Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Büyük Samsung Galaxy S21 Ultra kusuru, telefonunuzu olduğu kadar bankayı da kıracak

Büyük Samsung Galaxy S21 Ultra kusuru, telefonunuzu olduğu kadar bankayı da kıracak

SquareTrade, rutin 'kırılabilirlik' testleriniSamsung Galaxy S21 Serisi. Ve tahmin et ne oldu? için gerçekten iyi bir haber değil.Samsung Galaxy S21 Ultra. Dayanıklılığı ölçmek için birkaç düşme testi kullanan SquareTrade, bu telefonların geçen yılki ürün yelpazesine göre ne kadar dayanıklı olduğunu gösteriyor.


Bir buçuk metre yükseklikten yüz üstü yere düştüğünde, Samsung Galaxy S21 Ultra tamamen kullanılamaz hale geldi; Geriye doğru iniş kullanan ikinci test, bir düşüşten sonra arka cam paneli paramparça etti. Tek tasarruf zarafeti, kameralar tam olarak çalışır durumdayken bozulmadan kalan 'Contour Cut' kamera muhafazasıydı.

geçen yılSonuçlar, SquareTrade şunu gösterdiSamsung Galaxy S20, Galaxy S20+ veGalaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy S20, düşme ve bükülme nedeniyle oluşan hasara en duyarlı olan modeldi. Geçen yıl, Samsung Galaxy S20 Ultra daha iyi performans gösterdi, ancak yine de her iki düşme testinde de paramparça oldu.

Henüz en güçlü olduğu iddia edilen yeni Samsung Galaxy S21 serisi Gorilla Glass Victus'un gücüne karşı şüphe uyandırıyor. Yeni çıkan Samsung Galaxy S21 Serisi, benzerleriyle mücadele ediyor.iPhone 12,iPhone 12 Prove telefon tahtı için iPhone 12 Pro Max.

Diğer iki Samsung modeli daha iyi performans gösterdi: Ekranı çatlamış ve camı yükselmişti, Samsung Galaxy S21 çalışmaya devam ederken Samsung Galaxy S21+ arızalandı ve ekran gevşedi. Bu kısmen, dayanıklılığını artırmak için bir polikarbonat sırta sahip en küçük model olan Samsung Galaxy S21'den kaynaklanıyor.


son zamanlarda PingtwitterkapalıSamsung Galaxy S21 Serisi ile entegre bazı baharatlı özel video efektleri; Ancak, ahizenizi düşürürseniz kesinlikle uzun süre zevk alamayacaksınız gibi görünüyor. Bu, Samsung akıllı telefonlarda acı bir tat bırakırsa, Pingtwitter'lere gidin.en iyi samsung telefonlar, size zaman ve paradan tasarruf etmek için şu anda satın alabileceğiniz en iyi cihazları seçtik.

Geçen yılki modellerle karşılaştırıldığında, SquareTrade dayanıklılıkta hiçbir gelişme görmedi. SquareTrade'in bir noktada el cihazlarına zarar verdiğini tespit ettiği 23 milyon İngiliz için biraz endişe yaratabilir. Elbette, Samsung Galaxy S21'in yanı sıra seçebileceğiniz çok sayıda el cihazı var: buen iyi telefonlarkılavuz, Pingtwitter'ün piyasadaki en iyilerin özetidir ve seçiminizi ihtiyaçlarınıza göre yönlendirir.


Her şey söylendi ve yapıldı, telefonunuzu herhangi bir yere bırakmanız tavsiye edilmez. Sağlam bir kasa, cihazınızın uzun ömürlü olması için bir ön koşuldur; İlginç bir şekilde, Samsung Galaxy S21 Ultra'nın bu yıl genel sağlamlığını azaltarak bir hit aldığı görülüyor.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S21 anlaşmaları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün Seçimi Üç24 aySamsung Galaxy S21 (128GB) Samsung Galaxy S21 (128GB) 19 £ peşin 38 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveri Fonehouse'da Görüntüleme 19 £ peşin 38 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme Peşin maliyet yok Sky Mobile36 aySamsung Galaxy S21 (128GB LED) Samsung Galaxy S21 (128GB LED) Ücretsiz peşin 36 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de peşin ödeme 36 £ /ay EE EE'de Sky Best'te Görüntüleme24 aySamsung Galaxy S21 (128GB Gri) Samsung Galaxy S21 (128GB Gri) 49 £ peşin 41 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBEE verileri24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriler Fonehouse'da Görüntüleme 49 £ peşin 41 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz