Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Majority Bowfell Compact Soundbar incelemesi: TV'nizin sesini bir bütçeyle artırın

Majority Bowfell Compact Soundbar incelemesi: TV'nizin sesini bir bütçeyle artırın

Bu Majority Bowfell Kompakt Soundbar incelemesine, kompakt bir hoparlörden duvar sarsan surround ses hakkında bir şeyler duymayı umarak geldiyseniz, hayal kırıklığına uğrayacaksınız.en iyi ses çubuklarısatın alabilirsin. Ancak, teknolojinizin sesini ucuza artırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.


Bilgisayar monitörleri ve daha küçük televizyon setleri için en uygunen iyi 32 inç televizyonlar, Majority Bowfell Kompakt Soundbar küçük ve incedir, bu nedenle çoğu masa veya dolaba sığar. Bluetooth da dahil olmak üzere ona bağlanmanın birçok yolu vardır, ancak bunun en iyi yanı, kurulumunun ve kullanımının ne kadar kolay olduğudur. Özel ev hoparlörünüzü değiştirmeniz pek olası değildir, ancak çoğu TV'nin yerleşik ses teknolojisinde bir gelişme olacaktır. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Majority Bowfell Compact Soundbar incelemesi: fiyat ve özellikler

Şimdi Amazon'dan satın alınabilen Majority Bowfell Compact Soundbar, ABD'de yalnızca 39,95 $ ve İngiltere'de 34,95 £ tutarındadır. Avustralya'da fiyatlar yaklaşık 200 AU$'dan başlıyor. Bu sayfadaki widget'lar size diğer mevcut perakendecileri ve en güncel fiyatları gösterecektir.

Bu ince, kompakt, uygun fiyatlı hoparlör, büyük bir uzaktan kumandayla birlikte gelir ve Bluetooth, Optik, RCA veya 3,5 mm aux kullanılarak TV'nize veya diğer cihazlarınıza bağlanabilir. Bir USB cihazından ses dosyalarını çalmak için bir USB bağlantı noktası da vardır.

Çoğunluk Bowfell Kompakt Soundbar incelemesi: tasarım ve kullanılabilirlik

Çoğunluk Bowfell Kompakt Soundbar incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Küçük ve ince Majority Bowfell Compact Soundbar yalnızca 38,8 x 5,4 x 7,2 cm ölçülerinde ve yaklaşık 1,5 kg ağırlığındadır. Boyutu, bir bilgisayar veya yatak odası TV'sine çok uygun olmasını sağlar.

Parlak siyah plastik kaplama ve ön tarafı kaplayan metal ızgara ile tasarımın kendisi basittir. Temizlemesi çok kolay, sadece tozu silmeniz gerekecek. Sağ tarafta bir güç düğmesi ve ses kontrollerinin yanı sıra 3,5 mm ses girişi var. Hoparlörün arkasındaki diğer uçta USB bağlantı noktası, optik soket ve güç girişini bulacaksınız. TV dolabınızda veya masanızda sabit tutmak için alt kısmında iki adet lastik ayak vardır.


Çoğunluk Bowfell Kompakt Soundbar incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Kutuda, ses çubuğu uzaktan kumanda, güç adaptörü, 3,5 mm ses kablosu, 3,5 mm ses - RCA ses kablosu ve kullanım kılavuzu ile birlikte gelir.


Uzaktan kumandanın 12 düğmesi var ve hepsi oldukça açıklayıcı. Sesi ayarlayabilir, müziği duraklatabilir veya çalabilir veya varsayılan ayarlar için Düz, Rock veya Caz dahil olmak üzere üç ses modundan birini seçebilirsiniz. Mod düğmesi, girişler arasında geçiş yapmanızı sağlar. Bu düğmeyi Bluetooth moduna geçmek için de kullanabilirsiniz, bir kez seçildiğinde, bilgisayarınızı, telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak soundbar'ı keşfetmek için eşleştirme düğmesine basmanız yeterlidir.

