir dövüş çubuğuna yatırım yapmaya değer mi? Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 incelememizde öğrenin

Xbox Onedövüş oyunu hayranlarının aralarından seçim yapabilecekleri çok fazla arcade çubuğu yok. Belki daha da önemlisi, aralarından seçim yapabilecekleri çok fazla dövüş oyunu yok - sadeceÖldürme içgüdüsübu noktada mevcut, sadece Killer Instinct Season 2 gelecek.


Her şeye rağmen Mad Catz, Xbox One için Arcade FightStick Tournament Edition 2'yi yarattı - üst düzey bileşenlere, değiştirilebilir bir tasarıma ve premium bir fiyat etiketine sahip, turnuva seviyesinde bir dövüş sopası. 200 sterlin düşürmeye değer mi? Hadi bulalım.

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2: Tasarım

Mad Catz'in Arcade FightStick Tournament Edition 2'si tanıdık geliyorsa, o zaman bunun nedeni - Xbox One ile birlikte Kasım 2013'te piyasaya sürülen Killer Instinct Arcade FightStick ile neredeyse aynıdır.

Ancak, bu çubuk hızla tükendi ve şimdi çevrimiçi açık artırma sitelerinde yüksek bir prim getiriyor, bu nedenle Arcade FightStick Tournament Edition 2 onun yerini aldı.

Denetleyici, 40 cm'den genişliğe ve 3,4 kg'dan fazla ağırlığa sahip ağır bir çevre birimidir. Buna rağmen, ayarlanabilir uzunluk ve yastıklı yastıklamaya sahip ayrı bir Omuz Askısı aksesuarı kullanılarak taşınacak şekilde tasarlanmıştır.

Bununla birlikte, bu aksesuarı inceleme için tedarik etmedik ve çevrimiçi olarak satın alabileceğimiz herhangi bir yerde bulamadık (Mad Catz'in resmi sitesi dahil).

Sopa, diğer dövüş sopaları ile aynı düzene sahiptir - buradaki fark, parçaların kalitesindedir. Çubuk ve düğmeler, ülkenin hala popüler olan atari dolapları için parça tedarik eden Japonya merkezli Tokyo şirketi Sanwa tarafından üretiliyor.


Dövüş oyunu meraklıları, yoğun kullanımda bile yıllarca dayanma eğiliminde olan duyarlı ve dayanıklı olduğu için Sanwa teçhizatına yemin ediyor. Burada, Sanwa kumanda kolu ve OBSF-30 düğmeleri doğru hissettiriyor - herhangi bir arcade meraklısı burada sunulan kaliteyi kesinlikle takdir edecek.

Denetleyici ayrıca USB kablosunu saklamak için bir bölmenin yanı sıra ünitenin dizleriniz üzerinde veya düz bir yüzey üzerinde yerinde kalmasına yardımcı olan köpük dolgulu bir taban içerir.

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2: Kurulum

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2'nin kurulumu bundan daha kolay olamazdı - ürünle birlikte verilen USB kablosuyla Xbox One'ınıza bağlayın ve gitmeniz iyi olur. Bu, hareket özgürlüğünüzü biraz sınırlayan kablolu bir denetleyicidir, ancak profesyonel oyuncular kablolu bağlantının güvenilirliğini kablosuz yerine tercih edecek, bu nedenle bu iyi bir tasarım seçimi.

Diğer tüm Xbox kumanda kabloları gibi, yanlışlıkla üzerine takılırsanız kablo kopar, böylece Xbox One konsolunu veya oyun kumandasını yere düşürmezsiniz.

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2'nin en iyi özelliklerinden biri, ne kadar özelleştirilebilir olmasıdır.

Sanwa çubuğu ve düğmeleri mükemmel olsa da, kırılma ihtimalleri hala var veya sadece farklı parçaları denemek isteyebilirsiniz. Dövüş çubuğu bir altıgen / düz tornavida ile birlikte gelir, böylece denetleyiciyi açabilir ve düğmeleri veya çubuğu değiştirebilir veya onarabilir, kendi resminizi yazdırabilir veya diğer araçları saklayabilirsiniz.

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2: Uyumluluk

Ürünün tam adından da anlaşılacağı gibi, Xbox One için Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2 yalnızca bir konsol ve bir konsol ile uyumludur. Teknik olarak D-pad ile kontrol edilen herhangi bir oyunla çalışacak olsa da, amaçlanan kullanımı yalnızca dövüş oyunlarıdır.

