Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi: Oyun farelerinin sıçan kralı mı?

Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi: Oyun farelerinin sıçan kralı mı?

Pingtwitter'ün resmi Mad Catz R.A.T. oyununa hoş geldiniz. DWS incelemesi. Geçen hafta boyunca, bu kablosuz ve modüler kemirgeni, Pingtwitter'ün prestijli dünyasına girmeye layık olup olmadığını görmek için adım adım geliştirdim.en iyi oyun faresisatın alma rehberi ve aşağıdakiler benim kabul ettiğim şeydir.

Ve dürüst olmak gerekirse, Mad Catz R.A.T. ile tanışmak ilgimi çekti. DWS, R.A.T. kemirgenler dizisi uzun süredir devam ediyor, ancak son zamanlarda pazarda o kadar belirgin değil. Bugün 2021'de oyun farelerinin genel tarzı da R.A.T. DWS'nin estetiği de, ona geçmişten gelen bir kalite kazandırıyor. Bu kalite, gerçek performansına kadar uzanıyor mu? Hadi bulalım.

Bu Mad Catz R.A.T.'ye takılmadan önce. DWS incelemesi olsa da, önce çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgilenelim. Çılgın Catz R.A.T. DWS fiyatı 119,99 ABD dolarıdır ve Şubat ayında Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Mart ayında Avrupa ve İngiltere'de piyasaya sürülmektedir. Henüz İngiltere fiyatlandırması açıklanmadı.

Muhtemelen R.A.T.'ye de bir göz atmaya değer. DWS'nin resmi lansman videosu, incelemeye başlamadan önce, oyun faresinin tasarımını ve temel özelliklerini düzgün bir şekilde tahmin ettiği için de uygun.


Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi: Tasarım ve donanım

Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi(İmaj kredisi: Gelecek)

Mad Catz R.A.T.'yi açın. DWS kutusu ve keskin hatlar ve zıt şekillerden oluşan tasarımıyla hemen etkileniyorsunuz. Profili de gerçekten alçak ve düzdür ve bu ve arkadaki çıkıntılı namlu şeklindeki pil tutucu kapağı sayesinde fütüristik bir yıldız savaşçısı gibi görünüyor.

Kemirgen döndürüldüğünde, ünlü varil kaydırma birimi de dahil olmak üzere yalnızca bir dizi düğme (toplamda 14) değil, aynı zamanda çıkarıldığında farenin başparmak, avuç içi ve pembemsi desteklerinin çıkarılmasına ve değiştirilmesine izin veren bir dizi altıgen vidalı kapak da ortaya çıkıyor. farklı bir stil için (kutuya dahildir).


Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Yapı kalitesi açısından ise Mad Catz R.A.T. DWS, gerçekten sağlam ve iyi yapılmış bir his veriyor, açıkta kalan çelik taban plakası, dokunuşa serin ve ağır geliyor. Bu, fareyi gerçekten iyi bir şekilde yerde tutar ve ona bir premium hissi verir. Çıkıntılı kauçuklaştırılmış bir merkeze sahip kaydırma tekerleği, R.A.T. DWS'nin birincil tetik düğmeleri.

Bu birincil düğmeler, 60 milyon tıklama garantili (bu sınıra ulaşmada iyi şanslar!) ve 2 ms'lik hızlı yanıt süresi sağlayan Mad Catz' Dakota anahtarlarından yararlanır. Bu düğmelerin gerçekten güçlü bir şekilde çalıştığını, kesin bir doğrusal seyahat ilettiğini ve kullanıcıyı işitilebilir bir memnuniyetle ödüllendirdiğini onaylayabilirim.Tıklayınher seferinde.

Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

R.A.T.'yi çevirin DWS bitti ve iki parti parçası ortaya çıktı. İlk olarak, oyun faresinin çift kablosuz bağlantı anahtarı görünür; bu, farenin bir PC'ye düşük gecikmeli Bluetooth 5.0 bağlantısı ile küçük bir form faktörlü USB dongle tarafından etkinleştirilen 2.4Ghz kablosuz bağlantı arasında geçiş yapmasına olanak tanır.

Ve düzgün bir şekilde, bu USB dongle aslında saklanıriçindesıçan. DWS'ye ve gömme, bastırarak serbest bırakma boşluğunda alttan erişilebilir. Bu, DWS'yi yolda kullanım için taşımayı kolaylaştırdığından ve küçük, kaybetmesi kolay dongle için ayrı bir depolama kabına ihtiyacınız olmamasını sağladığından, aklımda gerçekten güzel bir özellik.

Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Mad Catz R.A.T.'yi test ederken her iki bağlantıyı da test ettim. DWS ve her ikisinin de kurulumun birkaç saniye sürdüğünü onaylayabilir. 2.4Ghz bağlantısı sadece dongle'ı takmanızı gerektirirken, Bluetooth bağlantısı sadece PC'nizdeki Bluetooth seçenekleri menüsünü açarak etkinleştirilebilir.