LED gösterge ışığı ile şu anda hangi modda olduğunuzu görebileceksiniz. Optik modda turuncuya, USB modunda açık maviye, yardımcı modda yeşile dönecek, Bluetooth kullanan cihazları keşfetmek mavi yanıp sönecek ve bağlandıktan sonra sabit maviye dönecek. Farklı renkler hatırlanması gereken çok şey var, ancak yalnızca bir veya iki farklı girdi kullanıyorsanız, o zaman yeterince kolay gelecektir.

Soundbar'ı ve uzaktan kumandayı kullanmak çok basittir çünkü kafanızı dağıtacak çok fazla ekstra özellik yoktur.

Çoğunluk Bowfell Compact Soundbar incelemesi: ses kalitesi

Çoğunluk Bowfell Kompakt Soundbar incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Majority Bowfell Kompakt Ses Çubuğu çok ucuz olduğundan, size geniş bir oturma odası için duvarları sarsan surround ses sağlamaz, ancak küçük bir yatak odası TV veya bilgisayar için ihtiyacınız olan ekstra desteği sağlar.

Bu ses çubuğu, ses deneyiminizi kesinlikle geliştirir çünkü ses, çoğu TV ve monitörün kendi hoparlörlerinin yaptığı gibi duvara veya yukarı/aşağıya doğru değil, doğrudan size ateşlenir. Ayrıca, ses sahnesinin derinliğini ve genişliğini artırmaya yardımcı olacağı kesin olan yerleşik bir subwoofer'a sahiptir.

TV ve film izlerken, ses çubuğu sesleri belirgin şekilde artırır. Yatak odamdaki TV hoparlörüne kıyasla, vokaller daha net ve daha yüksek sesle geldi. Her kelimeyi anlamak çok daha kolaydı. Soundbar'ı daha büyük bir odaya taşıdığımda, bu daha az etkiliydi, her köşeye tam olarak ulaşamadı, bu yüzden gerçekten daha küçük bir alana daha uygun. Aslında, ses çubuğunun en iyi şekilde oyun oynamak veya YouTube'da kısa klipler izlemek için bir bilgisayarla çalıştığını buldum.

Subwoofer'ın düşük ucunun zaman zaman biraz boğuk olma eğiliminde olduğunu belirtmekte fayda var, ancak yine de bu çok ucuz bir ses çubuğu, bu nedenle sesin en yüksek kalitede olmasını bekleyemezsiniz.

Çoğunluk Bowfell Kompakt Soundbar incelemesi: karar

Çoğunluk Bowfell Kompakt Soundbar incelemesi

(İmaj kredisi: Çoğunluk)

Yüksek kaliteli bir ses çubuğuna yüzlerce harcama yapmadan TV'nizin veya bilgisayarınızın sesini artırmak istiyorsanız, Majority Bowfell Compact Soundbar ucuzdur ve kullanımı çok kolaydır. HDMI girişi yok ama Bluetooth, Optik, RCA ve 3,5 mm ses var.

Ses ayaklarınızı yerden kesmeyecek ancak çoğu yerleşik hoparlörde kesinlikle iyileşecektir. En iyi verimi alabilmek için küçük bir odada kullanmanızı tavsiye ederim, bunu büyük bir salon TV ile kullanmak istemeyeceksiniz.

Çoğunluk Bowfell Kompakt Soundbar incelemesi: ayrıca düşünün

Pek çok ses çubuğu bu kadar ucuza gelmez. Fiyatı çok düşük tutmak istiyorsanız, bunun yerine 3,5 mm ses girişli bir Bluetooth veya ev hoparlörü düşünmeye değer olabilir.

Tamamen şarkı söyleyen, dans eden bir orta menzilli soundbar için buna bir göz atınSony HT-G700 Dolby Atmos ses çubuğu incelemesi. Çok daha pahalıdır, ancak oturma odanızın televizyonunun sesinde gerçekten büyük bir gelişme elde edeceksiniz, bir tiyatro için uygun olacaktır.