Şu anda sistemde Killer Instinct biçiminde tek bir dövüş oyunu olduğundan, kullanımı bu aşamada oldukça sınırlıdır. Hiç şüphesiz Xbox One'da ömrü boyunca daha fazla dövüş oyunu çıkacak olsa da, dövüş türü bir zamanlar olduğu kadar popüler değil.

Adaletsiz tanrılar aramızdaçıktı sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewama Xbox One değilTekken X Street Fighterkonserve edilmiş gibi görünüyor veStreet Fighter 4Son on yılın tartışmasız en popüler dövüş oyunu serisi, Xbox 360'ta kalacak gibi görünüyor.

Bu nedenle, Arcade FightStick Tournament Edition 2, Killer Instinct'i gerçekten çok sevmediğiniz sürece tavsiye etmesi zor bir üründür. Ve KI iyi bir dövüş oyunu olsa da, iki birimin arkadaşlarıyla oynaması için 400 sterlin bir yana, 200 sterlin harcayacak kadar fanatik olan pek çok insan yok.

Xbox One'ın son derece sınırlı dövüş oyunları kitaplığı göz önüne alındığında, Arcade FightStick Tournament Edition 2'nin Xbox 360 gibi diğer konsollarla uyumlu olmasını isterdik ama ne yazık ki öyle değil.

Dürüst olmak gerekirse, bu Mad Catz'in hatası değil - Microsoft'a ait bir donanım düzeyinde bir uyumluluk sorunu, ancak özellikle Xbox 360'ın Street Fighter IV, Virtua Fighter 5 Online ve dahil olmak üzere mükemmel bir dövüş oyunları kataloğuna sahip olması utanç verici.Ölümüne kavga.

Bir bilgisayar sahibiyseniz, Microsoft kısa süre önce standart Xbox One denetleyicisi için Windows sürücülerini yayınladığından, bununla gelecekteki uyumluluk olasıdır.

Ayrıca Arcade FightStick Tournament Edition 2'nin kulaklık için bir soketi olmadığını da belirtmekte fayda var, bu nedenle çevrimiçi olarak insanlarla konuşmak istiyorsanız Kinect'e bağımlısınız. Garip ve hayal kırıklığı yaratan bir ihmal, özellikle çok oyunculu dövüş türünde ne kadar popüler olduğunu düşünürsek.


Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2: Performans

Arcade FightStick Tournament Edition 2 ile ilgili her şey, sıkı dövüş hayranları düşünülerek oluşturuldu. Sadece yüksek kaliteli bileşenlerden yapılmış çubuk ve düğmeler değil, aynı zamanda kapağı döndürerek ve ürünle birlikte verilen tornavida kullanılarak kolayca değiştirilebilirler. Bu, parçaların kırılması durumunda değiştirebileceğiniz veya zevkinize göre kontrolörün görünümünü değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Örneğin, LED özellikli bir baskılı devre kartı ve yarı saydam düğmeler satın alabilir ve bunları standart gri düğmelerle değiştirebilirsiniz. Düğmeler daha sonra kullanım sırasında yanar ve ayrıca çubukta, ışıkların yanıp sönmesi için dokunsal kuvvet geri bildirim sinyalini kullanma özelliği bulunur.

Ne yazık ki, bu ışıklar ve yarı saydam düğmeler standart olarak dahil edilmedi ve 200 £ 'dan bu gerçekten beklediğimiz bir şeydi.

Oyun meraklıları ile savaşmak için başka harika dokunuşlar da var. Gezinme düğmelerini devre dışı bırakan bir kilit düğmesi vardır, böylece oyunu kazara kesmezsiniz. Ön panelin altında acil durum malzemelerini saklamanıza izin veren, ekstra bir çubuk, düğmeler ve aletler için özel bölmeler içeren bölmeler de vardır.

Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2: Karar

Xbox One için Mad Catz Arcade FightStick Tournament Edition 2'den daha niş bir ürün bulmak zordur - yalnızca bir dövüş oyunu olan ve o kadar da popüler olmayan bir konsol için üst düzey bir turnuva sınıfı dövüş denetleyicisi turnuva devresi.

Killer Instinct sizin tercih ettiğiniz oyunsa veya Xbox One için daha fazla dövüş oyununun çıkacağı konusunda iyimserseniz, Arcade FightStick Tournament Edition 2 satın alınacak çubuktur. Ses girişi eksikliği ve ışıklı düğmelerin olmaması gibi bazı küçük sorunları var, ancak şüphesiz Xbox One'ın ömrünü uzatacak ve bu süre boyunca size birçok mutlu dövüş anısı getirecek.

Ürün adı çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Ürün adı fiyatı: 179,99 £