Oyuncular, Bluetooth üzerinden 2.4Ghz bağlantısını kullanmak isteyeceklerdir. Bluetooth bağlantısı, R.A.T.'nin pil ömrüne daha uygundur. Tek bir AA pille 300 saate kadar mümkün olan DWS, 2,4 GHz bağlantı ise bunun yerine yalnızca 200 saate kadar çalışmanız anlamına gelir. Ancak, 2.4Ghz daha kesin ve kararlıdır.

Bunu şu şekilde düşünürdüm: Mad Catz R.A.T. kullanıyorsanız. Bazı elektronik tabloları düzenlemek için DWS, ardından Bluetooth'u kullanın, oyun oynamak istiyorsanız bunun yerine 2.4Ghz bağlantısını kullanın.

Bu 16.000 DPI sensör de bir garip ve bu süper hızlı Dakota düğme anahtarlarıyla gerçekten güzel bir şekilde birleşiyor. Birinci şahıs nişancı hayranları, R.A.T.'yi kullanarak kendilerini evlerinde hissedecekler. DWS bence.

Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi: Yazılım ve özellikler

Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi

Mad Catz R.A.T.'nin tüm içeriği. DWS kutusu.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Mad Catz R.A.T.'nin en dikkat çekici özelliği. DWS, modüler avuç içi, başparmak ve serçe parmak destekleriyle birlikte gelmesidir. Bu, tercihinize, tutuş tipinize veya estetik tercihinize bağlı olarak farenin dış görünümünü değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Yukarıda bahsettiğim gibi, bu ekstra parçalar, bunu yapmak için de bir araç olarak kutuya dahil edilmiştir ve bence paketin üzerine biraz fazladan eklenmesine yardımcı olur.

Mad Catz'in resmi web sitesinden indirilmesi gereken yazılım açısından, kullanıcı arayüzü açısından biraz temel olsa da, teklif güçlüdür. Yazılım, R.A.T.'nin ayarlarını, düğme hareketlerini ve profillerini özelleştirmek için kullanabileceğiniz şeydir. DWS. Yazılımın iki ana menü sistemi aşağıda görülebilir.

Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi

(İmaj kredisi: Mad Catz)

Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi

(İmaj kredisi: Mad Catz)

Genel olarak, bu yazılım, farenin DPI ayarını belirlemenin yanı sıra düğme yapılandırmalarını hızlı ve kolay hale getirir, ancak kendi başına yazılacak bir şey değildir ve bazı rakiplerinin teklifleri kadar kaygan değildir. Yazılımın kullanıcı arayüzü bence paketi biraz parlattığından, Mad Catz'in Razer'dan özellikle burada bir veya iki şey öğrenebileceğini hissediyorum.

Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi: Karar

Çılgın Catz R.A.T. DWS incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Umarım bu, Mad Catz R.A.T. hakkında biraz fikir vermiştir. DWS oyun faresi ve sundukları.

Benim açımdan, bence R.A.T. DWS çok zorlayıcı bir satın alma işlemi yapıyor, ancak bu, farenin tasarımını gerçekten kazdığımı hesaba katıyor. Bu, R.A.T ile diğer oyuncular için de geçerli olmayacağından emin olduğum bir şey. DWS'nin pürüzlü çizgileri ve parça parça estetiği, günümüzün yumuşak kavisli ve oymalı oyun faresi tasarımlarının çoğuyla keskin bir tezat oluşturuyor.

R.A.T ile her zaman böyle olmuştur. Yine de, birçok oyuncu fütürist yıldız savaşçısı estetiğini seviyor, aksi halde dayanamazdı.

Yine de teknoloji ve kişiselleştirme açısından R.A.T. DWS, mükemmel bir oyun deneyimi için ayarlanabilir avuç içi ve pembemsi dayanakların yanı sıra süper hızlı ve hassas 16.000 optik sensör ve Dakota düğme anahtarıyla tüm oyunculara hitap edecek.

Sıçan. DWS'nin çift bağlantı seçenekleri de memnuniyetle karşılanır ve farenin WiFi dongle'ının farenin altında saklanabileceği ve taşınabileceği düzgün tasarım dokunuşu da memnuniyetle karşılanır.

Hiç şüphe yok ki fareyapmakYine de oldukça düz bir kullanım profiliniz var, bu nedenle farenizin kasasında güçlü bir kavise alışkınsanız, buna biraz alışmanız gerekecek. Ve farenin yalnızca kablosuz olması, her zaman kablolu bir bağlantıyı tercih eden eSpor oyuncuları için satın alma konusunda şüphesiz küçük bir engel oluşturacaktır.

Ama genel olarak bence Mad Catz R.A.T. DWS, uzun süredir devam eden R.A.T. gemide bir dizi ileri teknoloji ve özelleştirme seçeneği ile günümüze çığlık atan menzil. Şu anda kemirgeninizi yükseltmek istiyorsanız, R.A.T.'ye göz atmanız gerektiğini düşünüyorum. DWS.

R.A.T hakkında daha fazla bilgi DWS şu adreste bulunabilir:Mad Catz'in resmi web sitesi.